Şimdi Ara

Kitap Kurtları için İndirimli & Taksitli Kitap Satış Siteleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
40
Favori
49.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edgar Allan Poe - ( Bütün Hikayeleri + Bütün Şiirleri )

%60 indirimde...

http://www.ilknokta.com/kitap/131025/Edgar-Allan-Poe-Butun-Hikayeleri-Butun-Siirleri-.html
  • Rüzgarın Adı kitabı, %50 indirim ile 17.50 TL!

http://www.ilknokta.com/kitap/124423/Ruzgarin-Adi.html
  • Arkadaşlar son zamanlarda hepsiburadadan kitap alıp da sahte çıkan, ürünü eline geç varan yada bunların dışında herhangi bir sorun yaşayan var mı? Hbden o kadar çok şikayet varki bu kadar satıs yapıp da müşterisine de bu kadar sıkıntı yaşatan başka bir şirket var mı? Bir sürü 5 liraya yakın indirimli kitabi var güvenilirmi bu kitaplardan 20 civarı alınsa, yardımcı olun lütfen :)
  • D&R'ı tavsiye ederim, fiyatlar normal liste fiyatlarından %25 indirimli. Ayrıca 50 TL üstü siparişe kargo ücreti yok.

Bugüne özel Uçurtma Avcısı isimli kitapta indirim var. Dili oldukça akıcı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

D&R'ı tavsiye ederim, fiyatlar normal liste fiyatlarından %25 indirimli. Ayrıca 50 TL üstü siparişe kargo ücreti yok.

Bugüne özel Uçurtma Avcısı isimli kitapta indirim var. Dili oldukça akıcı tavsiye ederim.

Hocam teşekkürler ama ben şimdi okumak için değilde biriktirip sonra okumak için düşünüyordum topluca alıp, hb den kitap almıslığın var mı son zamanlarda yada hb gibi bir sürü kitabı 5 lira civarında uygun fıyata satan var yer var mı bildiğin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB'dan kitap almadım. Ama bir tavsiye, sonra okumak için kitap almayın. Geçmişte öyle çoklu aldığım kitapların hiçbirini okumadım. Sonradan tavsiye üstüne aldığım tek kitapları okudum.

quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®
    quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite
    D&R'ı tavsiye ederim, fiyatlar normal liste fiyatlarından %25 indirimli. Ayrıca 50 TL üstü siparişe kargo ücreti yok.

Hocam teşekkürler ama ben şimdi okumak için değilde biriktirip sonra okumak için düşünüyordum topluca alıp, hb den kitap almıslığın var mı son zamanlarda yada hb gibi bir sürü kitabı 5 lira civarında uygun fıyata satan var yer var mı bildiğin?

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Rüzgarın Adı kitabı, %50 indirim ile 17.50 TL!

arkadaslar bu site güvenilir mi acaba bilen var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

quote:

güvenilir bir sitedir fiyatlar da uygun sık sık tercih ederim ben, güvenerek alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

quote:

quote:

güvenilir bir sitedir fiyatlar da uygun sık sık tercih ederim ben, güvenerek alabilirsiniz

cevap için teşekkürler okumak istediğim bir kitapdı rüzgarın adı %50 indirim iyi oldu :D

• Ben genellikle www.kitapyurdu.com ve www.idefix.com sitelerinden alışveriş yapıyorum. Ama tabi ki diğer sitelerdeki kampanyaları takip etmiyorum değil. www.kitapra.com sitesinden geçen hafta Can yayınlarına ait bir kitap satın aldım. %30 indirimliydi. Bazen okuoku.com da da çok güzek kampanyalar oluyor. Kısacası kitap ararken bir siteye bağımlı kalmamak gerekir diye düşünüyorum

