Şimdi Ara

Kitap Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendimi geliştirebileceğim,bilgi ve donanım sahibi olabileceğim sizin okuyup tecrübe ettiğiniz , kişisel gelişim , insan psikolojisi ve iletişimi üzerine kitap önerebilir misiniz ?

Tutulmuş yabancı yazarlar önerirseniz sevinirim..

Insanlarla iletişimimi arttırmak istiyorum , varolan iletişimim zayıf ve güçlendirmeliyim .. Ve gerçekten bilgi sahibi olmak istiyorum..İnsanlarla daha iyi iletişim nasıl kurulur vs gibi konular .. Kisaca kitap kitap kitapp teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• ben karakter analizi wilhelm reich kitabına başladım 1-2 ay önce ama biraz ağır geldi,
    yeni başlayanlar için direk esas adamlardan değil bu adamların kitaplarını yorumlayan kitaplardan başlanmalı dediler.
    freud kilit fikirler i aldım ama henüz başlamadım kitaba, sende benzer kitaplar bakabilirsin,
  • Dikkat Vücudunuz Konuşuyor - Ahmet Serif Izgören

Hosuma gitti tavsiye ederim

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    cCc Yavru Kurt cCc kullanıcısına yanıt
    Öneri içi saolun arkadaşlar kafam çok karışık hangi kitabı alacağımı bilmiyorum

• Ana Britannica oku

• istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt
    Anladigim kadariyla cesitli yazarlarin bilgiler verdigi bir ansiklopedi , bu baslangicta ağır olabilir , ilk olarak normal kitaplarla baslayip bir okuma duzeni oturtmal istiyorum

• konu belirleyemezsen, yol alamazsın

psikoloji, felsefe, resim v.b. yüzlerce seçenek var. biraz da deneme yanılma tabi. bi yerden başla baktın sevmedin başka alana geç.
    bi ara resime merak saldım ben mesela, resimler nasıl okunur, modern resim nasıl okunur gibi kitaplar okudum. ilk kitap iyiydi de modern sanat bize göre değil abi. adam koca tabloyu tek renge boyuyor, neymiş sonsuzluğu anlatıyormuş da bilmem ney . sonra piskolojiye dönüş tabii.
    50 fikir serisi var mesela. yeni başlayanlar için her alanda bir kitap.ama hiç biri fantastik seriler gibi süreklemiyor
  • Yabancı yazar tercih ediyorsanız Dale Carneige'in kitaplarına bakabilirsiniz.
  • Bar0n. kullanıcısına yanıt
    90lı yıllarda 10lu yaşlarını geçiren 80lerin ilk yarısı kuşağı için gayet normal bir şeydir ansiklpedi okumak.

çoğu evde gastelerden biriktirilmiş meydan larus falan filan vardır, gayet bildiğin ciddi ciddi bir cildi alınır önüne açılır sayfalar yavaş yavaş çevirilir ve hoşuna giden maddeler okunurdu.

öğreetmenler ansiklopedilerden konu bulunacak şekilde ödev verirdi...sonra internet çıktı mertlik bozuldu tabi.

ama istersen felsefeyle başlayabilirsin, burada Celal Şengör Hoca felsefe okumaya başlayacaklara çok değerli tavsiyelerde bulunmuş

https://seyler.eksisozluk.com/celal-sengorden-felsefe-ile-ilgili-okuma-yapmaya-baslayacaklara-tavsiyeler

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Ya konum belli aslında kişisel geliş , insan iletişimi , psikolojisi yani ilk oncelikle insanlar ve kendi uzerimde uzmanlasmam istiyorum .. insanlari muhabbetimle konusmamla baya alt etmel istiyorum hocam insanlar ağzı açık dinlesin beni

Ilk etapta daha hafif kitaplarla baslamak istiyorum sizin bahsettigim konularda okudugunuz ve gercekten etkilendiginiz bir kitap varmi?

• istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam insanlarin arasina internet girdi maalesef.

tavsiyeniz için sağolun , evet felsefede okumak istiyorum siraya koyacagim tesekkurler.

• Razer kullanıcısına yanıt
    dost kazanma ve insanlari etkileme sanati diye kitabini almayi dusunuyorum nasil sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar0n.

dost kazanma ve insanlari etkileme sanati diye kitabini almayi dusunuyorum nasil sizce ?

Ben okumustum o kitabini. Bence guzeldi.

• Arkadaşlar merhaba, Azerbaycandan herkese selamlar .. )

Benim universitede tiyarto icin acil kitap önerisine ihtiyacim var. Kitap aşk romanı olmalı, dram olmalı ve kitapda kız-erkeğin tanışma ve sevgili oldukları dönemler de olmalı. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Önerileriniz olursa hakikaten beni çok sevindirirsiniz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.