Şimdi Ara

Kitapyurdu 1000 parçalık puzzle 1 alana 1 bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
2.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapyurdu 1000 parçalık puzzle 1 alana 1 bedava

Mail olarak geldi, almaya çalıştım ama indirim yansımadı. Kampanya yeni başladığı için ya da ben kampanya kapsamındaki ürünleri seçmediğim için olabilir, bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetborhan -- 11 Temmuz 2020; 15:35:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link açılmıyor niçin acaba ?

• Hocam kitapyurdu anasayfasına giderseniz kampanya orda da var.

• https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productlist&list_id=1508&sort=p.price&order=ASC
    Link burada, hepsi 83.20 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23 Mart siparişime baktım tanesini 47,84TL almışım.
    Aldığım ürünlerin linki: https://www.kitapyurdu.com/kitap/fantastik-kitap-evler-ahsap-puzzle-1000-parca-kt01m/442217.html
    https://www.kitapyurdu.com/kitap/kitap-agaci-ahsap-puzzle-1000-parca-kt11m/480776.html
    https://www.kitapyurdu.com/kitap/piri-reis-haritasi-ahsap-puzzle-1000-parca-hr01m/442092.html

Fiyatlar biraz şişirilmiş fakat ürünleri tavsiye ederim. kutusu ve içerik çok kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sFenX_06 -- 11 Temmuz 2020; 15:29:17 >

• Bir önceki kampanyadan 2 adet almıştım. Parçalar yerine tam oturmuyor. Tak çıkar yaptığınızda parçanın boyası kalkıyor. Renkler canlı değil. En kötüsü ise yaklaşık 4 aydır duvarda asılı olmalarına rağmen hala kokuyorlar. Kutunun içinden yapıştırıcı çıkıyor. Koku yapıştırıcı kaynaklı değil lazer kesimden geliyor.

• zamanında bu ahşaplardan aldık yıllardır çeşitli puzzle yapan adamım kenarlarını bile bitiremedim. çpk küçük parçalar ve zor
  • Aralık ayında tanesini 27 liraya almıştım. Bu fiyat bana cazip gelmedi. Kokusu ve hissiyatı rahatsız edici olduğundan yapamadım, kutusunda duruyor.
  • Geçen ki %70 indirimde bende 2 adet almıştım, Birinin tedarik edilmesi çok uzun sürünce iptal etmiştim. Kokusu,kutusu,poşeti benim çok hoşuma gitmişti. Ama arkadaşın dediği gibi bende beceremedim kenarları bile tamamlayamadım :D Kaldırdım. Birazda hassas hatalı takıp çıkartmaya çalışınca ufak tefek köşelerden kalkmalar meydana geliyor, insanın canı sıkılıyor.Dikkat etmek lazım. Benim gibi acemiyseniz hiç girmeyin 1000 parçaya. Girerseniz tecrübeli arkadaşlardan yapımı kolay olanlardan fikir vermesini rica edin. Tekrar alacak mısın derseniz en para ile bende 1 kendime 1 adet hediye gene almayı düşünüyorum :)
  • Pahalı bence. Kartonları çerçeve yapıp asiyoruz bu ağır olur

• Kombo yapacak başka kart kampanyası var mı arkadaşlar?
  • İlk defa 1000 parçalık puzzle yapacağım. İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum ama denemek istedim. Enpara ile 59.88 TL'ye gelmiş oldu. 2 adet puzzle için çok değil sanki.

• Geçen sene ben de alma almaya teşebbüs ettim aylarca beklettiler.. Sonra iptal ettim.. Alanların geri dönüşleri de iyi değildi ona göre..

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    İlk kez için 1000 fazla olabilir 500 parça daha doğru bir tercih olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

İlk kez için 1000 fazla olabilir 500 parça daha doğru bir tercih olabilirdi.
    Boş vakitlerde başka türlü vakit geçmiyor. Film de kalmadı artık :) Dışarı çıkma durumuda azaldı malum. Ne zamandır istiyordum. Memnun kalmazsamda yapacak birşey yok artık denemek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quidditch06 -- 11 Temmuz 2020; 17:10:44 >
  • Karantinada yok sattılar ve kazık fiyatlardi. Şimdi herkes dışarda satmayinca bedava yapmış birini. Geçiniz fırsatçı yurdum insanları sizi.

• Siteye ulaşabilen var mı? Bakımda sanırım :)

• Enparaya ek olarak, Platin üyelik ile %10 daha iniyor. İkisi 74.88 TL oluyor. İsteyen hesabımı ücretsiz kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 11 Temmuz 2020; 21:18:36 >
  • ahşap puzzlelar gayet güzel. kokusu balkonda çıtçıtlı poşetin ağzı açık şekilde dinlendirince geçiyor. ihtiyacım olsaydı tanesi 40 liraya da pekala alırdım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.