Şimdi Ara

KİTAP YAZMAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: umur.ozcan

Tercih meselesi denk gelirsen sardırırım sana da :)
    quote:

Orijinalden alinti: umur.ozcan

Tercih meselesi denk gelirsen sardiririm sana da :)

sardiririm ?
  • iyice bir eleştiririm yazdığın kitabı.
  • quote:

iyice bir eleştiririm yazdığın kitabı.
    quote:

Orijinalden alynty: umur.ozcan

iyice bir ele?tiririm yazdy?yn kitaby.

Ele?tirilerden korksaydyk kitap yazmazdyk sanyrym
  • dediğin gibi olur umarım
  • quote:

dediğin gibi olur umarım
    quote:

Orijinalden alinti: umur.ozcan

dedigin gibi olur umarim

umarim
  • Merhaba, Ben maltepe askeri lisesinde okuyorum. Okul beni çok bunalttı ve uzun zamandır kitap yazma işi aklıma yatkın 1 senedir düşünüyorum. Hayat hikayesi tarzında bir roman yazmayı düşünüyorum. Ama kitabımın satması begenilmesi için ne yapmam lazım. Okul tazminatı 20 milyar ben kitap yazmayı para için görmüyorum kitap okumayı seviyorum ve yazmayıda 1 kac kez skeçde yazdım oyun yazarlıgıda düşünüyorum. Tiyatroya gitmek istiyorum. Ama biliyorsunuz ki bu hayatta her istediğiniz olmuyor sorularıma cevap vericek birisi varsa bana yardım etsin.
  • Bazen insanın içinden gelir bir şeyler karalamak işte o zaman içinizdeki sesi dinleyin ve masanın başına oturun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozkn123

Merhaba, Ben maltepe askeri lisesinde okuyorum. Okul beni çok bunalttı ve uzun zamandır kitap yazma işi aklıma yatkın 1 senedir düşünüyorum. Hayat hikayesi tarzında bir roman yazmayı düşünüyorum. Ama kitabımın satması begenilmesi için ne yapmam lazım. Okul tazminatı 20 milyar ben kitap yazmayı para için görmüyorum kitap okumayı seviyorum ve yazmayıda 1 kac kez skeçde yazdım oyun yazarlıgıda düşünüyorum. Tiyatroya gitmek istiyorum. Ama biliyorsunuz ki bu hayatta her istediğiniz olmuyor sorularıma cevap vericek birisi varsa bana yardım etsin.

Bol bol yazın. Deneme yazın, makale yazın, kısa öyküler yazın. Hiç yazmadan bir anda oturup roman yazılmaz. Kalemini güçlendirmeli insan.
  • Günümüzdeki 'yazar'ların sıkıntısı bu değil.Günümüzdeki,genel kültürden yoksun,bilgi seviyesi yetersiz insanların ben yazar ya da şairim diye ortalıkta dolaşması.Eline kalemi alanın yazı yazması.
    Tamam kendi çapında yazmak güzel birşey fakat yeterli bilgi düzeyine ulaşmadan ,eski şairleri didik didik etmeden ,okumadan şair ya da yazar olunmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbald

Günümüzdeki 'yazar'ların sıkıntısı bu değil.Günümüzdeki,genel kültürden yoksun,bilgi seviyesi yetersiz insanların ben yazar ya da şairim diye ortalıkta dolaşması.Eline kalemi alanın yazı yazması.
    Tamam kendi çapında yazmak güzel birşey fakat yeterli bilgi düzeyine ulaşmadan ,eski şairleri didik didik etmeden ,okumadan şair ya da yazar olunmaz diye düşünüyorum.

+++++

Elbette olunmaz ancak yine de bir yerden başlamak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • umur.ozcan U kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar katılıyorum, çok doğru ve yerinde bir analiz olmuş. Forumda var bazıları, bu konunun üzerine çok gidiyorlar, herkes yazar olmuş falan filan tripleri. Bende bir küçük not eklemek isterim, isterseniz araştırabilirsiniz de. Hiç bir yazar kendi yazdığını beğenmez. O yüzden yazmaya devam, hırs ve kalem gücüne bağlı bir iş yazarlık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.