Şimdi Ara

Kışlık Giyim Hakkında Bilgiler - Kışın üşümeyin - GÜNCEL (2024) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
239
Favori
115.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.yalispor.com.tr/vans-revere-mte-erkek-mont-yesil

hocam şu mont nasıl vans marka. daha önce hiç kullanmadım denemedim de. kalıbı nasıl bilginiz var mı? adidas nike the north face gibi markalarda L beden giyen bu markada hangi beden giyer. bu ürünü tavsiye eder misiniz? su geçirmez özelliği vs var mı?

alternatif ürünler de var ama https://www.yalispor.com.tr/vans-drill-chore-coat-mte-erkek-mont-kahvehttps://www.yalispor.com.tr/vans-whitford-erkek-mont-siyah

• türkiye gibi soğuk olmayan bir memlekette yaşanıyorsa termal içlik, pantolon ve mont yeter + olarak bir de normal bir çorap + bot.
    ben atlet bile giymiyorum, bir boxer, bir pantolon, bir kapşonlu bir de kısa kollu t-shirt. bunlar yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8250FDECA -- 16 Ocak 2020; 13:26:35 >
  • @burak_5866 işten güçten anca cevap verebildim.

Kalıpları daha dar Vans'ın.
  • Konuyu epey bir okudum. Güzeş bilgiler vermişsiniz. Beğendiğim bir montu sormak istiyorum. Jack jones meyland modeli. 3m thinsulate korumalı olarak satılıyor ancak kaz tüyü vs değil. Bu montu alırsam memnun kalır mıyım nasıldır bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. Tnf mcmurdo modeliyle ya da daha önceden önerdiğiniz 3in1 ürünlerle kıyaslarsanız nasıldır?
    Beğendiğim ürünün linkihttps://www.bestsellerclothing.com/collections/jack-jones-clothing-outerwear/products/waterproof-thinsulate-winter-parka-forest-night-en

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim ayaklarım çok üşüyor. Hangi çorabı önerirsin? Yalnız iş ayakkabısı kullanıyorum çelik burun çalışırken.
  • @gs_bursa_gemlik İşinizi fazlasıyla görür.

@Dexter MorganEğer iç mekanda çalışmıyorsanız, merinos yünü çorap alınız. İç mekanda çalışıyorsanız teri dışarı atan sporcu çoraplarından giyin.
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınız için. Jj meyland modeli bakmaya gittiğimde ordaki satıcı columbia murr peak ii montunu önerdi. Sizce iki modelden hangisini almalıyım. 1600 tl fiyatı var columbia nın. Jj meyland ise 1000 tl. Farka değer mi ? Hangisi daha çok ısıtır. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs_bursa_gemlik

Teşekkürler yanıtınız için. Jj meyland modeli bakmaya gittiğimde ordaki satıcı columbia murr peak ii montunu önerdi. Sizce iki modelden hangisini almalıyım. 1600 tl fiyatı var columbia nın. Jj meyland ise 1000 tl. Farka değer mi ? Hangisi daha çok ısıtır. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
    Columbia daha yalıtımlı bir modeli jack e göre. Eğer çok üşüyen biriyseniz jack tercih etmeyin.

• Herkese selamlar.
    Maksimum 1600 TL bütçe var.
    Kaz tüyü su geçirmez (sağnak yağmur) mont tavsiyesi olanlar bilgi verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs_bursa_gemlik

Konuyu epey bir okudum. Güzeş bilgiler vermişsiniz. Beğendiğim bir montu sormak istiyorum. Jack jones meyland modeli. 3m thinsulate korumalı olarak satılıyor ancak kaz tüyü vs değil. Bu montu alırsam memnun kalır mıyım nasıldır bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. Tnf mcmurdo modeliyle ya da daha önceden önerdiğiniz 3in1 ürünlerle kıyaslarsanız nasıldır?
    Beğendiğim ürünün linkihttps://www.bestsellerclothing.com/collections/jack-jones-clothing-outerwear/products/waterproof-thinsulate-winter-parka-forest-night-en
    Hocam meyland parka Türkiye de fazlasıyla is görür. O montla Türkiyede hiç bir havada üşümezsiniz. The north face mcmurdo da kullandım mont çok güzel hatta harika ama kesinlikle gereksiz Türkiye deki son yıllardaki kışlarda. Fazla sıcak tutuyor mcmurdo yu giymek için en kötü hava - 10 15 olmalı. Sivas'ta o montu giyecek soğuk hava bulamadım. Ayazlar çıkarsa ancak giyilir.

• @rousteernFiyatlar uçtu, 3in1 içi kaz tüyü olanlara bakabilirsin, indirim falan denk gelirse oluyor o fiyatlara.

Direkt model söylemem, fiyatlar sürekli değişiyor. 3in1 kaz tüyü mont olarak bakarsan bulabilirsin.

Belki yurt dışından getirtebilirsin.
    3 in 1 dedin aklıma bi fikir geldi.
    Bende TNF Apex Flex Gtx 2 var, onun içine kaz tüyü mont alıp giysem nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

3 in 1 dedin aklıma bi fikir geldi.
    Bende TNF Apex Flex Gtx 2 var, onun içine kaz tüyü mont alıp giysem nasıl olur?
    Olur tabiki. İnce kaz tüyü montlardan alabilirsiniz.
    Nefes alabilen ince kaliteli hangi kaz tüyü montu tavsiye edersin?

• quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

Nefes alabilen ince kaliteli hangi kaz tüyü montu tavsiye edersin?
    En iyi ''Millet'' markasının kaz tüyü montları.
    teşekürler 👍

• Arkadaşlar yakında İsveç'e gidiyorum max 300 350 bandında bir mont bakıyorum. Tavsiyelere açığım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52CM

Arkadaşlar yakında İsveç'e gidiyorum max 300 350 bandında bir mont bakıyorum. Tavsiyelere açığım teşekkürler.
    O fiyata isveç soğuklarında koruyacak bir mont almanız imkansız. En ucuz f/p alabileceğiniz solognac sibir 500 o da sanırım 450-500 lira arasında.
  • İsvece mont almadan git oradan alırsın.
    Colombia nortface ordada işe yaramaz.. gerçek hayvan postundan yapılan kürklü mont al. Belgesel de görmüştüm. Orada yaşayanlar Sentetik montlar sizi tutmaz.. poslu grrçek deri tutar demişti

• quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

İsvece mont almadan git oradan alırsın.
    Colombia nortface ordada işe yaramaz.. gerçek hayvan postundan yapılan kürklü mont al. Belgesel de görmüştüm. Orada yaşayanlar Sentetik montlar sizi tutmaz.. poslu grrçek deri tutar demişti
    Abartmışlar, bugün hava durumuna baktım 3 derece. Türkiye'de daha soğuk yerler var.

Colombia da North Face de o bölgelerde giyilecek kıyafetler yapıyorlar. Gerçek kürk, deri gibi montlara ihtiyaç yok.

Ha ayrıca kutuplarda görev yapan bilim insanları bile giymiyor onları -40 dereceden bahsediyoruz. Giydikleri genelde ''Canada Goose'' oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.