Şimdi Ara

Kitap Kurtları için İndirimli & Taksitli Kitap Satış Siteleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
40
Favori
49.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajım bulunsun.Sonra bulmak zor oluyor.
  • güzel konu
  • Güzel konu. Teşekkürler.
  • kitapyurdunun arşivi sağlam, eski kitapları burada buluyorum.
    güncel kitapları dost,d&r ve idefixden alıyorum.

güzel derleme olmuş
  • İdeefix'ten güzel bir kampanya.Tarih meraklıalrı kaçırmasınlar.Tarih Vakfı Yayınlarında %50 indirim var.Her zaman olmaz.

http://www.idefix.com/kampanya/kampanya2280.asp
  • idefix ten aldığım e-book kitaplarda hiç bir problemle karşılaşmadım. Fiyatları çok uygun hem de aldıktan 10 dakika sonra bilgisayarda oluyor. Çok satan kitaplar satılıyor genelde. Özellikle çalışanlar için bitmek bilmeyen mesaileri bitirmek açısından bire bir :)
  • Mesajım Bulunsun
  • Mesajim bulunsun arayinca da bulmasi kolay olsun
  • bugün aslında alışveriş yapmayı istemediğim hb dan iskender pala nın od,kitab-ı aşk ve leyla ile mecnun aldım hepsinde kargo bedava idi diğer sitelere göre daha uygun geldi (23,22) ilgilenenlere duyurulur
    diğer siteler en geç 3 gün içerisinde getiriyormuş ama hb ya belli olmaz 1 gün de olabilir 10 gün de ben beklemeyi göze alıp sipariş verdim
  • İncelenecek
  • Arkadaşlar basit bir sorum olucak :)
    Bu forumlarda bulunan örneğin kelepir bölümleri 2. el mi , defolu mu yoksa fahiş indirimli normal ürünler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: themno

Arkadaşlar basit bir sorum olucak :)
    Bu forumlarda bulunan örneğin kelepir bölümleri 2. el mi , defolu mu yoksa fahiş indirimli normal ürünler mi ?

2. el ya da defolu değildir. Genellikle eski baskı, 3. hamurkağıt, satışı az olan ürünlerdir v.s.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

quote:

Orijinalden alıntı: themno

Arkadaşlar basit bir sorum olucak :)

2. el ya da defolu değildir. Genellikle eski baskı, 3. hamurkağıt, satışı az olan ürünlerdir v.s.

Teşekkürler , demek ki kelepir de 0 oluyor ve gönül rahatlığıyla alabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_filozofu

bugün aslında alışveriş yapmayı istemediğim hb dan iskender pala nın od,kitab-ı aşk ve leyla ile mecnun aldım hepsinde kargo bedava idi diğer sitelere göre daha uygun geldi (23,22) ilgilenenlere duyurulur
    diğer siteler en geç 3 gün içerisinde getiriyormuş ama hb ya belli olmaz 1 gün de olabilir 10 gün de ben beklemeyi göze alıp sipariş verdim

Geçen Cuma ben de HB'den 2 kitap sipariş ettim. Pazartesi elimdeydi. Stok sıkıntısı olmayan ürünlerde HB pek sorun çıkarmıyor. Ya da bana öyle denk geliyor. Olumsuz yorumları görünce her sipariş öncesi çekince yaşıyorum ama Allah'a şükür şu ana kadar çok uzun beklediğim bir ürün olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali198534

quote:

Orijinalden alıntı: Sabri_16

www.insankitap.com da güzel bir site.
    Fiyatlar çok uygun ve 29 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava.
    Tavsiye ederim.

insan kitaptan ben de alışveriş yaptım, bedava bir kitap da yolladılar

• Vatan kitap %70 e varan indirimlerle...

http://www.ilknokta.com/secki/146/1/Vatan-Kitap.html
  • bizinm hanım bi iste yapmıştı baktığım kasdarıyla hep en cuuz fiyat insankitap ta çıkıyor
  • İnsan Kitap şahane bir site ama çizgi roman konusunda beğenmedim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.