Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben kitaplarımı aldım 156 TL yerine 126 TL ödedim ekstra %20 gibi birşey yapmadı. ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

Yordam Kitap, kendi sitesinde tüm setlerde %50 indirim yapmış. Üstelik Kargo da ücretsiz.

Link: https://www.yordamkitap.com/

• oglak.com da yılbaşına özel setlerde %50 indirim var kargo 150 tl üzeri ücretsiz.

• İdefix 50/15: INEW15

D&R 50/15: DNEW15

Not: Kargo ücreti hariçtir.

• Amazon.com.tr 150/30: AMAZONAPP

Not: Cep telefondaki uygulamada geçerlidir. Her kullanıcı en fazla 1 defa kullanabilir. PC'de çalışmaz. Son gün 03 Ocak 2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mountainwolf -- 18 Aralık 2020; 17:20:23 >
  • mountainwolf kullanıcısına yanıt

kargo olmasaymış iyimiş,100 veya 150 lik alışverişe D&R geçerli uygun kupon var mı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt_Kaya -- 16 Aralık 2020; 13:8:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mountainwolf

Amazon.com.tr 150/30: AMAZONAPP

Not: Cep telefondaki uygulamada geçerlidir. Her kullanıcı en fazla 1 defa kullanabilir. PC'de çalışmaz. Son gün 03 Ocak 2021

hocam bu yeni kod mu??? ben 1 hafta önce kullanmıştım yarın tekrar kullanabilirmiyim acaba

• Arkadaşlar kidega dan indirim kodu var mı kitap alacağım çokça ama indirim kodu ile biraz düşürürsem rakamı iyi olur.rica etsem bilen varsa yazabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Arkadaşlar kidega dan indirim kodu var mı kitap alacağım çokça ama indirim kodu ile biraz düşürürsem rakamı iyi olur.rica etsem bilen varsa yazabilir mi

Papara %15 iade

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Hocam o ne oluyor?

Edit:sanal kart sanırsam daha önce kullanmamıştım.1320 liralık alışverişim bekliyor şu an dediğinize göre de 200 liralık bir iade oluyor kampayadan dolayı galiba %15 düşünürsek baya iyi o zaman

En fazla 15 lira oluyormuş indirim şimdi gördüm.çok sağol bilgi verdiğin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 17 Aralık 2020; 16:32:4 >
  • Arkadaşlar merhaba.maselesef benim başıma da geldi sahte kitap olayı.16 Aralık'ta n11 üzerinden berkoticaret adlı satıcıdan Gülseren Budayıcıoğlu Seti aldım 5 kitaptan oluşan 128 liraya.neyse bugün öğlen kargo geldi açtım zaten açar açmaz da sahte olduğu anlaşılıyordu.camdaki kız adlı kitabı ben daha önceden amazondan aldığım için hemen onunla bu aldığımı yan yana koyduğumda daha da netleşti herşey.kitabın dışının alt tarafı yamuk gidiyordu kitabı açtığında sayfadaki yazılarda aynı o şekil yamuk gidiyordu.arkada tavsiye edilen fiyat yazıyor fakat rakam yoktu ve kitabın orj ile karşılaştırdığımda bu sahte olanın rengi daha soluktu.yazılar orj kitaptaki yazılara göre çok koyu ve daha kalındı.aşağı resimleri de ekliyorum.size diyeceğim benim gibi hata yapıp n11 vb gibi yerlerden kitap alırken satıcısı yayınevleri olan(Pegasus,idefix) satıcıları tercih etmeniz.adamlar bana orj kitap fiyatına sahte kitap sattılar oysaki büyük bir hevesle beklemiştim bu seti yorumlara bakıp aldanınca başımıza böyle birşey geldi malesef.yani anlamıyorum alanların hiçbiri mi fark etmez sahte olduğunu diğer kitaplarda anlattığım gibi zaten kutudan çıkarır çıkarmaz aha dedim sahte kitap aldık herhalde şimdi uğraş dur.aşağıda resimleri bırakıyorum.camdaki kız kitabını örnek olarak attım.soldaki benim orj olan sağdaki de n11 den aldığım farkı görürsünüz zaten.sayfa resimleri olan foto da yazıları görürsünüz zaten sol sayfadaki yazılar sağ sayfadaki yazılara göre sol aşağı doğru yamuk basılmış onun nedeni de kitabın dış kartonun alt kısmının yamuk olması.iade işlemi başlattım geri göndereceğim kitapları.n11 ile de iletişime geçtim onlarda ilgilenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 18 Aralık 2020; 22:6:43 >

• quote:

Yordam Kitap, kendi sitesinde tüm setlerde %50 indirim yapmış. Üstelik Kargo da ücretsiz.

Link: https://www.yordamkitap.com/

Harika fiyatlar.
    Anna Karenina
    Durgun Don
    Savaş ve Barış
    Karamazov Kardeşler
    Çevirmenler çok çok iyi. Kitaplığınızda kesinlikle bulunmalı.

Anlık Fırsat!

Yüzüklerin Efendisi 1-2-3 Tek Cilt %70 İndirimle: 46,80 TL.

Not: Sitede "ciltsiz" dediğine bakmayın, "ciltli" ve özel baskılı edisyondur, içinde "orta dünya" haritası da vardır.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/9753423470/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mountainwolf -- 21 Aralık 2020; 11:48:5 >

Anlık Fırsat!

Sefiller - 2 Kitap Takım %70 İndirimle: 15,60 TL.

https://www.amazon.com.tr/dp/6053324744/ref=gbdf_tit___b6178cf2?smid=A1UNQM1SR2CHM

Bekleme listesine girdim fakat sıra gelmedi bir daha bu fiyatlara düşer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler sefilleri aldım. En kısa sürede de okumak ümidiyle :)
  • Kurt_Kaya kullanıcısına yanıt

Şu an itibariyle 46,80 TL'den yeniden stoklara girmiş.

Bende bekleme listesindeyim ama gelmedi
  • quote:

Şu an itibariyle 46,80 TL'den yeniden stoklara girmiş.

Öğlen 12 den beri bekleme listesindeyim
  • Amazondan tıp kitapları alan var mi
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.