Şimdi Ara

KİTAPTAN KONU TARAMA AYT MAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar ayt mat için misal trigoyu aynı anda 3 kaynaktan temizlemek mi yoksa misal trigoyu dizileri logaritmayı bitirip 3ünü aynı anda temizlemek mi daha mantıklı? Ben ltiye kadar olan kısmı bitireyim 1-1.5 haftada kaynaklardan temizliyeyim sonra ltiye geçeyim diyordum ama sizin fikirlerinizi de merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

• up!
  • up
  • Tek tek bitir tek tek çöz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 3 kaynaktan götürüyorum ama temelim var diye konu dinleme derdim yok diye bazi konularda seninde temelin varsa kesinlikle 3 kaynak sonra lti halledip denemelerde 30 35 i görünce bi rahatlama gelir

• iyibilirdik İ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Temelim var ama biraz geriden geldiğim için stres yaptım.
  • thebossmyy kullanıcısına yanıt
    Hocam anlayacaginiz yontemi bulduysaniz ne kadar geride kalirsaniz kalin onemi yok verimli calismanizi hizlandirirsiniz olur biter. Anlayacaginiz yontemi bulmanız yeterli sonrasi çorap sokugu gibi geliyor. Strese gerek yok 6 ay gibi uzun bir surede ayt 2 kez bitebilir

• Sen 1 tane kay bitir 2. Kaynaga gecince misal trigoyu tekrar hatirlican ama butun trigoyu bitirirsen tekrar hatirlamak icin kaynagin olmucak

• adrenal101 A kullanıcısına yanıt
    Kaynak sıkıntı değil hocam alınır ama hangisinin daha faydalı olacağını bulmaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.