Şimdi Ara

Kitapları Nereden Alıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kitapları şu ana kadar hep hepsiburada'dan aldım; ama köşelerinde hep deformasyon oluyor. En son Metro 2033-2034'ü aldım. Kenarı o kadar deforme olmuş ki kapağın katı ayrılmış resmen. Sağ alt köşedeki deformasyon iç sayfalara kadar gidiyor.

Her yerde mi böyle, yoksa düzgünce bunu yapanlar var mıdır? Onlardan alalım, resmen takıntı oldu.

• ilknoktadan kitaplar almıştım, kargosu iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elindeki kitapları iade edebilirsin.Ben D&R,kitapyurdu ve hepsiburada kullanıyordum.Artık toplu kitap almadığımdan çok merak ettiğim olursa küçük esnaftan pazarlıkla alıyorum seçerek.
  • Halk kütüphanesi
  • Bizim burada ufak bi kitapçı var bazen oradan bazen de merkezde büyük 2-3 tane daha kitapçı var onlardan alıyorum. D&R gittim elden aldım almaz olaydım çünkü elim yandı. İnternet'ten sipariş işlerini de hiç anlamıyorum.
  • hepsiburada ve kitapyurdunu kullanıyorum. Bazen kargo ödememek için hepsiburdayı tercih ediyorum.
  • İdefix piyasaya göre daha uygun, kargo da iyi geldi.
  • Genellikle ya DnR in sitesinden alıyorum (defermasyonla karşılaşmadım daha) yada küçük esnaftan alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Arkadaşlar merhaba,

Kitapları şu ana kadar hep hepsiburada'dan aldım; ama köşelerinde hep deformasyon oluyor. En son Metro 2033-2034'ü aldım. Kenarı o kadar deforme olmuş ki kapağın katı ayrılmış resmen. Sağ alt köşedeki deformasyon iç sayfalara kadar gidiyor.

Her yerde mi böyle, yoksa düzgünce bunu yapanlar var mıdır? Onlardan alalım, resmen takıntı oldu.

Yenisini taleb et dava filan aç ben D&R 'dan alıyorum,kitapyurdu'da iyiydi ondan da almışlığım var.

• okuoku.com dan alıyorum 2 senedir.Arada hediye kitap yolluyorlar siparişle beraber.Tavsiye ederim.
  • Üniversite Kütüphanesinden.
  • Bugüne kadar hep kitapyurdu ndan almıştım ama geçenlerde HB DR İlkNokta ve Kitapyurdu ndan aldım.HB den aldığım bir kitabın köşesi ezilmişti , HB den bir daha almam zaten ezilmesinden değil ama hakkım olan çeki sanki hakkım değilmiş gibi bana 1 ay vermediler hakkımı aramasam yine vermiyorlardı.

• İnternet'ten aldıklarımın hepsini ilknokta dan aldım kargosu falan gayet iyi ben memnunum.
  • İdefix
  • kitapyurdu ile aramızda seviyeli bir ilişki var
  • Hepsiburada, Kitapyurdu, Idefix ve Nadirkitap'tan.
  • dr ve inklâp kitabevi

• quote:

Orijinalden alıntı: FrictionStirWelding

Halk kütüphanesi

+1 bende il halk kütüphanesinden alıyorum. bedava olmasından çok çoğu kitap hali hazırda bulunuğundan çok iyi oluyor. seç beğen al gibi bişey işte...
  • Mayıs ayında başladım internet'ten kitap almaya;

İlk başta hepsini kitap yurdundan sepete ekledim. 311 TL etti.
    Sonra, sepettekileri a4 kağıdına tablo çizdim. Her kitabı, DR, HepsiBurada ve Kitap Yurdu ile karşılaştırdım. 30 kuruş bile olsa, ucuz olana attım.

Daha sonra, DR + HB + KY = 311 TL Yerine, 278 TL etti.Hep bu şekilde, alışveriş ediyorum.

Kitapyurdun'dan ; 190 + 156 + 224 = 570 TL Alışveriş ettim. Son olan, 224 lük alışverişte, 'bir sonraki ay alışveriş edeceğinize söz verirseniz, 224 tl alışverişinizin %5 i kadar, Hediye çeki vereceğiz.' dediler.

Şuan;
    210 TL Kitap Yurdu sepetimde,
    176 TL DR Sepetimde,
    100 TL HepsiBurada sepetimde,
    Bulunuyor.

Tek Ümidim, Hızlı Okuma

Özetle: KitapYurdu'ndan aldığım hiçbir kitapta sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.