Şimdi Ara

Kitap okurlarına fırsat! 1 TL'den başlayan indirimli kitaplar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitap okurlarına fırsat! 1 TL'den başlayan indirimli kitaplar...

Merhaba arkadaşlar bkmkitap.com'da indirimli kitaplar kampanyası mevcut. Kampanyada 1 TL'den başlayan klasikler ve çocuk kitapları mevcut. Kitap hediye etmek isteyenler inceleyebilir. Ayrıca tüm alışverişlerde kargo 1 TL

Linki şöyle bırakıyorum:https://www.bkmkitap.com/sen-yeter-ki-okumak-iste

• 1 lira diye giriyoruz 940 kitaptan 40 tanesi 1 lira, gerisi Allah'a emanet. Adam gibi devlet yok ki leş kelime oyunu yapanları gondiklesin.

Geçenlerde yine böyle bir kampanyadan ucuza çeviri kitap almıştım, Outlast 2'nin çevirisi kadar kötüydü, Türkçeyi de unutturdular bana. Aldığım kitapları sevmediğim tanıdıklara hediye ettim Türkçeleri bozulsun diye Kitap alacak olanlar ya güvendiği yayınevlerinden alsınlar ya da çeviri kitap almasınlar cidden okunacak gibi olmuyorlar.

900 küsur kitap arasından dört tane eli yüzü düzgün bulabildim. Teşekkürler haber verdiğiniz için.
  • 1 lira diye giriyoruz 940 kitaptan 40 tanesi 1 lira, gerisi Allah'a emanet. Adam gibi devlet yok ki leş kelime oyunu yapanları gondiklesin.

Geçenlerde yine böyle bir kampanyadan ucuza çeviri kitap almıştım, Outlast 2'nin çevirisi kadar kötüydü, Türkçeyi de unutturdular bana. Aldığım kitapları sevmediğim tanıdıklara hediye ettim Türkçeleri bozulsun diye Kitap alacak olanlar ya güvendiği yayınevlerinden alsınlar ya da çeviri kitap almasınlar cidden okunacak gibi olmuyorlar.

900 küsur kitap arasından dört tane eli yüzü düzgün bulabildim. Teşekkürler haber verdiğiniz için.
  • 5 Gün önce 4 kitap aldım hala tedarik etmeye çalışıyorlar.Stokta yoksa ne oyalıyorsunuz insanları.
  • Fiyat kıyaslaması içinhttps://www.kitabinabak.com/ adli siteden aratabilirsiniz.
  • Rechno kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.