Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar. Açıkçası "Ren Yayınları"nı pek tavsiye etmiyorum. Forumlardan hem çevirisi hem de kağıt kalitesi açısından pek olumlu yorumlar almamıştı. Bunun yerine, "İthaki Yayınları"nı ya da "İletişim Yayınları"ndan çıkan çevirileri tercih etmenizi öneririm. Sevgilerimle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mountainwolf -- 8 Şubat 2021; 1:22:15 >
  • Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

https://www.amazon.com.tr/dp/9752124895

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

https://www.amazon.com.tr/dp/9752124917

Altın Kitaplar'ın diğer ciltli kitapları da (çocuklar için yapılmış klasik eserler) Amazon'da 12-15 TL arasında. Bu iki kitap, bu fiyata düştüğünden özellikle attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrF_T -- 8 Şubat 2021; 23:43:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapi kredi bugun icin kitap alışverişine %5 veriyor mobilden link alamadım [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1289565/(1e448141-2056-4a61-866f-d9db9c3a0cdc.jpeg, 1080, 1105, AC7060)[/simage]
  • Ucuzkitapal’dan sepette %10 indirim fırsatını kaçırma! Kupon kodu: VD10YZD ucuzkitapal.com/vd10yzd Size özel fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsanız IPTAL yazıp 5203'e gönderebilirsiniz. B003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazZenci01 -- 11 Şubat 2021; 1:14:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekinsevildi

Kidega

100 TL sepete %10 İndirim Kodu

KOD : MASUMLAR

teşekkürler hocam, indirim çeki-kodu satan var mıdır diye aratırken denk geldi.

• YANILMAK GÜZELDİR (Türkçe) Kağıt Kapak 5,20 tl

Ürün Bilgileri

https://www.amazon.com.tr/YANILMAK-G%C3%9CZELD%C4%B0R-Kolektif/dp/6056291235

------------------------------------------------------------------------------------------------

Vitriol: Yeni Çağın Şafağı (Türkçe) Kağıt Kapak 5,24 tl

Ürün Bilgileri

https://www.amazon.com.tr/Vitriol-%C3%87a%C4%9F%C4%B1n-%C5%9Eafa%C4%9F%C4%B1-Berk-Y%C3%BCksel/dp/9752119646

-----------------------------------------------------------------------------------------

Gizemli Gelinlik (Türkçe) Kağıt Kapak 5,83

Ürün Bilgileri

• Yayıncı : Optimum Kitap (1 Ocak 2015)
    • Dil : Türkçe
    • Kağıt Kapak : 360 sayfa
    • ISBN-10 : 605468809X
    • ISBN-13 : 978-6054688098
    • Boyutlar : 13.9 x 3 x 21.1 cm

https://www.amazon.com.tr/Gizemli-Gelinlik-Rachel-Hauck/dp/605468809X

------------------------------------------------------------------------------------------

• quote:

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Kod hala aktiftir. Kullandım, çalıştı.

Alıntıları Göster

Kod bugün itibariyle hala aktiftir. Kullandım, çalıştı.

• Kitapyurdu ücretsiz platin üyelik isteyen olursa dm den yazabilir

• Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

Dikkat! Kidega.com Stokta Olmayan Kitapları Satarak İnsanları Yanıltıyor.

En son Kidega'dan yaptığım alışveriş hezimetle sonuçlandı. Toplam 6 kitaptan oluşan bir sipariş verdim, sistem üzerinden kredi kartımla ödemeyi yaptım, ücret hesabımdan çekildi ancak daha sonra sipariş verdiğim kitaplardan 1 tanesinin stokta olmadığını, bu şekilde gönderirlerse enpara kampanyasından yararlanamayacağımı vb. söyleyen, tek taraflı kâr amacına dayanan, müşteriyi hiç düşünmeyen, üzücü bir mail aldım. Telefonla Kidega çağrı merkezini aradım ama ulaşamadım. Kidega.com'a girip tüm siparişi iptal etmek istememe rağmen öyle bir sistem yapmışlar ki siparişi iptal edemedim. Sikayetvar.com'a ve site içinde iletişim bölümüne yazdıktan sonra güç bela siparişimi iptal ettiler. Müşteri odaklı olmadıkları ve kitap stokta olmadığı halde varmış gibi gösterip insanları oyaladıkları için tekrar şikayet kaydı oluşturup üyeliğimin silinmesini istedim. Talebim üzerine üyeliğimi sildiler. Bir daha da asla Kidega.com'dan alışveriş yapmam. Bu deneyimimi sizinle paylaşmak istedim. BKM Kitap ile Kidega artık benim kesinlikle alışveriş yapmayacağım iki alışveriş sitesidir. Artık çoğu sitede alışveriş yapmadan önce stok var mı, yok mu belirtiliyor, böylece ne insanların vakti ne de paraları kaybediliyor. Deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim.

