Şimdi Ara

Kitap Okumanın Türkçe'de ki Önemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Kitap Okumanın Türkçe'de ki Önemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3413 Mesaj
    Belki soruların kolaylığı belki rahat girdiğimdendir bilemem ancak benim durum şöyle, geçen yıl 8 yanlışım vardı sınav senesi olduğundan kitap okumamıştım hiç sınavdan sonra kitaplarıma gömüldüm eskisi gibi. YGS 2013'de 1 yanlış geldi (anlatım bozukluğu)
    |
    |

Yukarıda arkadaş yazmış zaten ben de katılıyorum öyle popüler seriler vs okumanın bir yararı olmaz. Gazetelerin kitap, kültür sanat eklerini falan okuyun bence.

Orijinalden alıntı: Angel Eyes

Madem konu Türkçe ile ilgili, şu başlığı düzelt bari.

Yukarıda arkadaş yazmış zaten ben de katılıyorum öyle popüler seriler vs okumanın bir yararı olmaz. Gazetelerin kitap, kültür sanat eklerini falan okuyun bence.
    quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Madem konu Türkçe ile ilgili, şu başlığı düzelt bari.

+1 Ya da her gun 50 paragraf sorusu çözün.Onunda etkisi var.Ya da hızlı okuma kursuna git ama bunu yapacagını sanmıyorum

Ben daha çok ilk dediğimi yaptım.2012 Ygs'de 7 yanlıştı 2013'te tam emin olmamakla birlikte 1 yanlis gelecek.Bunu belli bir zamandan sonra full paragraf çözmeye borçluyum.40-45 dakika civarında da bitti(2-3 boşta aşırı düşündüm o da ondan)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6059 Mesaj
    ilkokuldan beri okuma aliskanligin varsa iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.