Şimdi Ara

Kitap Önerir misiniz?[Hedef Hacettepe CENG](Eklemeler Yapıldı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
4
Favori
1.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hedefim hacettepe ceng(20kdan daha az bir sıralamaya sahip) Ben sınavda 200k sıralama yaptım
    Ben inanıyorum düzgün calısmayla bu hedefe ulasırım. Su an tam sınav havasında değilim ama pazartesiden tam gaz başlayacağım.(kitap ve satın alacağım hoca eksiklerinden dolayı)

Sizden ricam aşağıya yazacağım listeye eksiklerimi gidermeniz acısından öneride bulunmanız

Türkçe
    -Onur Soğuk hocanın konu anlatımlarını izleyeceğim(Önder hoca cok uzun bir süre sonra hem sıkıyor hemde başını unutmaya baslıyorum)
    -Sıra dışı Analiz yayınları Dil bilgisi sb(2017 basım)
    Karekök paragraf sb(2016 basım)
    *Türkçe için fazladan sb gerekiyor mu?

Matematik
    TYT
    -Eksik konular BR'den tamamlanacak
    -Karekök Ygs 2016 Basım sb (%75i çözüldü) KALDIRILDI
    -345 Sbyi çözeceğim .
    345in ardından Acil Tyt çözmeyi düsünüyorum.
    *Okyanus Matematik Master günlük belirli bir test cozulecek

AYT
    -Kaf4ü beklemeyi düşünüyorum ama behzata da güvenmiyorum. Bu konuda da önerilere açığım.
    *AYT kısmında hala önerilerinizi bekliyorum
    Eklemeyi unutmusum elimde Aptemi Trigonometri var 2 yıl önce almıştım. Ayt kısmını diğer fasiküllerini de alarak halledecek gibiyim. Ama hala tam bir sb bulmus değilim.

Geometri
    -Kenan karanın yeni videolar
    -Bry b gelişim serisi B(2017 Basım)
    *Acil 2018 Basım kitabını alacağım.
    *Acilden sonra bir sbye daha ihtiyac var mı sizce? Hem tyt hem ayt bu sekilde halletmeyi düsünüyorum.

Fizik
    -Ertan sinan şahinin yeni videolarını alacağım
    *Bir arkadasın önerisi ve sinan hocamında onayı ile NİHAT BİLGİN alacağım.
    Yanına herhangi bir sb gerekiyor mu @ertansinansahin hocam?

Biyoloji
    -Bekir avsardan tekrar calısacağım
    -Ygs palme biyoloji sb(2017 başında almıştım)
    -Limit biyoloji 2017 basım
    *Bir SB çözülür mü? Gerek var mı sizce?

Kimya
    *Kimyaözel fikrimi değiştirerek BİZİMKİMYAMIZ alacağım
    -Ygs palme kimya sb(2017 başında almıştım)
    *Bir SB çözülür mü? Gerek var mı sizce?

Bu listeyi an be an gelen tavsiyelerle güncelleyeceğim. Pazar günü siparisler verilecek.
    Tesekkürler

Not: Birazda benim bu konuyu açmamın sebebi 2019 hazırlığımda hem çalışma planımı burada paylasmam hemde gelecek nesillere bu kaynaklar hakkında objektif olarak yorum yapmam.

///güncelleme///: 22.09.2018 ekleme ve çıkarmalar yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Alfred Blalock -- 23 Eylül 2018; 10:22:21 >

• Hocam matta 345, 3d çözüm, veya metin yayınlarını oneririm. acil biraz kasıntı ona sen karar ver. fizikte Nihat bilgin güzel ama cozeceksen sona bırak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freng07 -- 21 Eylül 2018; 17:25:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihat bilgin aldım fizikte geoda karekök aldım öneriler üzerine

• Gayeyyyy G kullanıcısına yanıt
    +1
  • Hedefdaş :D

Ben TYT Mat için karekök aldıydım gereksiz zor. Yani tyt soruları tamamen işlem yeteneği. Ama kitaba lafım yok. Aytye hazırlık yaptırıyor.

güncellemeler yapıldı
  • Kimya eksik geldi bana.Yks palme iyi olur bence ayt için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rickyrickmany -- 21 Eylül 2018; 20:47:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rickyrickmany

