Şimdi Ara

kitapseç tedarik sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce almıştım 6 kitap (5 i deneme) bunların sadece 2 si temin edilmiş durumda. Geriye kalanlar ne zaman temin edilmiş olur arkadaşlar? Malum sınava da çok yok en fazla 1 hafta bekleyebilirim. Aksi durumda temin edilenleri alip kalanlari başka siteden almayi düşünüyorum

• Kitapseçten 22 gün kitap bekledigimi bilirim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sitede yazan tedarik süresine minimum 1 hafta ekleyin ama sitede temin edilenleri önceden gönderme imkanları var acelen varsa tedarik edilenleri alabilirsin
  • Gollume kullanıcısına yanıt
    1 i daha temin edilmiş hocam salıya kadar bekleyeceğim
  • Kendisi kaybeder hocam. Eğer o sipariş eksiksiz 1 hafta içerisinde elimde bulunmazsa çevremde kimi görürsem göreyim kitapseç dışındaki sitelere yönlendirirm. Site bundan zarar görür mü? Bunu sadece ben yapmayacağım için kesinlikle görür.
  • hocam bilgi@kitapsec.com a mail atın eksik olan ürünlerin tedariğini ne zaman yapılacağını sorun söylüyorlar.
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    hocam biz aylardır söylüyoruz forumda ama size de engel olamamışız
  • Gollume kullanıcısına yanıt
    gördüm de hocam ben önceden hiç sorun yaşamadım, yaşamam diye de düşündüm.
  • Kitapseç pişmanlıktır ben şu ana kadar memnun olan birisini görmedim bu siteden olan da kitapseçin deposunun dibinde falan oturuyordur heralde.

• 1 haftadır sipariş bekliyorum bu siteden hala gelmedi kullanmayın kullandırtmayın

• İşler ve kitapiste’den şaşmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ne yaptınız peki. Ben siparişi iptal etmek istiyorum ama bunu nasıl yapabiliriz acaba?
  • Bende 2 tane kitap siparis ettim biri ellerinde vardı diğerini tedarik ettiler. 2 gün sonra tedarik edildi ve kargolandı. Aslında hiç belli olmuyor. Bazen günlerce bekletiyorlar bazen de hemen gönderiyorlar. Ama tek tavsiyem ptt ile is yapmayın. 2 gün boyunca dağıtım merkezinde hiç bir is yapılmadan beklettiler 18 sikayet sonucu anca gönderdiler.

• Hocam tedarik ediliyor diye uzun süre bekledim sonra hasbel kader bir baktım stok kapandı yazıyor ürün için aramasam haberim olmayacak yanlış yerden almışsınız bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    Telefonla arayıp iptal ettirebilirsin

• tamam hocam sağolun. İptal edeyim

Bu iş için işler daha iyi sanırım
  • Hocam almayın şu siteden bişey. Almayın aldırtmayın 3 hafta beklediğim oldu üstüne bir de sipariş eksik geldi. Eksik gelen siparişin parası da iade edilmedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.