Şimdi Ara

Kitaplar ve kalemler ne kadar pahalı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Kitaplar ve kalemler ne kadar pahalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Bakın burası çokomelli
    Kitap alamioz
    Kalem alamioz
    Ösym obp adaletsizligi yapiyor
    Ulen nasıl bir ülkede yasiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Hocam 2 senedir kirtasiye gitmiyorum kendimi kaybederim diye asiri pahali hemde kitaplari fotokopiden hallediyorum da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 12 saat 50 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Nefes alsak para kesecekler hocam valla katılıyorum size adını duyurmamış yayınlar bile 40 50 liradan kitapları satışa koyuyor kağıdın tonuna zam geldi vs fasa füso öğrenciyi düşünüyorlarsa kapağı baskılı yapmayıp fiyatı düşürsün yayınevleri econ 1.5 tl idi bundan 3 4 sene önce şuan en ucuz market de 6 tl. Karekök 3d adamdır. 2 paraf=3 palme=Çeyrek altın
    |
    |
    #nrzlm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kitabı anladım da kalem saçma geliyor. ben 2 liralık bir kalemi 2 yıldır kullanıyorum. çokta iyi kalem, kalem konusunda öğrenciler abartıya kaçıyorlar. öğrencisin olum sen napacan 50 liralık kaleme 5 lira bile fazla bir kaleme. şimdi diyebilirsiniz ki öğrencinin asıl işi zaten kalemle ama yani 2-3 liralık kalemlerde gayette iş görüyorlar. test edildi onaylandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YESJET -- 3 Aralık 2019; 16:47:30 >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.