Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sepete attığım kitapların hepsi tekrar eski fiyatlarına döndü :( Tekrar indirime girerse, gören olursa mention atabilirse çok sevinirim

• benimde alacağım kitaplar var, arada bakıyorum ama nasıl oluyorsa böyle indirimleri kaçırıyorum :/

arkadaşlar banada haber verseniz ne güzel olur.

özellkle tarık buğranın almadığım 4 kitabı

necati sepetçi 6-12 dahil ve arası kitapları.

tarih ve yakın tarih

edebiyat kitapları var.

• Bu konu güzel fakat birde Kitap Takas Konusu yapsak da herkes kendi ilinde elden takaslasa okuduğu kitapları mesela nasıl olur? Kargo işin içine girince hem kitap parasını kargoya vermiş oluyoruz, hem de güven problemi olur mu olmaz mı muamma olduğu için o kısmı isteyen kendi arasında halletsin. Bu şekilde de baya kâr edebiliriz hepimiz aslında.

Arkadaş sahafa okuduğum kitabı satmak istiyorum adam 3-5tl fiyat veriyor 25-30tl ye aldığım kitabı yazıktır birbirimizle takas edelim daha iyi :)

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.
    Bunun için aktif bir site var aslında: Ukitap.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zapiekankarz -- 26 Aralık 2020; 21:5:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapiekankarz

Kesinlikle katılıyorum.
    Bunun için aktif bir site var aslında: Ukitap.com

Teşekkürler.

Verdiğiniz siteye üye oldum onayı bekliyorum.

• Metastaz 2 - Cendere 9,60 lira
    https://www.amazon.com.tr/dp/6052987340

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

UYARI:

Bilindik firmalar olan; amazon, d&r, idefix, kitapyurdu, babil, istanbul kitapçısı vb. dışında alışveriş sitelerinde dükkanlar aracılığıyla satılan kitapların birçoğunun "korsan kitap" olduğu şikayetleri dolaşmaya başladı. Bu alışveriş sitelerine dükkanlar şikayet edilse bile başka bir adla yeniden isim açarak korsan kitap satışlarına devam etmeleri mümkündür. Bu sebeple korsan kitap mağduru olmamak için ne olduğu belirsiz dükkanlardan kitap almak yerine, faturalı stok girişi ve çıkışı ile ürün satan bilindik firmalardan kitaplarınızı almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mountainwolf -- 16 Şubat 2021; 12:44:39 >

• 30 Aralık günü sona erecek olan Idefix 125/20 kupon kodu 443F2334

• mountainwolf kullanıcısına yanıt
    Konuda da yazmıştım bu korsan kitap olayından dolayı mağdur oldum.n11 den saçma sapan bir satıcıdan aldığım Gülseren budayıcıoğlu adlı yazarın 5 kitaptan oluşan setini BERKOTİCARET adlı satıcıdan almıştım.kitaplardan camdaki kız adlı kitabın orjinali vardı elimde bu aldığım setle karşılaştırma yaptığımda hemen anladım sahte olduğunu.durumu n11 e bildireli 1 haftayı geçti hala sonuçlanmadı.sürekli otomatik arıyorlar konunuz inceleniyor en kısa zamanda sonuçlandığında size bildireceğiz diye.n11 mh ile konuştuğumda satıcının cenazesi olduğunu 1 hafta sonra ancak kitapların orj olduğuna dair fatura gönderecekmiş.adamlar sahtekar bir de koca n11 bunu anlamayacak kadar saf.hala adamın onları oyaladığını zaman kazanmaya çalıştığını anlamıyor.koca dükkanda bir tane fatura taratıp veya fotosunu çekip yollayabilecek adamları yok sanki.Allah'tan paramızın iadesini aldık da fazla sıkıntı yapmadım.benden sonra alan 2 kişide zaten yorumlarda kitapların sahte olduğunu söylemiş ona rağmen n11 hala satıcıya yaptırım uygulamayıp onlara satış yaptırıyorlar.malesef n11 sahte kitap satanların yeri olmuş.orada sadece alışveriş yapılacak yerler idefix ve pegasusun kendi sayfaları olmalı onun haricinde olanlar sıkıntılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı kitabı Amazon’dan almıştım dün de teslim aldım sizin bu olay aklıma geldi, kitabın arkasındaki hologramı kültür bakanlığı uygulamasından kontrol ettim. Amazon çok şüphe edilecek yer değil ama iadelerde kim bilir neler yapıyorlar.:(:(
  • axesste 200/40 chip para kampanyası var D&R'da.

Aynı zamanda axess mobilde AKBANK20 koduyla 20 tl de indirim geliyor. 200/60 oluyor.

Şu anda D&R'da tüm kitaplarda ek %5 indirim de var. Onunla beraber 200/80 oluyor.

İhtiyacı olan değerlendirsin. Benim geçen aydan gelen harca kazan kuponum vardı. 200/30 oradan aldım.

Gayet güzel bir kombo oldu benim için. 250 liralık kitapları yaklaşık 160 liraya getirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktor.Mehmet -- 29 Aralık 2020; 20:54:16 >
  • cleveremre C kullanıcısına yanıt
    Merhaba hala geçerli mi bu kod acaba
  • Zapiekankarz kullanıcısına yanıt
    Bana davet linki gönderir misiniz ? Yoksa üye olamıyormuşuz :)
  • yilmaz.ali Y kullanıcısına yanıt

Göndermek isterdim ama belli bir puanın üzerindeki üyeler davet gönderebiliyorlarmış. Ben de maalesef çok ufak bir farkla kaçırıyorum şuan için bu puanı.

• Arkadaşlar merhaba, Trendyol'dan kitap aldım, arkasındaki bandrollü sorgulattığımda farklı bir kitap çıkıyor, 2-3 sayfa hafif silik, bu korsan kitap olduğu anlamına gelir değil mi. Evden çıkamadığım için iade edemem ama trendyol'a fotoğraflarını gönderip şikayet oluşturayım en azından. Aydoğmuş kitap dağıtım diye bi satıcıdan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 747kubimustafa747

Arkadaşlar merhaba, Trendyol'dan kitap aldım, arkasındaki bandrollü sorgulattığımda farklı bir kitap çıkıyor, 2-3 sayfa hafif silik, bu korsan kitap olduğu anlamına gelir değil mi. Evden çıkamadığım için iade edemem ama trendyol'a fotoğraflarını gönderip şikayet oluşturayım en azından. Aydoğmuş kitap dağıtım diye bi satıcıdan almıştım.

Yüksek ihtimal korsan ktap.

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/9752125115/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Karlı Dağın Aşıkları: Kafkaslarada Yaşanmış Destansı Bir Aşkın Öyküsü

Sevim Reşat

9,38 TL

• ucaktamircisi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım bi tane
  • yilmaz.ali Y kullanıcısına yanıt

İyi okumalar hocam :)

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.