• ilknokta.com için kargo ya da indirim kodu var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mountainwolf kullanıcısına yanıt

Değerli bilgi için çok teşekkürler geçmiş olsun.

• karaelf7 kullanıcısına yanıt

İlknokta.com kargo kodu vermiyor diye biliyorum, daha önce hiç duymadım.

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Rica ederim, ben teşekkür ederim. Ben bu süreci yaşadım, başkası yaşamasın isterim. Ayrıca bu alışveriş yapmama boykotu yoluyla da firmaların da kendilerine çekidüzen vereceklerine inanıyorum. Kapitalist bir sistemde en etkili yöntem, tüketimden gelen gücü kullanmaktır. Bu devirde "Ben yaptım oldu!" mantığıyla iş yapan hiçbir şirket ayakta kalamaz, kalmamalı da. Geçti artık o günler, sosyal medya denilen bir güç var, kimsenin yaptığı yanına kâr kalmaz. Bu devirde hiçbir firma göz göre göre müşteriyi mağdur edemez.

Sizin yaşadığınıza benzer bir durumu, ben, Kitapyurdu ile yaşamıştım. Seçili kitaplar arasında beş kitap aldığınızda fiyat olarak sadece 20 TL ödediğiniz bir kampanya vardı. Ben de beş kitap beğenip alışmıştım. Üç gün sonra da iki kitabın stoklarda olmadığını söyleyerek o kitapları iptal ettiler. Bu şekilde de beş kitap aldığınızda gelen indirim bozuldu ve ben kampanya dışına itildim. Bir hafta boyunca ürünlerimin akıbetini öğrenememem ve kampanya dışına itilmem sonucunda siparişimi iptal etmek istedim. O da nesi; siparişlerimi iptal edemiyorum. En son müşteri hizmetlerine yazıp siparişimi iptal etmelerini istedim. En sonunda paramı geri aldım ve o günden sonra da bir daha da Kitapyurdu'ndan hiçbir şey almadım. Bundan bir ay önce de aklıma Kitapyurdu puanlarım geldi. Kullanayım bari dedim, bir kitap bir kitaptır sonuçta. Alamadım tabii. Sebebi ise şu: Son bir yılda en azından bir kez sipariş verme zorunluluğu olması ve benim bir senedir hiç sipariş vermemiş olmam. Tamam dedim. O gün bu gündür Amazon dışında hiçbir siteden kitap almıyorum.

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

Kesinlikle öyle. Bu firmaları caydıracak hiç bir kurum yok maalesef. Herkes başına buyruk.

• mrF_T kullanıcısına yanıt

Kitapyurdu önce ücretsiz kargo limitini 100 TL'ye çekerek daha sonra da piyasa fiyatlarının üstünde bir fiyat politikası uygulayarak, indirim kodu sistemini uygulamayarak, puan sisteminin çok kötü olması, istenilen kitapları puanlarla almak isteğinde fahiş fiyatlarla ücretlendirmesi, alfa yayınları gibi önemli bazı yayınevlerine boykot uygulayıp o yayınevinin hiçbir kitabını sitesinde satmaması vb. gibi birçok yanlış strateji ile şimdilerde geriye düştü. Eskiden Türkiye'nin 1 numaralı kitap satış sitesi iken şimdilerde herkesin adını unuttuğu bir site haline geldi. Ben de kitap alışverişlerimin çoğunu güven duyarak amazon.com.tr'den yapıyorum. Ancak amazon'un tek sıkıntısı stoklarını hızlı güncelleyememesi. Eğer bu sorunu da aşarlarsa rakipsiz olacaklar.

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Şikayetvar.com sitesi iyi ki var da oradan bir nebze sorunlarımızı çözebilliyoruz. Bir de "donanımhaber forum"un da katkısı büyük gerçekten. İnstagram gibi büyük sosyal medya platformlarındakı firmaların altına yazılan post'lar da çok etkili oluyor. BKM Kitap'ın ücreti aldıktan sonra ürünleri haftalarca kargoya vermemesi haberi böyle yayılmıştı örneğin.

Keşke devlet destekli direkt olarak cezai işlem alabilecekleri kurumlar etkili olsa keşke... Ama maalesef herşey sosyal medyadan ve sanal sitelerden yapılıyor sadece...

• Amazon efsane ben çok memnunum. Özellikle prime da kargo ücretsiz olması da efsane
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.