Şimdi Ara

Kitapyurdu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
5
Favori
83.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gayet iyi bir site ya .ben çoğu siteden alışveriş yaptım bu zamana kadar en ucuz'u kitapyurdu .
  • Konuyu açan benim alışverişi yapan başkası.

idefix'te takılıyorum şimdilik. İdefix'te iyi, tavsiye ederim.
  • Idefixte iyidir ama neredeyse her kitap daha pahalı, belki uygun olanlar vardır nadiren.
  • arayıp da bulamadığın kitap olursa idefixten alınır. ama başka türlü mutlaka başka yerde daha ucuza bulunur. kaldı ki kitapyurdunun paketlemesi de hiçbirinde yok.
  • o puanlarla kitap alabiliyor muyuz yoksa sadece cep kitap mı alabiliyoruz?
  • Bir önceki mesajımda belirttiğim mağduriyetim hala devam etmekte olup dalga geçer gibi para iadesinin yapıldığını yazıyorlar hala.3 iş günü içerisinde iade edilmez hukuki süreci başlatacağım.bir haftadan fazladır (iş günü)yani iki haftadır para iadesi yapılmaz mı yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 16 Nisan 2011; 16:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

o puanlarla kitap alabiliyor muyuz yoksa sadece cep kitap mı alabiliyoruz?

Puan Kataloğundan puana uygun kitap alıyorsunuz. Cep veya normal kitap olarak.
  • Dün akşam sipariş verdim, bugün kargoya verilmiş.
  • uzun süre bekledikten sonra para iadesi alabildim,bir daha zor oradan alış-veriş gerçekleştirmem
  • Geçen hafta 85 liralık kitap aldım. Yaklaşık tedarik süresi 7 gün diyordu 3. gün ulaştı elime. Kitaplar kusursuz, hizmet kusursuz.
  • Yaklaşık 2 yıldır her ay düzenli olarak alıyorum, dün 3 kitap siparişi daha verdim bugün geldiAyrıca ev kitap ayıracı dolu Kalemleri güzel.
  • Peki Arkadaşlar Sırf Kitap ve Küçük şeyler için Kredi Kartı Alacağım 100-200 TL lik Açtıra Biliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Peki Arkadaşlar Sırf Kitap ve Küçük şeyler için Kredi Kartı Alacağım 100-200 TL lik Açtıra Biliyormuyuz

O limitlerle açacaklarını sanmıyorum, sanal kart ile kendin ayarlıyabiliyorsun limiti bildiğim kadarıyla sanal kart deneyebilirsiniz.
  • Sanal kartı dene hocam ordan limiti istediğin şekilde ayarlayabiliyorsun.
  • Konyada ünlü bir ktapçıdan alırım kitapları genelde. Oradaki satıcı da kitapyurdunun sitesinden bakıp kitapların fiyatını söyler bana.

Bunun üzerine geçenlerde kitapyurdu.com a mail attım."" Konyada bir kitapçı var galiba orası sizin bayiiniz. Ben kitapları internet sitesinden alsam siz bu bayiye yollasanız ben de o bayiden alsam olur mu ? hem böylece kargo parası da ödememiş olurum"" diye yazdım

cevap geldi; kitapyurdu.coom olarak sadece sanal mağazamız vardır, bir bayimiz bulunmamaktadrı diye. Keşke bayisi olsaydı, o zaman daha çok kitap alabilirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

Konyada ünlü bir ktapçıdan alırım kitapları genelde. Oradaki satıcı da kitapyurdunun sitesinden bakıp kitapların fiyatını söyler bana.

Bunun üzerine geçenlerde kitapyurdu.com a mail attım."" Konyada bir kitapçı var galiba orası sizin bayiiniz. Ben kitapları internet sitesinden alsam siz bu bayiye yollasanız ben de o bayiden alsam olur mu ? hem böylece kargo parası da ödememiş olurum"" diye yazdım

cevap geldi; kitapyurdu.coom olarak sadece sanal mağazamız vardır, bir bayimiz bulunmamaktadrı diye. Keşke bayisi olsaydı, o zaman daha çok kitap alabilirdim

artık kitapçılar da müşteriler internete kaydığından indirimli kitap satışı yapabiliyor. muhtemelen ordaki kitapçı da kitapyurdunu sadece indirim oranlarına bakmak için kullanıyordur. yoksa dr haricinde şubesi olan bir internet satıcısı bilmiyorum ben.

• quote:

Konyada ünlü bir ktapçıdan alırım kitapları genelde. Oradaki satıcı da kitapyurdunun sitesinden bakıp kitapların fiyatını söyler bana.

yok aslında ben sözlükte okumuştum eğer istanbuldaysanız internetten verdiğiniz bir siparişi istanbuldaki kitapyurdu bürosuna gidip bizzat kendiniz alabiliyormuşsunuz.böylelikle kargo parası da ödemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

quote:

yok aslında ben sözlükte okumuştum eğer istanbuldaysanız internetten verdiğiniz bir siparişi istanbuldaki kitapyurdu bürosuna gidip bizzat kendiniz alabiliyormuşsunuz.böylelikle kargo parası da ödemezsiniz.

Maalesef konyada okuduğum için bööyle bir imkanım yok

• quote:

Dostum zaten şu anda internetten kitap satışı yapan yerlerin en ucuzu Kitapyurdu'dur. Üstüne kargo fiyatı eklense bile hesaplama yaparsan ucuza geleceğini anlarsın. Üstelik çok ucuz fiyata kargo ödeyen kitaplar var, bunları aldığınız zaman kargo ücreti ödemiyorsunuz. Ve yine bildiğim kadarıyla 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor. Kitapyurdu'nın tek eksik olarak nitelendirilebilecek özelliği taksit seçeneklerinin diğer firmlara göre kısıtlı olması ve berbat site tasarımıdır. O kadar da olsun.

• Arkadaşlar merhaba.

Kitapyurdu'nda epey bir puanım var. Bu puanla kargoyu ödemem mümkün mü? Yardım kısmında bunun mümkün olduğundan bahsediyor fakat ben göremedim nasıl yapıldığını. Yardımcı olursanız gerçekten çok makbule geçer. İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.