Şimdi Ara

Kitap sipariş listem [SS'li],tavsiyelerinize açığım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında kitap okuyan birisiydim fakat lise 3 ten sonra üniversite sınavı ve şuan üniversite derslerinin zorluğu vs eklenince kitap okuyamaz oldum...

Tekrar başlamak istiyorum kitap okumaya.Önceden fantastik tarz okurdum;hp,lotr,kara kule serileri gibi... Türk Edebiyatından güzel kitaplar da okudum;kürk mantolu madonna gibi... Modern klasiklerden de birkaç kitap okudum;stefan zweing satranç,bir bilinmeyen bir kadının mektubu gibi...

Konuyu açma sebebim:Bir liste oluşturdum başlangıç için,sizin görüşünüzü almak istiyorum...

Kitap sipariş listem [SS'li],tavsiyelerinize açığım...

Not:Alanıma yönelik okumak isterdim fakat haftada zaten 500-600 sayfa okuyorum ders notları...Textbooklar desen konuşmaya gerek yok...
    Bilim ile ilgili genel kitaplar desen-fizik astronomi vs-zamanında onları da okudum fakat sıkıyor beni...
    Genel donanım elde edebileceğim,kişisel gelişim kitapları da okudum.Hepsi genel olarak aynı şeyleri tekrarlıyor,özgünlüğü yok denecek kadar az...
    Ekonomi vs gibi farklı alanlarda uzmanlaşmak için kitap okumak desen çok zamanımı alır ve yorar.Kurslar,videolar ile bunlar karşılanabiliyor zaten.
    Geriye klasikler vs kalıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14D640FEB -- 17 Nisan 2018; 12:44:17 >

• Herhangi bir reklam amaçlı değil bilgilendirici ve cep düşünen bir mesaj

Dostum kitapyurdu.com da pegasus yayınlarına özel 100 tl kitap alışverişinde 25 tllik hediye kartı kampanyası var. Ayrıca senınbankan ile alışveriş yaparsan 30 tl de iade edilecek.

http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/publisher_products/all&publisher_id=1689&filter_in_stock=1&sort=purchased&order=DESC&limit=100

• quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Herhangi bir reklam amaçlı değil bilgilendirici ve cep düşünen bir mesaj

Dostum kitapyurdu.com da pegasus yayınlarına özel 100 tl kitap alışverişinde 25 tllik hediye kartı kampanyası var. Ayrıca senınbankan ile alışveriş yaparsan 30 tl de iade edilecek.

http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/publisher_products/all&publisher_id=1689&filter_in_stock=1&sort=purchased&order=DESC&limit=100
    eyvallah,bir bakiyim...

• Okukadıysan Notre Dame'ın Kamburu, Monte Kristo Kontu, Siyah Lale, Gülün Adı da olabilir. Zaten bu liste baya götürür şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Okukadıysan Notre Dame'ın Kamburu, Monte Kristo Kontu, Siyah Lale, Gülün Adı da olabilir. Zaten bu liste baya götürür şimdilik
    Sağolun hocam,sipariş verdim... Notre Dame'ın Kamburu ve Monte Kristo Kontu'nu 2.siparişe ekleyeceğim.
  • Hocam geç oldu biraz ama mesela monte kristo kontu okurken ithaki yayınları tavsiye ederim. Ama yayınevi değil çevirmen önemlidir. Bu konuda şu yazıya bakmanızı tavsiye ederim

http://www.okunasikitaplar.com/anna-kareninanizi-nasil-alirdiniz/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Hocam geç oldu biraz ama mesela monte kristo kontu okurken ithaki yayınları tavsiye ederim. Ama yayınevi değil çevirmen önemlidir. Bu konuda şu yazıya bakmanızı tavsiye ederim

http://www.okunasikitaplar.com/anna-kareninanizi-nasil-alirdiniz/
    Teşekkür ederim tavsiyelerin için...
  • Rica ederim, her zaman :)

• Gladkov - Çimento ve Bogdanov-Kızılyıldız kitaplarını öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: _CERKES_

Gladkov - Çimento ve Bogdanov-Kızılyıldız kitaplarını öneririm
    Not aldım hocam :) Teşekkürler.
  • Mahalle Kahvesi - Sait Faik Abasıyanık

Medyum - Stephen King

Doktor Moreau'nun Adası - H.G. Wells

Rüzgarın Adı - Patrick Rothfuss

Klasikleri ayda bir veya iki defayı geçmeyecek şekilde okumanızı tavsiye ederim, yoksa sıkılıp boğulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rosarian

Mahalle Kahvesi - Sait Faik Abasıyanık

Medyum - Stephen King

Doktor Moreau'nun Adası - H.G. Wells

Rüzgarın Adı - Patrick Rothfuss

Klasikleri ayda bir veya iki defayı geçmeyecek şekilde okumanızı tavsiye ederim, yoksa sıkılıp boğulabilirsiniz.
    Not aldım hocam teşekkürler. Diğer bir tavsiyenzi için de teşekkürler...

Arkadaşlar ben hepinize not aldım diyip ama sanki sizin dediklerinizi önemsememiş gibi görünebilirim kusura bakmayın. Ama gerçekten herbirinizin tavsiyeleri benim için değerli ... Ben aldığım kitapları okuyorum şuan ve bunlara göre zevklerim şekilleniyor yavaş yavaş...

Sizin dediklerinizi de alırken mümkün mertebe kitapları incelemeye çalışacağım,tavsiyeleriniz gerçekten çok iyi tavsiyeler. Zaten biliyorum ki önerdiğiniz kitaplar benim aradığım tarzlarla genel olarak örtüşüyor. Hepsini bir anda alamam ama amacım zaten 1 ayda bir liste yapmak ben de bu doğrultuda ilerliyorum. 2.Listeye eklemesem bile 3.listeye ekliyorum...

Cevaplarım kısa olduğu için umursamaz gibi görünmüş olabilme olasılığına karşı açıklama yapmak istedim...
    Tekrardan hepinize çok teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.