Şimdi Ara

Kişiye özel yeni bonus kart için ilk alışveriş 50 / 25 bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
5
Favori
1.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlışlıkla bonus trink başvvurdum hiç kullanmadım. Bu kampanya gelmiş ilk alışveriş için, tüm sektörlerde geçerli.

50/25

21 nisan son tarih.

https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000043987

Kişiye özel yeni bonus kart için ilk alışveriş 50 / 25 bonus

• o yanlışlığın cezasını 180 tl kart aidatı alarak fena ödetirler 50/25 indirim ile oltalama yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

o yanlışlığın cezasını 180 tl kart aidatı alarak fena ödetirler 50/25 indirim ile oltalama yapıyorlar

Yanlış yönlendirmeyin Garanti Bonus kart aidatları 12. ekstrede kesiliyor aidat yansımadan kapatabilir kart açılır açılmaz aidat yansımıyor yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu mümkün değil kart ile tek alışveriş yapsanız bile kart ücreti yansitabilirler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratotyakmaz3460

Bu mümkün değil kart ile tek alışveriş yapsanız bile kart ücreti yansitabilirler..
    Bonus kart aidatı 12. Ekstrede yansıtılıyor isterseniz Garanti mh arayıp sorabilirsiniz

• aidatsız dertsiz bonus flexi varken heyecana gerek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

aidatsız dertsiz bonus flexi varken heyecana gerek var mı

Benim için heyecan değil aidatı kartım varsa mh arıyorum aidatın yansıyacağı tarihi soruyorum eğer yakın ise aidat yansımadan kartımı kapatıyorum (aidat yansımadan kapanırsa aidat zaten yansımıyor) böylelikle heyecana girmemiş oluyorum 👋

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Benim için heyecan değil aidatı kartım varsa mh arıyorum aidatın yansıyacağı tarihi soruyorum eğer yakın ise aidat yansımadan kartımı kapatıyorum (aidat yansımadan kapanırsa aidat zaten yansımıyor) böylelikle heyecana girmemiş oluyorum 👋

Alıntıları Göster

ben de aidat yansımadan arayıp teklif alıyordum, iade yapmazlarsa, kartı kapatın diyordum.. ancak kartı kapatma talimatı verdikten 7 gün sonra kapanıyor. aidat yansımasına da 1-2 gün vardı , o nedenle geçen sefer kartı kapatsanız da aidat yansır dedi mh. ısrarla. ben de öyle dedim, kartı kırıp acil kapatma için tekrar aradım. bu sefer mecburen kapattılar. yani bunu yapacaksanız dikkat edin 10 gün önceden falan aramak lazım. yoksa tongaya düşürebilirler... çok erken arayınca bu seferde kartınızın aidat iadesi için bir kampanya oluşmamış diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ben de aidat yansımadan arayıp teklif alıyordum, iade yapmazlarsa, kartı kapatın diyordum.. ancak kartı kapatma talimatı verdikten 7 gün sonra kapanıyor. aidat yansımasına da 1-2 gün vardı , o nedenle geçen sefer kartı kapatsanız da aidat yansır dedi mh. ısrarla. ben de öyle dedim, kartı kırıp acil kapatma için tekrar aradım. bu sefer mecburen kapattılar. yani bunu yapacaksanız dikkat edin 10 gün önceden falan aramak lazım. yoksa tongaya düşürebilirler... çok erken arayınca bu seferde kartınızın aidat iadesi için bir kampanya oluşmamış diyorlar

Alıntıları Göster
    👍 Aynen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.