Şimdi Ara

Kitaplar hakkında size bir itiraf..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 50
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • elLbufFer (12 mesaj) Mr.Loney (7 mesaj) XpressMusic34 (4 mesaj) Treth (3 mesaj) Sentez* (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (64 mesaj) Mobil (20 mesaj) Tablet (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitaplar hakkında size bir itiraf..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar öğrenciyim evimde bayağı kitap var. Arkadaşlar evime gelince kitaplarımı istiyor. Yani esirgemem kitaplarımı ama kırıyorlar,kırıştırıyorlar ve 1 ay 2 ay 3 ay getirmiyorlar. Aslında vermek istemiyorum laf olmasın diye zorla veriyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Kitaplarım kırılacağına arkadaşlarım kırılsın. Benden isteyen olmuyor ancak olsa bile güvendiğim birkaç kişiye veririm en fazla. Kötü kullanan kişiye ne olursa olsun ödünç verme, hele ki kitaplarına özen gösteriyorsan.
    |
    |
  • Yarbay
    10578 Mesaj
    1 ay önce en sevdiğim kitap serisi olan Buz ve Ateşin Şarkısının 1. kitabını arkadaşa verdim hala getirmedi kırışırsa biryerleri bozuşuruz zaten .
    |
    |
  • Binbaşı
    1498 Mesaj
    Ben kitabı vermeden önce açık açık uyarıyorum "kitaba zarar verme ve kısa sürede oku" diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ayni durumi cok yasadim

|
    |
  • Yarbay
    4224 Mesaj
    Verdiğin kitapların yarısı gelmiyor arkadaş.
    Çok yakın olmadığı aürece vermiyorum kimseye, birde kırışmış, lekelenmiş halde dönerse kopariyorum kıyameti birdaha da isteyemiyor böylece.

|
    |
  • Yarbay
    3852 Mesaj
    Hiç sorma, giden geri gelmiyor. Sırf bu yüzden e-kitaba geçeceğim.
    |
    |
  • Yarbay
    9458 Mesaj
    Allahtan arkadaşım yok.
  • Yarbay
    4224 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Allahtan arkadaşım yok.

O da güzel.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    Ya yok deyin ya da henüz okumadığınızı söyleyin. Kıyamıyorum şahsen eşyalarıma.
    |
    |
  • Yarbay
    3729 Mesaj
    Kitap okumayan gençlik misafirlikte gördüğü kitaplıkla ilgilenir mi hiç ya...
  • Binbaşı
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

Şimdi tam açıklamasını yapmadım. Arkadaşlarım evime gelince kız da oluyor genellikle artistlik için bilmem anlatabildim mi..
  • Yarbay
    3729 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

quote:

Şimdi tam açıklamasını yapmadım. Arkadaşlarım evime gelince kız da oluyor genellikle artistlik için bilmem anlatabildim mi..

Sizin başınıza gelen doğrudur fekat asıl husus şudur: Kitap okumaktan genel itibariyle uzak bir toplumuz. Kitapla arası olmayan, kitap oku desen 2. sayfada afakanlar basan insanımız misafirliğe gidince kitaplığa bakmaz.
  • Binbaşı
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Sizin başınıza gelen doğrudur fekat asıl husus şudur: Kitap okumaktan genel itibariyle uzak bir toplumuz. Kitapla arası olmayan, kitap oku desen 2. sayfada afakanlar basan insanımız misafirliğe gidince kitaplığa bakmaz.

Hocam iyi güzelde adam kız var diye geliyor kitap alıyor benden okumak okumuyor veya okuyor eve götürüp perişan ediyor kitabı. İyi bir kitap okuyucusu olsa esirgemem çünkü nasıl okunulacağını biliyor. Aynı zaman da öğrenciyim , öğrenci evinde 20 tane kitap olması ayrı hissiyat veriyor anlatabildim mi ? Normal evli birisi için dediğiniz doğru olabilir.

• Yarbay
    3729 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam iyi güzelde adam kız var diye geliyor kitap alıyor benden okumak okumuyor veya okuyor eve götürüp perişan ediyor kitabı. İyi bir kitap okuyucusu olsa esirgemem çünkü nasıl okunulacağını biliyor. Aynı zaman da öğrenciyim , öğrenci evinde 20 tane kitap olması ayrı hissiyat veriyor anlatabildim mi ? Normal evli birisi için dediğiniz doğru olabilir.

Benden birkaç kitap alıp da aylardır ses çıkarmayanlar var. Bunların içinde sürekli kitap okuyanlar da var. Ben istemedikçe alamayacağım sanırsam. O açıdan yukarıdaki arkadaş gibi kitap okuyucu alıp e kitap ile takılayım diyorum.
    |
    |

• Yarbay
    7331 Mesaj
    Zamanında birinden kitap istemiş ve şu cevabı almıştım " bu şekilde devam edersen hiç bir zaman kütüphanen olmayacak ".Sonra Kitabı zorla vermeye çalışsa da almamıştım ve o gün bugündür kimseden asla kitap almam.Benden kitap isteyenlere aynı cevabı veririm.
  • Yarbay
    6403 Mesaj
    Ben vermem
    |
    |
  • Yarbay
    2134 Mesaj
    bi kuzenimle kitap alış-verişi yapıyoruz onla sıkıntı yaşamıyorum kitabın değerini biliyo çünkü .Kitapla h iç ilgisi olmadığını bildiğim kişiye vermem.Bir kitap gelmez hadi geldi çok geç gelir veya anasanı beller kitabın
    |
    |
  • Yarbay
    3279 Mesaj
    Giden kitap geri gelmez arkadaş.
    |
    |
  • Binbaşı
    1394 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Zamanında birinden kitap istemiş ve şu cevabı almıştım " bu şekilde devam edersen hiç bir zaman kütüphanen olmayacak ".Sonra Kitabı zorla vermeye çalışsa da almamıştım ve o gün bugündür kimseden asla kitap almam.Benden kitap isteyenlere aynı cevabı veririm.

Harbi cevap iyimiş. Ama inan ki o lafı desem adam anlamaz bile :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.