Kimya eksik geldi bana.Yks palme iyi olur bence ayt için
    haklısınız ayt kısmında eksiklik var.
    Sizin cozdüğünüz bir kitap var mı ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

haklısınız ayt kısmında eksiklik var.
    Sizin cozdüğünüz bir kitap var mı ne önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    aydın yayınları iyiymiş ben de aldım daha başlamadım ama sınav seviyesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınavexperi

aydın yayınları iyiymiş ben de aldım daha başlamadım ama sınav seviyesinde

Alıntıları Göster
    kitapişlerde 46 lira Bilgisarmal varmış video cozumlu o nasıl?
  • tyt matta eski sbyi çözmeni bırakmanı öneririm, sınavda nasıl sorular sorduklarını gördük. 345e başla hemen. sonra üzerine acil veya apotemi çözersin.

aytde konu anlatımlı olarak karekök mps serisine bakabilirsin, ilk kitabı çözsen yeter, ltiyi apotemiden halledersin. üzerine bir tane de sb koysan ayt matta fule yakın yaparsın. sb olarak şu çözüm 3dnin yeni kitabı çıkacak ona bakabilirsin veya başka yayınlar ilgini çekerse onlara da bakabilrsin. 1 tane yeterli.

sosyalde bilindik bir yayından (limit,karekök vs.) her dersten 1 sb alsan yeter. konu anlatımları youtubeden halledersin.

tarih için sacide tanrıtanır(atlas akademi)
    coğrafya için yavuz tuna
    felsefe için fem konu anlatımlı alsan yeter. videoya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilmentore -- 21 Eylül 2018; 22:41:21 >
  • Ben ayt kimya için fen bilimleri ve palme çözmüştüm. Bence palme çözülmeli kimya ve biyolojide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ///güncelleme///: 22.09.2018 ekleme ve çıkarmalar yapıldı.

@ilmentore
    uzun yazın için sağ ol usta sosyal kısmını evin yakınındaki bir lisede kurslara katılarak bitireceğim. Denemeyide orada tamamlarım. Dediğin sosyal kitapları da bir bakayım hocam
    tekrar tesekkürler.

@Rickyrickmany
    hocam palmeler çok pahalı. 2 yıl önce 11.sınıf palme biyoloji ve kimya sb almıştım. 11.sınıf konularını oradan cozerek halledilir mi sizce? 12.sınıf konularını da artık bir yerlerden temin ederim
  • Up güzel liste tyt mat için okyanus master a bakılabilşr ayt için de karekök

• Tyt matematiği tamamladım ama hala kimya ve ayt matematikte eksiğim var.
  • Hocam geldim sonunda

Ayt mat için bilgi sarmal önerebilirim Google Play den uygulamasını indir sorularına bak çözümlü

Ben üstüne çözüm 3d çözeceğim ekimde çıkacak bunu da çözebilirsin

Karekök çözülmeli bence

Apotemi türev integral fonksiyonlar(?) (limit de konu kalmadı limit fasikülü çöp)

Ve ekstra yazabileceklerim matematik kulübü zor endemik metin yayınları

Deneme olarak metin endemik Karekök iddialısına önerebilirim konu anlatım için be. Hocalara geldik Vural hoca ile çalışıyorum çözümlü soruları çok fazla ve ben öyle anlıyorum

Kimya için ise palmeden şaşma derim

Şuanki basımakilerle eskiler neredeyse eaynı yerleri değişik soruların

Palme A b organik en güzel kaynaklardır bence

Üstüne cila niyetine çözümlü istersen bilgi sarmal yayın denizi, zor olsun dersen fen Bilimleri

Zaten daha da bişey çözme deneme aban.d

• Fizikten yayın denizi lys çözüyorum oneririm. Kimyadan palme var elindd lys organik harici sadece onu çözeceğim organikten çap çözerim sonra deneme. Biyolojiden elinde zafer lys ve palme var bu ikisini bitirir deneme giderim yine. Deneme önemli elimdeki kitaolari tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

Fizikten yayın denizi lys çözüyorum oneririm. Kimyadan palme var elindd lys organik harici sadece onu çözeceğim organikten çap çözerim sonra deneme. Biyolojiden elinde zafer lys ve palme var bu ikisini bitirir deneme giderim yine. Deneme önemli elimdeki kitaolari tavsiye ederim
    hocam palme kimyada 11.sınıf sb var 2 sene önce almıstım iş yapar mı sence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.