Şimdi Ara

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
22.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı uğurlu olsun.

"Tebrikler! Ödeme işleminiz başarıyla gerçekleştirildi."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G1903K kullanıcısına yanıt
    Bugün kargolayacağım hocam, ilginiz için çok teşekkür ederim.Sağlıkla kullanmanızı dilerim.Saygılarımla
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Son derece güvenilir , yaptığı işin arkasında duran temiz esnaflardan . 👍
    11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim hocam, bazı teknik aksaklıklara rağmen memnun kalmanıza sevindim.Güzel günlerde, sağlıkla kullanmanızı diler, saygılar sunarım.

• Kadir ustam, sana bir sorum olacaktı, ağaç tespihleri en kısa sürede nasıl parlak hale getiririz.
  • Gürcü oltusu mu acaba
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, geciken cevap için özür dilerim.Bir süredir siteye giriş sağlayamıyordum.

Ürünlerimiz orijinal oltu taşıdır.Tüm testleri yapmanız için de yanında 1 adet yedek taş gönderilmektedir.Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.Saygılarımla
    YEPYENİ KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.KAÇMAZ FİYAT!!!

5 ADET ALANA KARGO ÜCRETSİZDİR!!!SEVDİKLERİNİZE EN GÜZEL HEDİYE:...

-------------------------------------------------DH ÖZEL KAMPANYA--------------------------------------------

FULL İSİM YAZILI ŞEFFAF OPAL TESPİH 14.99TL İÇİN TIKLAYINIZ

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 26 Ağustos 2019; 20:55:57 >

• Güncel mi

• Konumuz günceldir hocam, konunun ilk mesajında kampanya ürün linklerini görebilirsiniz.Ek olarak daha hızlı yanıt alabilmek adına özel mesaj göndermenizi çok rica ederim.Saygılar sunarım.
  • Konu Takip.
  • Hoşgeldiniz hocam, selamlar.
    İlk mesajda tüm ürünler için verdiğiniz gittigidiyor linki aktif değil hocam, daha önce iki tesbih almıştım sizden ancak arkadaşlar el koydular, tekrar alacağım :)

• Hocam keşke kargo dahil 21 22 lira üstü koysanız da gg 10/20 çeki ile alsak. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar hocam, uyarı için çok teşekkürler.Linki güncelledim.Yorumun altına da bırakıyorum.

Her zaman beklerim, görüşmek üzere :)
    https://www.gittigidiyor.com/magaza/tesbihci-kadir-aga
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Hocam üründe satış olduğu için düzenleme yapamıyorum.1 adet kargo dahil 21tl ye satış açıyorum.O linki özelden ileteceğim.Ürünü bu satış üzerinden alabilirsiniz.Saygılar sunarım.
  • unalcelebi kullanıcısına yanıt
    Sayın unalcelebi bu yorumunuzu kınıyorum.Zira burada 2016 yılından beri hizmet vermekteyim.Biz burada emek veriyoruz ve konumuzun faydalı olması için çaba sarfediyoruz.Siz direkt olarak farklı kişilerin adresini vererek 3 yıllık emeğimize haksızlık ve saygısızlık yapıyorsunuz.

Fiyatların facebookta mezatlarda neden çok uygun olduğunu bizzat bilmekteyim.Burada polemik yaratmamak için açıklama yapmak istemiyorum.

Biz n11 ve Gittigidiyor üzerinden satışlarımıza devam etmekteyiz.Konumuza ve emeğimize saygı bakımından yorumunuzu kaldırmanızı rica ediyorum.Saygılar sunarım.
  • Hocam merhaba, elden alabilmek ve ürün çeşitlerine bakabilmek adına hangi il de olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

• hesapmakinesi01 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bir süredir giriş yapamadığım için üzgünüm.Homeofis olarak çalıştığım için malesef müşterilerimi ağırlayacak ve ürünlerimi sunacak bir ortama sahip değilim.Ürünlerimi Gittigidiyor ve N11 mağazalarımdan sunmaktayım.Tüm ürün bilgileri açıklamalarda mevcuttur.Ayrıca ürün resimleri de birebir ürünlere aittir.İlgi ve alakanız için çok teşekkür eder, iyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.