Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elif Şafak Aşk Kitabını ucuza alabilirsiniz.

https://www.kitapaski.com/ask-pembe-kapak

• harry potter ın resimli özel baskı larını arıyorum arkadaşlar. 2 tanesi amazon da, 1 tanesi babil de avantajlı gözüküyor. şöyle tek seferde tek yerden alım için öneriniz var mı?

• Tanesi 19 a geldi gayet iyi
    (120 lira üstü 25 TL indirim AMZNSM25)
    Da Vinci - 25 TL çok uygun tek almak isteyenler için
    Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bettercalltaha -- 6 Kasım 2020; 12:58:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün amazondan aldığım kitaplar geldi. 5 tane kitap sipariş etmiştim adamlar kitapları poşete koyup yollamışlar,her tarafı zedelenmiş,ıslanmış bazı yerler kararmış.

Daha önce de kitap siparişlerim oldu bu kez tam rezaletti.Müşteri hizmetleriyle görüştüm isterseniz kullanın 10 tl indirim tanımlayalım dedi. Bu şekilde kargolamaya devam ederlerse kitap alacak müşteri bulamazlar.Yarın iade edecem.

• replaa R kullanıcısına yanıt

Satıcı amazon mu? Emin misiniz?

Ben de bugüne kadar bir sürü kitap siparişi vermiş biriyim ve başıma ne rezillkler geldi kim bilir ama Amazon'dan söylediğim kitaplar Amazon kutusunda gayet sağlam bir şekilde teslim edildi. Çok memnun kaldım.

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    8 Eylül’de bkmkitap tan 106 liralık alışveriş yapmıştım. Yeni yeni göndermeye başladılar. 8-9 kargo ile gönderecekler sanırım18 kitabı . Ben şikayetvara Twitter’a cimere her yere yazmıştım. Bundan dolayı göndermiş olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: replaa

Bugün amazondan aldığım kitaplar geldi. 5 tane kitap sipariş etmiştim adamlar kitapları poşete koyup yollamışlar,her tarafı zedelenmiş,ıslanmış bazı yerler kararmış.

Daha önce de kitap siparişlerim oldu bu kez tam rezaletti.Müşteri hizmetleriyle görüştüm isterseniz kullanın 10 tl indirim tanımlayalım dedi. Bu şekilde kargolamaya devam ederlerse kitap alacak müşteri bulamazlar.Yarın iade edecem.

2 liralık ürün alıyoruz koca kutuda ürünün etrafını gazete kağıtlarıyla çevreleyen amazon böyle bir şey yapmamıştır diye düşünüyorum. Satıcı farklı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

2 liralık ürün alıyoruz koca kutuda ürünün etrafını gazete kağıtlarıyla çevreleyen amazon böyle bir şey yapmamıştır diye düşünüyorum. Satıcı farklı olabilir

Alıntıları Göster

Keşke farklı olsaydı,malesef satıcı Amazondu. 5 tane kitap,yani sadece 1-2 kitapta değil. 5 kitap sadece kargo poşetine konulup yollanmış.Müşteri hizmetleriyle görüştüm saolsunlar iade edin dediler... Bir daha böyle bir şey yapmayacaz bile demediler.Tepki gösterdim ki başkaları aynı durumu yaşamasın.Kitaplar hem yıpranmış,hem kararmış... ne bileyim ilk defa böyle berbat bir kitap gönderisi gördüm.

• quote:

Keşke farklı olsaydı,malesef satıcı Amazondu. 5 tane kitap,yani sadece 1-2 kitapta değil. 5 kitap sadece kargo poşetine konulup yollanmış.Müşteri hizmetleriyle görüştüm saolsunlar iade edin dediler... Bir daha böyle bir şey yapmayacaz bile demediler.Tepki gösterdim ki başkaları aynı durumu yaşamasın.Kitaplar hem yıpranmış,hem kararmış... ne bileyim ilk defa böyle berbat bir kitap gönderisi gördüm.

Alıntıları Göster
    Çok üzüldüm, geçmiş olsun hocam. Ben kitap siparişlerimde genelde kidega yi kullanıyorum. Papara ile 100 lirada 15 lira geri ödüyor

• Kitap alışverişlerinde kargo gerçekten çok önemli,kitapseverler bilirler bir kitap biraz zedelenince bile insan üzülüyor.Amazon güzel kitap kampanyaları yapıyor, tepki verdim ki kitap gönderilerine biraz özen göstersinler.

• quote:

Alıntıları Göster

böyle göndermeye devam ederlerse, fiyatlar ne kadar uygun olursa olsun sipariş vermem. Paketleme kitap konusunda çok önemli eganba,babil,odakitap,kitapyurdu,idefix ve d&r tercih ettiklerim arasında.

• Anlatılan durum pek akıl karı gelmedi nedense, çünkü bu adamlar tuvalet kağıdını bile başka koliye koyuyorlar.

• Çocuklar İçin Boyama Kitabı (10 Kitap Takım): 12 TL. Kitaplar 48 sayfa, toplam 480 sayfa.

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapiekankarz

Anlatılan durum pek akıl karı gelmedi nedense, çünkü bu adamlar tuvalet kağıdını bile başka koliye koyuyorlar.

Kitap satıcısı değilim ki olmayan bir durumu paylaşıp firmayı kötüleyeyim.

Daha önce 3-4 defa kitap siparişi verdim ilk defa bu şekilde yolladılar.Amazon sayesinde bir çok kişi uygun fiyatlara kitap almaya başladı.Ben bu hizmetin devamı için firmaya tepki gösterdim.Kitap taşımacılığı da en az elektronik ürün kadar hassas.

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

harry potter ın resimli özel baskı larını arıyorum arkadaşlar. 2 tanesi amazon da, 1 tanesi babil de avantajlı gözüküyor. şöyle tek seferde tek yerden alım için öneriniz var mı?

Aynısından bende arıyorum. Hatta ekstra olarak da dan brown resimli de arıyorum

• Japonya kullanıcısına yanıt

En parada da kidega kitapyurdu yada bkm kitapta 50 tl üzerine 15 iade ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

En parada da kidega kitapyurdu yada bkm kitapta 50 tl üzerine 15 iade ediyor.

Enpara da çok şart var hocam

• Japonya kullanıcısına yanıt

Aynen ayın en paralısı olma ve 1 fatura ödeme talimatı istiyor ben yararlanıyorum

• replaa R kullanıcısına yanıt

Kırılmış Donmuş diye aldın

Islanmış olarak geldi .Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] 

iade et o nasıl ürün taşımaktır.

benim kargo 1 aydır ortada yok kargo hasar gördü diye getirmediler .

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.