• harika paylaşım teşekkürler elbet lazım olur takip +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0mad34 -- 9 Ocak 2012; 20:17:34 >
  • arkadaşlar 6 ocaktawww.ilknokta.com adlı siteden istediğim kitap bugün ulaştı elime 6 gün içinde verdiler kargoya arada birde arayıp nerede benim kargom demek zorunda kaldım ayrıca hiç ama hiç güzel bir şekilde paketleyip vermemişler kargoya dışında sadece üstünde küçük küçük hava kesecikleri olan poşetten vardı ama poşetin altı ve üstü acıktı benim aldığım kitap normal kitap boyutundan biraz daha büyük olduğu için sağı solu ezik bir şekilde geldi elime buna göre bir ayar çekmeleri gerekti bence bu alışverişten memnun kalmadı ben

edit: geri gönderdim kitabı dedim boyle boyle tekrar bakıp gonderecekler umarım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musert1121 -- 12 Ocak 2012; 20:48:22 >

• Kitapları internette idefix ve hepsiburadadan alıyorum, 2'sinden de memnunum. Hepsiburadadan genelde şikayet ediliyor ama ben şanslıyım herhalde şmidiey kadar ufak sıkıntılar dışında memnunum, tavsiye ederim.
  • sahte kitap satan siteler var dikkat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmge Kitapevi'nin kendi sitesinden de gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ben şu ana kadar en çok imge'den olmak üzere, D&R'dan ve idefix'ten online alışveriş yaptım yıllarca ve hepsinden aynı şekilde memnunum. Fiyat indirimleri hepsinde mevcuttur, genelde kargo parasıyla dengelenir, bu nedenle kargo parası vermeyeceğiniz fiyat limitini geçecek şekilde alışveriş yapmak en uygunu olur hepsinde.
  • Bende yazayım o zaman bir tanehttp://www.kitapokusak.com/ fiyatlar oldukça uygun kargo sadece 1 TL tavsiye ederim
  • quote:

arkadaşlar 6 ocaktawww.ilknokta.com adlı siteden istediğim kitap bugün ulaştı elime 6 gün içinde verdiler kargoya arada birde arayıp nerede benim kargom demek zorunda kaldım ayrıca hiç ama hiç güzel bir şekilde paketleyip vermemişler kargoya dışında sadece üstünde küçük küçük hava kesecikleri olan poşetten vardı ama poşetin altı ve üstü acıktı benim aldığım kitap normal kitap boyutundan biraz daha büyük olduğu için sağı solu ezik bir şekilde geldi elime buna göre bir ayar çekmeleri gerekti bence bu alışverişten memnun kalmadı ben

edit: geri gönderdim kitabı dedim boyle boyle tekrar bakıp gonderecekler umarım :D

arkdaşlar bu siteden hiç memnun kalmadım en son perşembe kitabı geri gönderdim bir daha haber yok sanırım hafta sonu diye bakmıyorlar telefonlarına yarın arayacağım tekrar resmen netten kitap almaktan soğudum bu site yüzünden a

• birde burdaki kitaplara bakın arkadaşlar fiyatları gayet uygun. özellikle kayserili kitapseverler
    http://www.sahibinden.com/arama?pagingOffset=0&userId=7575510&sorting=date_desc&language=tr&hasSecureTrade=false&viewType=List
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

sahte kitap satan siteler var dikkat.

Eskiden hepsiburada'dan alırdım. Ancak bazı kitaplar korsan gibi gelince bir daha almadım oradan. Kalitesiz kitapları, hatalıları yolluyorlar. Bana denk gelmiştir belki. İdefix biraz daha pahalı ancak oradan alıyorum artık. Ayrıca İnsankitap,kitapyurdu vs sitelere de bakıyorum arada.
  • telefonuma mesaj geldi:

YENI ASYA GAZETESI

GAZETEMIZDEN HERKESE HAYATUS SAHABE ESERI UCRETSIZ HEDIYE

IRTIBAT TEL: 0212 655 27 92 , 0212 630 48 35 , 0312 418 95 46,0312 418 14 96
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.