Şimdi Ara

Kışlık Runflat lastik (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
8.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: playdead

KIşlık ROF Goodyear Eagle Ultragrip 205/55 R16 ve çıkma 4 adet styling 156 orjinal jant aldım toplam 1550TL ye maloldu.
    Tavsiyem böyle bir şey yapın ROF ları takması çıkarması zor olduğu için yeni jantlarınız zarar görebilir.

Bana da jantlar zarar görmesin diye bunu yapmayı önerdiler. Good Year dan memnunmusunuz?
  • Daha 150 km filan yaptım. Karda belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİTEON

Goodyear ug runflat kullanıyorum çok memnunum

Bende aracımı teslim almadım ama goodyear kışlık rf 205/55/16 ebat için herşey dahil 900 liraya anlaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

Orijinalden alıntı: LİTEON

Goodyear ug runflat kullanıyorum çok memnunum

Bende aracımı teslim almadım ama goodyear kışlık rf 205/55/16 ebat için herşey dahil 900 liraya anlaştım

O fiyatı nereden aldınız. Telefonunu verebilir misiniz.
    Bu arada sahibinden.com da mağazadan Kumho' nun kışlık ROF lastikleri + 4 adet jant komple 1000 tl fiyat vermişler. Jant + lastik almak daha mı iyi olur acaba? Lastikler zarar görmesin diye. Bu arada Kumho nasıldır. Good year, Michelin, Pirelli, Lassa, Yokohama, Hankook hepsini kullandım ama Kumho hakkında bilgim yok.

• Ankara-Emek Lastik,Anıttepede.
    Bu fiyatı oradan aldım..
  • ben mercedes a'da good year ugw runflat kullandim 195 55 16 iyiydi

simdi de cooper s 'de bridgestone lm25 runflat var 205 45 17 henuz karda kullanmadim tabi ama runflat potenza'lardan biraz daha yumusak biraz daha konforlu
  • Ben de bugün Good Year UltraGrip GW3 Runflat lastiklerden aldım. (4 adet 900 tl). Bu lastikleri çok zor buldum. Şuan fabrikada hiç kalmamış. Ankarada birçok yer dolaştım sadece bir yerde bulabildim. Orada da son 4 tanesiydi zaten. Bu arada Borusanda da kışlık lastik-jant kampanyasında bu lastiklerden veriyorlar. Bunların dışında Michelin bu yıl kışlık runflat çıkarmamış. Bridgestone LM25 vardı (920 tl) ama oda Auto-motor-sport un testinde çok kötü puanlar almıştı. Karda deneyince yorumlarımı yazacağım.
  • 2017 kampanya var koşlıklarda 245 45 18 bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultragrip 8 rft kullananlar bu lastikler nasıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.