Şimdi Ara

Kitapyurdu 20TL ve üzeri kargo ücretsiz(uzatıldı) + ilk 100 kitap 5TL(Yeni)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapyurdu 50TL limitini 7-21 Nisan tarihleri arasında 20TLye çekiyor.

İlk 100 bukre satıldı, yeni kampanyanın kitabı.

Tek fiyat 9.90 fırsatları

Kitapyurdu kampanyalar sayfası:
    http://www.kitapyurdu.com/kampanya/default.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4rkness -- 15 Nisan 2014; 8:49:38 >

• 2 hafta önce olsa nolurdu :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oldu bu.
    Kayıp Sembol
    Buick 8
    Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar' satın aldım
  • Arkadaş inadına mı yapıyorlar ben anlamıyorum ya?
  • 20 Tl üzeri kargo bedava dışında pek bir şey yok.Sadece 3 tane almak istediğim kitap bulabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobizume -- 6 Nisan 2014; 16:54:51 >
  • İşte bu güzel haber.
  • tam kitapları aldm bi de bu çıktı şimdi

• 5 lira kampanyası var dediler geldik:)17 tane kitap aldık.

10 lira kampanyası var dediler geldik:)8 tane de ordan aldık,aAllah'tan 15 lira BKM indirimi vardı da bir nebze rahatlattı.

Şimdi de 20 tL+ ücretsiz kargo çıktı başımıza şaka maka galiba 30 40 tl ye bir alışveriş daha yapıcam :)
  • haha :D hocam bu arada hediye 1 kitap gelecek cesur yeni dünyayı mı aldıraym 1984'ü mü ?

• Kitapları siparişten 10-15 gün sonra göndermeye devam ediyorlar mı hâlâ çok merak ediyorum doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

haha :D hocam bu arada hediye 1 kitap gelecek cesur yeni dünyayı mı aldıraym 1984'ü mü ?

1984'ü tavsiye ederim.Diğerini henüz okumadım.
  • Hocam bence 1984'ü kaçırmayın,zaten Cesur Yeni Dünya'ya mâkul fiyattan ulaşılabiliyor:)

Bende 1960 basım var Varlık Yayınları,ama nadir kitap değil 5 liraya satıyorlar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: logan34

Kitapları siparişten 10-15 gün sonra göndermeye devam ediyorlar mı hâlâ çok merak ediyorum doğrusu..

1 gün tedarik 1.5 gün de kargo sürdü, daha önceki siparişlerimde.
  • kafam karıştı şimdi
  • tamam hocam bende de var bi kaç 1960 basım kitaplar

• sag olun

• Çok iyi, o zaman taşınma işlemleri bitmiş. Forumda haftalarca kitap bekleyen oldu. Bende ne yazık ki o zamanlarda sipariş vermiştim. 13-14 gün sürdü kitapların ulaşması. Mail attım şu an taşınıyoruz kusura bakmayın falan diye cevap aldım. Facebook sayfasında bir şey paylaşıldığı zaman, 5-10 kişi hemen yazmaya başlardı "Facebook'u bırakta kitaplarımızı gönder" falan diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Arkadaş inadına mı yapıyorlar ben anlamıyorum ya?

Aynen hocam hepsi birden yapıp sinir ediyorlar. Cuma günü d&r ve kitapyurdundan sipariş verdim bugün kargo kampanyası yaptılar. Sırasıyla yapsalar da biz de rahatça faydalanabilsek.

@Lugat47
    Aynen hocam kampanyalar çok zamansız geliyor. Bakalım diğer siteler ne yapacak.

@Dinh
    İyi okumalar hocam

edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4rkness -- 6 Nisan 2014; 18:54:57 >

• dan brownların hepsini alasım geldi.
  • d4rkness kullanıcısına yanıt
    bakalm

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.