Şimdi Ara

Kitap Alabileceğim Site

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygun fiyata kitap alabileceğim, kitap alımında kampanya yapan sağlam site önerir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kitabına göre değişir. Genelde bir kitap almaya karar verdiğimde kitapyurdu, D&R, idefix gibi sitelerin hepsinde aratır, en uygun fiyata satanı alırım.

• Yıllardır Kitapyurdu.com'u tercih ederim;ama son yıllarda stoğunda sorun olmaya başladı. Sanırım pandeminin etkisinden dolayı ve ekonomik sebeplerden ötürü kitap maliyetlerinin artması tedariği olumsuz etkilemiş olabilir.

• Kitapyurdu fena değil de şu kota sınırlamaları beni geriyor. En düşük, yok şu kadarlık yok bu kadarlık alışveriş yapabilirsiniz falan.. Sanane la sanane.

• Bkm kitap daha uygun gibi oraya bakabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sürekli bkm’den alıyorum en iyisi bana göre.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kitapyurdu:Yüklü kitap alımında tercih ederim.

İdefix:En çok tercih ettiğim diyebilirim, hızlı ve özenli kargolama yapıyor.

BKM:Uygun fiyatlı ancak kronik bir özensizlik söz konusu.

Amazon:Ücretsiz kargo ve genelde çok indirimli fiyatları var. Tek sorunu stok miktarının az oluşu, her istediğiniz kitabı bulamıyorsunuz.

• İdefix ve BKM

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkes kitapyurdu demiş. Geçenlerde bir bilim kurgu romanı aldım, kitapta basım hatası çıktı . Geri gönderrirken yok resmini çekin atın , haftaya gelir.

Ben hepsiden alıyorum kitap hatalı basım çıkarsa , kapıdan gelip alıyorlar anında para iadesi alıyorum 1 günde.

Yemişim indirimini.

• Kitap sepetinde güzel indirim vardı her sitede %35 olan ineyim indirim kitapsepetinde %50 idi.4 tane kitap aldım , ikişer kitaptan 2 ayrı sipariş ,. 50 tl üZeri kargo bedava ve kredi kartına da taksit vardı .epeu hesaplı avantajlı geldi bana .böyle yapınca reklam gibi oldu ama maksat 3-5 lira da olsa cepte kalması .az önce kontrol ettim ama %50 indirim olan yayınevi %35 e inmiş .kargo bedava + taksit devam ediyor gibi.herkes kargodan sitenin siparişi hazırlamama yollamamadan beklemeden şikayet etmiş ama ben şahsen yaşamadım sadece stokta görünen ürün tükenmiş onu iptal iade ettiler

• Kitaplari Amazon'dan aliyorum. Ertesi gun elime geciyor kitaplar. Fiyat olarak da genelde diger sitelere göre uygun ya da ayni fiyatli oluyor. Ayrica iade politikasi da muhteşem.

• Bana göre kitapları, kitapçıdan almak daha mantıklı.

• kitabınabak diye site var site fiyatlarını karşılaştırıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.