Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.769
Cevap
46
Favori
276.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya ve Türkiye tarihi ile ilgili kitap tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Metro 2033'ü okuyan var mı 25 tl fiyatı var sizce değer mi?

Fiyatla kitabı karşılaştırmak haksızlık olabilir çünkü sizin beğeninize göre gözünüzdeki değeri farklıdır.
    Kitabı okudum.Başta yer isimlerinin Rusça olması sebebiyle okumak zor oldu.Oyununu oynamışsanız kitapta o kadar aksiyon yok ama daha yüksek bir gerilim var.Okumanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Your Life İs Mine

Dünya ve Türkiye tarihi ile ilgili kitap tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler...

Dünya Tarihi ile ilgili eğer bu zamana kadar olmuş olan olayları içeren bir kitap istiyorsanız ansiklopedi tarzında NTV yayinlarinin Dünya Tarihi adlı kitabı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasirga32

quote:

Orijinalden alıntı: Your Life İs Mine

Dünya ve Türkiye tarihi ile ilgili kitap tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler...

Dünya Tarihi ile ilgili eğer bu zamana kadar olmuş olan olayları içeren bir kitap istiyorsanız ansiklopedi tarzında NTV yayinlarinin Dünya Tarihi adlı kitabı var.

Teşekkürler... Bi' araştırayım, dediğiniz kitabı.
  • Arkadaşlar ben kitap okuyorum ama günümüzdeki kitapları okuyorum. Dünya klasiklerinden elimde şuan sadece denemeler var. Ayrıca kişilik olarak geçmişe fazlaca bağlı kalıp bu yüzden de geleceğimi kararsızlıklar içinde planlayan birisiyim bu kişilik özelliğimi değiştirmeme yardımcı olacak bir kitap öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş.

psikoloji kitapları arıyorum hiç okumadığım ıçın bılemıyorum

not:psiko analisti okudum baska bir kitap

bir cinayetin psikanalizi- jed rubenfeld

• Uzun bir süredir polisiye-gerilim okuyorum.Artık bi değişiklik istiyorum ve bir süreliğine fantastik romana geçiş yapmayı düşünüyorum.Önerebileceğiniz seri ya da tek fantastik kitaplar nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

Uzun bir süredir polisiye-gerilim okuyorum.Artık bi değişiklik istiyorum ve bir süreliğine fantastik romana geçiş yapmayı düşünüyorum.Önerebileceğiniz seri ya da tek fantastik kitaplar nelerdir?

Bende polisiyeden fantastiğe geçtim tavsiyem LOTR serisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyu72

quote:

Uzun bir süredir polisiye-gerilim okuyorum.Artık bi değişiklik istiyorum ve bir süreliğine fantastik romana geçiş yapmayı düşünüyorum.Önerebileceğiniz seri ya da tek fantastik kitaplar nelerdir?

Bende polisiyeden fantastiğe geçtim tavsiyem LOTR serisi.

Lotr serisini değerlendirdim fakat filmlerini izlediğim için pek çekici gelmedi.
  • polisiye candır arkadaşlar nasıl bırakırsınız
  • Soğukkanlılıkla , Leyleklerin Uçuşu , Oliver Twist :D , Robinson Crusio , Yüreğinin Götürdüğü Yere Git , Alexsander Puşkin (sıkabilir hatta yarıda bırakmıştım ) , Beyaz Diş ... vs vs .. en çok etkliendiğim ise ; Leyleklerin Uçuşu , zaten vazgeçemedigm baş kitap romanım ise oliver twistitr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

polisiye candır arkadaşlar nasıl bırakırsınız

Tamamen bırakmadım canım. Sadece fantastik çok ilgimi çekti. :D

• quote:

Sadece mola vermek istiyorum polisiyeye.Tamamen bırakmak imkansız bir şey zaten
  • Gündemin nabzını tutan, türkiyenin nereye doğru gittiğine dair fikir beyan eden bir iki adet kitap tavsiye edebilir misiniz ? Gündemi takip ediyorum ama çok fazla değil, gazetelerin mansetlerini okuyup geçiyorum farzedin. gündeme damga vuran olayları yorumlamakta güçlük çekiyorum, mevcut yönetimin pozitif/negatif yönleriyle eleştirildiği, objektif olarak ele alındığı ve bu şekilde gözlemlerin paylaşıldığı kitaplardan tavsiye istiyorum.. Umarım yardımcı olabilirsiniz arkadaşlar bana bu konuda..
  • quote:

Hocam haklıymışın galiba şu LOTR serisi bitsede polisiyelere devam etsem diye can atıyorum

• quote:

quote:

Hocam haklıymışın galiba şu LOTR serisi bitsede polisiyelere devam etsem diye can atıyorum

kardeşim ben de dün netten 2. el stephen king kara kule serisinin ilk kitabını aldım, bakalım beğenecek miyim? bu arada 20 sayfam kaldı şeytanın müridi akşama biter, istediğin değerlendirmeyi de yaparım akşama kardeşim
  • quote:

quote:

quote:

kardeşim ben de dün netten 2. el stephen king kara kule serisinin ilk kitabını aldım, bakalım beğenecek miyim? bu arada 20 sayfam kaldı şeytanın müridi akşama biter, istediğin değerlendirmeyi de yaparım akşama kardeşim

Kara kule serisinin ilk kitabi o kadar iyi degil. Ben ilk kitabi okuduktan sonra devam etmedim ama herkes ilk iki kitaptan sonrasi mukemmel diyor. Sirf tavsiyelere uymak icin devam edicem seriye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kara kule serisinin ilk kitabi o kadar iyi degil. Ben ilk kitabi okuduktan sonra devam etmedim ama herkes ilk iki kitaptan sonrasi mukemmel diyor. Sirf tavsiyelere uymak icin devam edicem seriye

1-2 fantastik kitap deneyimim oldu hiç beğenmedim ama ilkokuldayken jules vernenin kitaplarını okumuştum hala tadı damağımdadır. kara kule ile başlayacağım veya sonlandıracağım fantastik kitap serüvenimi. siz 3 ve diğer kitapları da okursanız ve yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1-2 fantastik kitap deneyimim oldu hiç beğenmedim ama ilkokuldayken jules vernenin kitaplarını okumuştum hala tadı damağımdadır. kara kule ile başlayacağım veya sonlandıracağım fantastik kitap serüvenimi. siz 3 ve diğer kitapları da okursanız ve yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

Kara kule serisine yakın zamanda başlayacaksanız muhtemelen benden önce bitirirsiniz, ben okuma listemde bir hayli arka sıralara attım.Fantastik konusunda da, bana fantastik kitapları sevdiren kitap Harry Potter oldu.Okumadıysanız fantastiğe en güzel başlangıçtır bence.
  • quote:

quote:

Sadece mola vermek istiyorum polisiyeye.Tamamen bırakmak imkansız bir şey zaten

henning mankell, glenn meade, maxime chattam gibi polisiye yazarların sıfırı bulunmayan 2. el kitaplarını alırken baktım kara kule 5 tl araya onu da sıkıştırdım. kara kuleyi ne zaman okurum bilemiyorum çünkü raflarda bekleyen birçok kitap var. h. potera gelince: önyargılarımdan olsa gerek bana çocuk romanı gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.