Şimdi Ara

Kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Üniversitem çalıştırılmak üzere öğrenci almaya başladı. Seçeceğim birimler kendi fakültem içi ve kütüphane. Sormak istediğim bir kaç şey var. Daha önce hiç çalışmadığım için çalışma şartları zorlar mı ? İşten ayrılmak istediğimde herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım ?

• üniden üniye değişir sen hangi ünidesin?
    Bide hangi günler gidip kaç saat çalışacağını iyi öğren kaç para alacağınıda

1 yıldır kısmi zamanlı çalışıyorum zor oluyor ama oluyor ama.
  • ekşici velet kullanıcısına yanıt
    Bilecik'teyim. Günleri biz seçiyoruz sanırsam formda öyle. Sigorta yapıyorlar mı acaba çalışırken ?
  • Sansi Salvo kullanıcısına yanıt
    yok sigorta yapılmaz biz haftada 16 saat çalışıyoruz 280 tl civarıda para alıyoruz siz ?
    Ne kadar para vericekleri veya kaç saat çalışılacağı belli değil üniversite sitesinde herhangi bir şey yazmıyor onlarla ilgili hocam.
    280 lira için 16 saat çalışmaya değer buluyor musun ya da iş mi kolay ?
  • Sansi Salvo kullanıcısına yanıt
    deymiyor ama yapcak bi şey yok iş hafif gibi bazen masa başı oluyor bazende evrak getir götür.
    Anladım hocam hiç yoktan iyi olur şartlar zor olmazsa zaten. Bu arada ilk yorumumda da sormuştum; çıkmak istediğimizde herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyız ?
  • Kendi okulum için hayır ama sözleşmeden sözleşmeye değişebilir ama her hangi bir sorun çıkacağını sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Peki hocam teşekkürler. Bugün verdim belgelerimi gelir bordrosu yerine hizmet dökümü götürdüm. Hayırlısı bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.