Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.769
Cevap
46
Favori
276.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler, birden çok sorularım var hepsini cevaplamanıza gerek yok ama cevaplarsanız "alıntı" olarak cevaplayın lütfen, yoksa göremiyorum

1- Dan Brown dijital kaleyi çok övüyorlar. Dili ağır mı? Almaya değer mi sizce?

2- Sherlock holmes serisine başlayacağım ama hangisi ilk kitap? Yada herhangi birinden başlasak oluyor mu olaylar birbiriyle içiçe mi?
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Sherlock_Holmes
    burdan hangisinin ilk kitap olduğunu seçemedim

3- D & R 'da bulunabilecek güzel insanı sıkmayan ve mümkünse "iskender palanın yazmamış olduğu" bir roman arıyorum önerebilir misiniz?

4- Aynı şekilde, "ucuz" "macera" "fantastik" tarzda "seri"ler arıyorum öneride bulunabilir misiniz?

5- Dexter'ın felaket hayranıyım, kitaplarını nerden bulabilirim? D & R 'da veya başka bir kitapçıda bulabilir miyim? Okuyan arkadaşlar öneriyor mu?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zloty

beyler, birden çok sorularım var hepsini cevaplamanıza gerek yok ama cevaplarsanız "alıntı" olarak cevaplayın lütfen, yoksa göremiyorum

2- Sherlock holmes serisine başlayacağım ama hangisi ilk kitap? Yada herhangi birinden başlasak oluyor mu olaylar birbiriyle içiçe mi?

3- D & R 'da bulunabilecek güzel insanı sıkmayan ve mümkünse "iskender palanın yazmamış olduğu" bir roman arıyorum önerebilir misiniz?

4- Aynı şekilde, "ucuz" "macera" "fantastik" tarzda "seri"ler arıyorum öneride bulunabilir misiniz?

5- Dexter'ın felaket hayranıyım, kitaplarını nerden bulabilirim? D & R 'da veya başka bir kitapçıda bulabilir miyim? Okuyan arkadaşlar öneriyor mu?

teşekkürler

Dijital Kale güzel bir kitaptır. Dili gayet akıcıdır bir solukta okuyacağınıza garanti verebilirm.
    Fantastik kitap arıyorsan Miras serisini tavsiye ederim.
    Grange Macera-Polisiye kitaplarda ustalardan biri. Siyah Kan, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kızıl Nehirler... Seçim Senin.
    Sherlock holmes serisinin karakterleri aynı ancak konular bağımsız.
    İdefix.com u inele en büyük kitap tedarikçilerinden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnynl

quote:

beyler, birden çok sorularım var hepsini cevaplamanıza gerek yok ama cevaplarsanız "alıntı" olarak cevaplayın lütfen, yoksa göremiyorum

teşekkürler

Dijital Kale güzel bir kitaptır. Dili gayet akıcıdır bir solukta okuyacağınıza garanti verebilirm.
    Fantastik kitap arıyorsan Miras serisini tavsiye ederim.
    Grange Macera-Polisiye kitaplarda ustalardan biri. Siyah Kan, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kızıl Nehirler... Seçim Senin.
    Sherlock holmes serisinin karakterleri aynı ancak konular bağımsız.
    İdefix.com u inele en büyük kitap tedarikçilerinden biridir.

Sherlock holmes alırsam o zaman rastgele bir tane alırım yarın, umarım konular iç içe değildir:)

bu arada teşekkürler

• Rica Ederim
  • quote:

teşekkürler

Dijital kalenin dili hiç ağır değil ben çok ağır okuyan biri olarak anlayarak 1saatte 53 sayfa okudum.
  • quote:

teşekkürler

Dexter'in kitaplarını heryerde (kitapyurdu, d&r, hepsiburada) bulabilirsiniz. Çevrilmiş 3 kitabı var, hepsini okudum. Eğer diziyi seviyorsanız kitaplarını da seversiniz. Dizi ile birebir aynı olmadığından dolayı (ilham verici olarak gösteriliyor kitaplar) diziyi izlemiş ya da izlememiş olmanız da o kadar önemli değil. O yüzden diziyi izlemeyen arkadaşlar da okuyabilirler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_57029548/tm.htm
    Bunlara da göz atın arkadaşlar
  • Ankara'da, Kizilay civarinda, buyu sihir parapsikoloji turu kitap satisi bulunan kitapci/kitabevi bilen var mi ? Gozune carpan biri vardir belki .
  • yüzüklerin efendisi.
  • Sabahattin Ali'yi bunca yıl okumayarak ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Ben karakter tahlillerini bu kadar ustaca yapabilen, insanların zihinlerindeki fikirleri bu kadar açıkça, anlayarak yazabilen bir yazar daha görmedim. Zira yazarın 'Kürk Mantolu Madonna' adlı romanı beni benden almıştır. Sıkmıyor kitap elbet. Zaten usta bir yazarın kitabı sizi nasıl sıkabilir ki. Muhakkak çoğunluk okumuştur, fakat okumayanlara da öneririm. Türk Edebiyatında göz ardı edilemeyecek bir yapıt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

nietzsche ağladığında kitabını çok beğendim. bu tarz bir kitap önerisi yapacak varsa çok hoş olur.

Nietzsche Ağladığında romanı insanın hayatına yön verdirebilen bir roman. Buna benzer olarak yine Irvin D. Yalom'un Divan romanını tavsiye ederim.
  • İSABEL ABEDİ kitapları

LUCİANhttp://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=473847&sa=101036146

İMAGOhttp://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=577974&sa=101036194

2 kitap birden 42 TL terine yalnızca 15 TL %65 indirim

PTT kargo kapıda ödeme ile tüm Türkiye ye gönderilir. Sıfır orjinal bandrollü

• quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

quote:

nietzsche ağladığında kitabını çok beğendim. bu tarz bir kitap önerisi yapacak varsa çok hoş olur.

Nietzsche Ağladığında romanı insanın hayatına yön verdirebilen bir roman. Buna benzer olarak yine Irvin D. Yalom'un Divan romanını tavsiye ederim.

teşekkür ederim. kürk mantolu madonnayı siparş ettim. onu okuduktan sonra bunu okyacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

quote:

teşekkür ederim. kürk mantolu madonnayı siparş ettim. onu okuduktan sonra bunu okyacağım.

Önemli değil ben de yine Sabahattin Ali'den devam edip Kuyucaklı Yusuf'u okuyacağım. Okuduktan sonra bunu da tavsiye ederim herhalde.
  • LOTR , Zaman Carki , H.P disinda fantastik kitap onerebilecek varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişisel gelişim kitaplarından önerebilir misiniz?
  • quote:

The Shorh
    LOTR , Zaman Carki , H.P disinda fantastik kitap onerebilecek varmi?

Kara Kule - Stephen King
  • Umberto eco'nun Baudolino'su.
    Çok başarılı bir tarihi romandır.
    Okuması oldukça eğlenceli.
    Kütlesinden çekinmeyin.

Babilde Ölüm İstanbul'da Aşk
    Güzel,akıcı bir roman.
    Bir tarih kitabı özelliği de taşıyor.

Osmanlı toplumunda aile
    İlber Ortaylı bu kitabında sadece Osmanlı ailesini anlatmıyor aynı zamanda insanlardaki tarih kitapları sıkıcıdır fikrini de ezip geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shorh

LOTR , Zaman Carki , H.P disinda fantastik kitap onerebilecek varmi?

Ejderha Mızrağı serisi benim çok hoşuma gitmişti, bir araştırın isterseniz.
  • LOTR iyi midir ? Sıkar m ilk kitabı ? Ayrıca polisiye önerebilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.