Şimdi Ara

Kitap Kutu Açılımları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Aslında böyle bir konu var ama yeni bir konu açarak güncelde tutmak daha iyi.

O konuyu görmedim hocam. Görseydim bunu açmazdım.

Atatürk için söylediği sözler yüzünden bende protesto ettim.
    Ancak babil.com satıldı diye okumuştum. 2 ay önce
    Arkadaşlar teyid etsinler gene almadan önce.Kitapyurdu fiyat olarak en iyisi şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: roadrunner07

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Aslında böyle bir konu var ama yeni bir konu açarak güncelde tutmak daha iyi.

O konuyu görmedim hocam. Görseydim bunu açmazdım.

Atatürk için söylediği sözler yüzünden bende protesto ettim.
    Ancak babil.com satıldı diye okumuştum. 2 ay önce
    Arkadaşlar teyid etsinler gene almadan önce.Kitapyurdu fiyat olarak en iyisi şuan.

BKM'de fiyat açısından kitapyurdu ile aynı seviyede. Onu da tavsiye ederim.

• Kitap Kutu Açılımları

Kitap değil konunun kapsamının dışına çıkıyor ama idefix bir tanecik filmi bile şu baloncuklu poşetle gönderiyor. Bundan sonra fiyatlar yakın olursa siparişimi idefix'ten vereceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap sitelerinden satın aldığınız herhangi bir ürünü paylaşabilirsiniz elbette hocam.
    İdefix'in hızı ve kargolama süreci nasıldı peki? Memnun kaldınız mı?
  • quote:

Kitap sitelerinden satın aldığınız herhangi bir ürünü paylaşabilirsiniz elbette hocam.

Oralara hiç girmesek daha iyi.

Idefix depolari karıştırıp ellerinde kalan eski filmleri satisa sundu galiba gectigimiz haftalarda. Bunlarin birçoğu da piyasada kalmayan, tanesine 50-60 lira istenen filmlerdi. Her gören aldı, ben 10 film istemiştim toplam 5 tanesi geldi iki farkli gönderimle. Şimdi cogu tekrar "Tükendi" görünüyor.

Bu aralar ders çalışmaktan okumaya vakit ayıramıyorum, okuyacak da cok kitabım var elimde. Bu konuda kitap da paylaşırım umarım yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Kitap sitelerinden satın aldığınız herhangi bir ürünü paylaşabilirsiniz elbette hocam.

Oralara hiç girmesek daha iyi.

Idefix depolari karıştırıp ellerinde kalan eski filmleri satisa sundu galiba gectigimiz haftalarda. Bunlarin birçoğu da piyasada kalmayan, tanesine 50-60 lira istenen filmlerdi. Her gören aldı, ben 10 film istemiştim toplam 5 tanesi geldi iki farkli gönderimle. Şimdi cogu tekrar "Tükendi" görünüyor.

Bu aralar ders çalışmaktan okumaya vakit ayıramıyorum, okuyacak da cok kitabım var elimde. Bu konuda kitap da paylaşırım umarım yazın.

O konuda son zamanlarda sıkıntı yaşanıyormuş diye duymuştum. Hızlı gönderseler aslında sevdiğim bir alışveriş sitesi orası.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.