Şimdi Ara

kitap taratma pdf formatına çevirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 310sflik bir soru bankasını taramam gerekiyor dönem ödevim.internette aradım bulamadım bu kitabı kendim tarıyorum yarına bitirmem lazım...

310sf lik bir test kitabının 50sf sini taradım.
    taradığım sayfalar .tif , jp2 ,jpg her türlü resim formatında olabiliyor çevirebiliyorum...

hoca bunları bölüm bölüm olarak pdf isitoyr nasıl yapabilrim?

bu tif , jpg benzeri dosyalar pdf ye dönüştürülüyor mu?

yani tekniği nedir dönüştürmenin?!
    abby fine reader trial a baktım orda tam dönüştüremiyor çünkü sayfa taramalarım tam net sayılmaz kitap olduğu için hafif bulanıkllıklar oluşabiliyor.
    adobe acrobat pro vb olduğunda bu resimleri direk yapıştırarak pdf yapmak mümkün oluyor mu?

lütfen yardım edin!!

istanbulda mümkünse anadolu yakasında 310 sf renksiz kitap tarama yapabilecek bildiğiniz yer varsa pm atın lüftfen 3 saat içinde sorunuma çözüm lazım.yarına yetiştirmeliyim ödevi lütfen yardım!!

• aynı sorun kız arkadasımda da vardı ama halletmiştik.taradığın dosyaları sırayla alt alta word'e at.sonra kaydet kaydettiğin dosyayı ise ABBYY PDF Transformer 2.0 programı yardımıyla PDF ye çevir.biz boyle haletmiştik.
  • Acrobat pro ile çok kolay bir şekilde yapabiliyorsun.Create pdf diyosun resimleri sırasına göre ekleyip yarat dediğinde başlıyor...
  • yani böyle taramaya devam etmemde sorun yok dimi?

bu programlardan 300mb üstü olan varıdır?1saatten fazla sürmez indirmek diye umuyorum...
  • Konu eski ama ararken denk geldim. https://www.kitaptarama.com diye bir site var ben oraya yaptırdım. Çok hızlı ve temiz iş yaptılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.