Şimdi Ara

Kitap ve Hoca tavsiyesi (Ev => Üniversite)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaşlar. Üniversite sınavına evde hazırlanıyorum. Sayısalım. Çözümlü kitap alacağım. Elimde Birey yayınları mevcut. Yayındenizin Fizik çözümlüsü var. Bunlar dışında çözümlü kaliteli kitap önerir misiniz? Dersler: Türkçe, Matematik, Kimya, Fizik, Biyoloji. Ayrıca şuan Hocalara geldik ve Umut Öncül'ün bedava videolarından çalışıyorum. Bunlar dışında bedava yayın yapan hocalardan her ders için önerir misiniz? Teşekkür ederim.

• bilgi sarmal yeni çıkardığı kitapları karekodlu şekilde çıkarmış bakabilirsin fizik için nihat bilgin olabilir ama elinde yayındenizi varmış zaten
  • Öncelikle aleyküm selam.

Matematik için 345 veya karekök

Fizik için nihat bilgin

Fizik kimya biyoloji için de palme güzel fakat çözümleri var mı yok mu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgaripfonksiyon

Öncelikle aleyküm selam.

Matematik için 345 veya karekök

Fizik için nihat bilgin

Fizik kimya biyoloji için de palme güzel fakat çözümleri var mı yok mu bilmiyorum

Nihat Bilgin aldım. Çözümleri var.
    Palme ve Karekök'ün çözümleri yok. Mecbur Karekök aldım ve çözüyorum.
    345 çok önerdiler. Çözümü olmasa bile alacağım. Sanırım yoktu.
    Tavsiyen için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimaradayıxxx

bilgi sarmal yeni çıkardığı kitapları karekodlu şekilde çıkarmış bakabilirsin fizik için nihat bilgin olabilir ama elinde yayındenizi varmış zaten

Nihat Bilgin LYS kitabı elimde var. Bilgi sarmala bakayım. Elinde yayındenizi varmış zaten derken ne demek istedin kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfforce

quote:

bilgi sarmal yeni çıkardığı kitapları karekodlu şekilde çıkarmış bakabilirsin fizik için nihat bilgin olabilir ama elinde yayındenizi varmış zaten

Nihat Bilgin LYS kitabı elimde var. Bilgi sarmala bakayım. Elinde yayındenizi varmış zaten derken ne demek istedin kardeşim?

"Yayındenizinin fizik çözümlüsü var elimde" demişsin kardeşim hastamısın? Adamda elinde varmış zaten demiş işte.

Böyle herifler rakipse çok şanslıyız bu sene

• wolfforce kullanıcısına yanıt
    Karekökün çözümlerihttp://www.yayincilik.net de varmış bir de cözenadam çözüyor diye biliyorum

• Geometri ve türkçe için kaynak önerirmisiniz bende sizinle aynı kitapları aldım ama yazdıklarım için kaynak bulamadım ortadan zora giden ve konu anlatımı olan kaynaklar olursa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naber Patron

quote:

quote:

"Yayındenizinin fizik çözümlüsü var elimde" demişsin kardeşim hastamısın? Adamda elinde varmış zaten demiş işte.

Böyle herifler rakipse çok şanslıyız bu sene

Kardeş adam iki kitabı önerip bunu yazmış. Yani anlam olarak şu çıkıyor. Önerdiği 2 kitaptan biri Yayındenizi ile yan ürün. Nitelik Palme gibi Simya Sınav gibi. Bunu anladığım için sordum. Ayrıca böyle herifler rakipse demişsin. Öncelikle bu sınav rakipleşme işi değil. Hepimiz devletin nitelikli eleman sıralamasına sokuluyoruz. İnşallah da hepimiz hak ettiğimiz yerleri kazanacağız.

• quote:

Karekökün çözümlerihttp://www.yayincilik.net de varmış bir de cözenadam çözüyor diye biliyorum

Çok teşekkür ederim kardeş. Önerdiğin site güzelmiş. Çözenadam ücretli. Ondan biraz sıkıntı.
  • Sevgili kardeşim matematik için endemik karekök ve palmenin çözümleri var çözebilirsin.

Karekökün fizik kimya biyolojisini de alabilirsin çözümleri var.

Nihat bilgin de çözümlüdür.

dünya senin hatırına dönüyor koca yürekli adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mike Toreno -- 9 Ekim 2017; 18:0:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKYABGU

Sevgili kardeşim matematik için endemik karekök ve palmenin çözümleri var çözebilirsin.

Karekökün fizik kimya biyolojisini de alabilirsin çözümleri var.

Nihat bilgin de çözümlüdür.

Kardeş arkadaş site önerdi yayıncılık diye. Karekök çözümleri derken bu siteden bahsediyorsun di mi?. Palme'nin çözümleri var demişsin. Ben internette bulamadım. Eğer seni yormayacaksa siteyi önerebilir misin?
  • quote:

quote:

Çok teşekkür ederim kardeş. Önerdiğin site güzelmiş. Çözenadam ücretli. Ondan biraz sıkıntı.

önemli değil kardeş ben de yeni öğrendim iyi oldu

yayın denizi fizik varmış elinde nihat bilginde fizik yani bitirmeden daha almana bakmana gerek yok anlamında dedim
  • quote:

yayın denizi fizik varmış elinde nihat bilginde fizik yani bitirmeden daha almana bakmana gerek yok anlamında dedim

Tamam kardeş. Anladım şimdi. Teşekkür ederim.
    rica ederim başarılar
    O siteyi söyledim ama fiziğin çözümleri yok.

Palmenin çözümleri Palme mobilde indir. Ygs lys matın ve bazı denemelerin çözümleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: BERKYABGU

O siteyi söyledim ama fiziğin çözümleri yok.

Palmenin çözümleri Palme mobilde indir. Ygs lys matın ve bazı denemelerin çözümleri var.

Palme mobil i indiriyorum. Teşekkür ederim.
    Hocam çözen adamda 3 hesap aç günde 9 soru para vermen şart değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.