Şimdi Ara

Kışlık Giyim Hakkında Bilgiler - Kışın üşümeyin - GÜNCEL (2024) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
239
Favori
115.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rhaegar

Açıkcası fiyat performans bişe alıp 5-10 tane kışı geçirmek istiyorum o yüzden öneri istemiştim

Alıntıları Göster
    Lafuma markasına bakabilirsiniz. Fiyat performansı en yüksek olan markadır.
  • Merhabalar, bu kış kaban almayı düşünüyorum. Aklımda kaşe kaban modelleri var, bütçe maksimum 400-450 civarı. Takım üzerine giyilecek klasik modeller değil de nispeten daha spor denilebilecek modellere bakıyorum. Tavsiyeniz var mıdır?
  • Wolverine marka botlar şehir için uygun mudur acaba kaliteleri ne durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iyi akşammlar

The North Face Evolution(Hyvent) ile The North Face Evolution(drywent) arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim ?

• Üstad merhabalar. Ben senden bot önerisi rica ediyorum. Bütçem 300-400 kadar olabilir. Aradığım şeyi bulursam daha bile çıkabilirim belki.

Hocam aradığım şey outdoor ayakkabı tipi olmayan ve ayağımı sıcak tutacak "şık" bir bot. Yani piyasada mühendis botu diye bilenen columbia, north face gibi markaların rengarenk modellerinden ziyada daha şık ama kaliteli bir şey arıyorum. Cevabınızı merakla bekliyorum. Selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ardaturco

Şehir içinde kullanabilirsiniz.

@ayuso18

HyVent geçen senenin ürünü. DryVent bu senenin ürünü. Ama temelde ikiside aynı ürün.Adını değiştirdiler.

@KilliKarpuz

Dostum böyle şık ister takım elbisenin istersen sporun altına giden en iyi marka ''Ecco'' dur. Kendisi artık gore-tex astar ile bot üretiyor. Kendi deri fabrikası olan bir firma. Prada ve bir çok ünlü marka burdan deri alır. Özellikle Yak derisi ve gore-tex botları hem mükemmel hem de harika klas görünüyor. Fiyatları 700-1000 lira arası malasef. Dolar ve Euro malum.

ECCO BOT

ECCO BOT 2

Ben şimdi bu ikisinden birini almak üzereyim. Spor giyinmediğimde diğer botlar komik duruyor ayağımda. Ecco da gerçekten bu işi hakkı ile yapan yegane marka.

Çıkabilirsen bütçeni bence bunlardan birini al derim.

Birde Timberland markasının ürettiği klasik botlar var. Yeni yeni yapmaya başladı onlara da bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

@ardaturco

Şehir içinde kullanabilirsiniz.

@ayuso18

HyVent geçen senenin ürünü. DryVent bu senenin ürünü. Ama temelde ikiside aynı ürün.Adını değiştirdiler.

@KilliKarpuz

Dostum böyle şık ister takım elbisenin istersen sporun altına giden en iyi marka ''Ecco'' dur. Kendisi artık gore-tex astar ile bot üretiyor. Kendi deri fabrikası olan bir firma. Prada ve bir çok ünlü marka burdan deri alır. Özellikle Yak derisi ve gore-tex botları hem mükemmel hem de harika klas görünüyor. Fiyatları 700-1000 lira arası malasef. Dolar ve Euro malum.

ECCO BOT

ECCO BOT 2

Ben şimdi bu ikisinden birini almak üzereyim. Spor giyinmediğimde diğer botlar komik duruyor ayağımda. Ecco da gerçekten bu işi hakkı ile yapan yegane marka.

Çıkabilirsen bütçeni bence bunlardan birini al derim.

Birde Timberland markasının ürettiği klasik botlar var. Yeni yeni yapmaya başladı onlara da bakabilirsin.
    Hocam ikinci bota içim gitti desem yeri. İnanılmaz şık ve tam istediğim tip bir bot ancak maaşımın hatrı sayılır bir miktarını şak diye gömmekte biraz zorlanabilirim. Ancak bu markayı takibe aldım. Çok çok teşekkür ederim tavisyeniz için. Karpuzcular united

• ecco botlarini denedim bugün, botlar çok rahat ve çok güzel tasarımlara sahip

ama çok pahalı

2 tanesini gözüme kestirdim ya indirim beklicem yada taksitle bi şekilde alıcam

yurt dışı sitelere bakayım dedim ordada pahalı tr ile aynı fiyatlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın kalitede daha uygun bir alternatif bulursanız haberleşelim

• Güzel konu takip
  • The North Face "hedgehog fastpack gtx" vibram taban bot dan nefret etmeye başladım, bundan öncede Adidas ve Nike goretex urunlerini kullandim hepsi *ıslak plastik aksam ve fayans, kaldırım taşı, tarzı malzemelerde kayma yapiyor* bildigin kabak lastik gibi kayiyor tutunma sıfır.

Gunluk olarakda *Yds 1098* modelini giyiyorum, kayma sıfır, ama su alıyor zamanla, ve sıcak tutma olayı yok.

*Lowa zephyr gtx* modeli çok hosuma gidiyor onları deniyeceğim onumuzdeki aylarda temin edip.

Ayrıca içlik tavsiyesi alabilirim.

• Zeminde en iyi tutunan botlar Aku ve Solomon ikiside mükemmel tutunma konusunda.

İçlik en güzeli lafuma yada millet alabilirsin. Tabi kullanım yerne göre. yürürken giyeceksen ince yapışanlardan hareketsiz kalacaksan yünlü yada polar olanlardan giymelisin

@Ch4ylak
  • Güzel bir mont arıyorum daha çok siyah kot ceket tarzı şeyler seviyorum ama onlarda sıcak tutmuyor şöyle güzel bişey önerebilir misiniz hem sıcak tutan hem tarz olan marmarada yaşıyorum bütçem max 500 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenPaw

Güzel bir mont arıyorum daha çok siyah kot ceket tarzı şeyler seviyorum ama onlarda sıcak tutmuyor şöyle güzel bişey önerebilir misiniz hem sıcak tutan hem tarz olan marmarada yaşıyorum bütçem max 500 tl
    MONT 1

MONT 2

Bunlara bakabilirsin

• Bot konusunda the north face baya iyi yalniz

• Arkadaşlar bu mont hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim? Sıcak tutar mı? (Marka H/H Helly Hansen)

https://www.trendyol.com/helly-hansen/helly-hansen-crew-midlayer-ceket-p-2003114?boutiqueId=202337
  • Hocam ABD’den alma durumum var da The North Face Mens Ultra 110 GTX hakkında düşünceleriniz nedir? Kayar mı? Ayağımı terletmeyen ayakkabı ihtiyacım var kış ayları için.

• @PVH

Hayır sıcak tutmaz. Hafif soğuk havalarda yürüyüş için kullanabilirsiniz.

@trmeto

Buz dışında kaymaz.

Buzda altı çivili olmayan her bot kayar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

@PVH

Hayır sıcak tutmaz. Hafif soğuk havalarda yürüyüş için kullanabilirsiniz.

@trmeto

Buz dışında kaymaz.

Buzda altı çivili olmayan her bot kayar.
    Ben çok soğuk olmayan bir ilde yaşıyorum hocam. En soguk 8 - 10 derece oluyor burası. Bu dereceler için uygun mudur peki? Birde rüzgarlı bir yerdeyim rüzgar için nasıl? Esince sert esiyor çünkü

• @PVH

Rüzgar içinde uygun değil.

8-10 derece olan bir yer için en güzel alacağınız 3in1 montlar olacaklardır. İçi polar olanlarını alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.