Şimdi Ara

Kitap siparişlerim [SS'li]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bir kısmı ilgimi konusu ilgimi çeken, bir kısmı ise tavsiyelerine güvendiğim insanların önerdikleri kitaplar..

Kitap siparişlerim [SS'li]

Bunları okuduktan sonra Türk ve Rus klasiklerinden kendime belirlediğim yaklaşık 20 kitabı okumak istiyorum.

Edit : Kitapların hepsi Idefix selfy kodu ile birlikte 85tl tuttu.. Temin edebildikleri kitapları müşteriyi bekletmemek için hemen kargolayıp, kalanını daha sonra kargoluyorlar. Hepsi, siparişi verdikten 2 gün sonra elimde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 14 Nisan 2018; 3:39:14 >

• Guzel kitaplar, iyi okumalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olasılıksız ve Simyacı ile başla. 1984, Rus Klasiklerini sona bırak. Ayrıca kitapları orijinal dilinde okuyabilsen daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En alttaki siyah kitabın ne olduğu okunmuyor
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    Baba
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Olasılıksız ve Simyacı ile başla. 1984, Rus Klasiklerini sona bırak. Ayrıca kitapları orijinal dilinde okuyabilsen daha iyi olurdu.
    Evet fakat kitap akıcı bir şekilde okunduğunda zevkli oluyor bence. Bunun için de advanced falan olmak lazım diye düşünüyorum. Keşke böyle bir imkanım olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 14 Nisan 2018; 16:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

En alttaki siyah kitabın ne olduğu okunmuyor
    Kitabın kapak baskısı ile alakalı. Mario Puzo - Baba kitabı.
  • kitapyurdu - seninbankan kampanyası var, daha uyguna kitap alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay çok güzel seçimler.Ben bi yaklaşık 5 yıldır elime kitap almıyordum geçen ay başladım kitap serüvenime.Sırayla

Simyacı,satranç, dönüşüm,hayvan çiftliği,kürk mantolu madonna okudum şuanda da 1984ü okuyorum.Ortak seçimler yapmışız kürk mantolu madonnayı okumanı tavsiye ederim okumadıysan.Ben de 1984 bittikten sonra boşluğa düşecem kitap bakınıyorum.George orwelin diğer kitapları nasıldır acaba
    Bu arada unutmadan simyacı ile başlamanı öneririm.Bunca yıldan sonra kitap okuma alışkanlığını kazandıran kitap oldu benim için.Hiç sıkılmazsın okurken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi analitikduzlem -- 15 Nisan 2018; 17:41:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Vay çok güzel seçimler.Ben bi yaklaşık 5 yıldır elime kitap almıyordum geçen ay başladım kitap serüvenime.Sırayla

Simyacı,satranç, dönüşüm,hayvan çiftliği,kürk mantolu madonna okudum şuanda da 1984ü okuyorum.Ortak seçimler yapmışız kürk mantolu madonnayı okumanı tavsiye ederim okumadıysan.Ben de 1984 bittikten sonra boşluğa düşecem kitap bakınıyorum.George orwelin diğer kitapları nasıldır acaba
    Bu arada unutmadan simyacı ile başlamanı öneririm.Bunca yıldan sonra kitap okuma alışkanlığını kazandıran kitap oldu benim için.Hiç sıkılmazsın okurken
    Merhaba, evet neredeyse aynı seçimleri yapmışız. Aslında bunları okuduktan sonra tavsiyeler üzerine kendime bir kitap listesi oluşturdum. Onları sipariş vereceğim. Bu arada Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna ve Kuyucaklı Yusuf kitaplarını okudum, ikisi de çok güzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.