Şimdi Ara

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
22.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlginiz için çok teşekkür ederim.Sağlıkla kullanılmasını dilerim.Saygılarımla
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ, SİZLER İÇİN ÇOK ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI ÖZEL DİZAYN ORİJİNAL OLTU TAŞI TESPİH SADECE 29.99TL ÜCRETSİZ KARGO...ÖZEL KUTUSUNDA GÖNDERİLMEKTEDİR...

-------------------------------------------------DH ÖZEL KAMPANYA--------------------------------------------

DH ÖZEL KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI ORİJİNAL OLTU TAŞI TESPİH 29.99TL ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11
    11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11

• Hoşgeldiniz usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk hocam, uzun zaman sonra özel bir kampanya ile dönüş yaptık inşallah.Takipte kaldığınız için teşekkür ederim :)
  • 2 adet sipariş verdim
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederiz.Yarın kargolanacaktır.Saygılar sunarız.
    Hoşgeldin hocam sen yokken 99 luk Oltu aldım 59, 99 TL ye satışın altındaki yorum bana ait (Mustafa KUMBAR).
    8 MM de iyi ama daha büyük 12mm yada üstü olur mu acaba. (ağır olmaz değil mi?)

• 1 adet aldım. Hediye gönderdiğim için Fiş fatura göndermeyin hocam. Tesbih bilgilerine forumdonanım ferman1987 diye yazdım. Teşekkürler

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Sipariş alındı hocam, yarın belirttiğiniz şekilde gönderilecektir.Selamlar
  • Hocam merhabalar, 12mm ve üstü oltularda 17 habbeli efe tespihi olarak üretim mevcuttur.Zira 33lü veya 99lu olarak çok çok büyük ve kullanılamaz olacaktır.Bu nedenle mağazamızda da 17 habbeli efe tespihimiz mevcuttur.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum :)
    Teşekkür ederim hocam, 17 habbeli tesbihi efeler ne için kullanır bilmem benim kültürüm de 33 veya 99 kullanılıyor
    10 mm 12mm tesbih gördüm bazı camilerde çekimi hoşuma gitmişti, ama plastik olduğu için hafifledi..
    Aslında sizden aldığım 99 luk 8mm çok kibar, severek taşıyorum gayet güzel. Bazen bileğime doluyorum 3 defa da sarıyor. Ben onu 33 lük gibi cebimde taşıyorum.

• Arkadaştan birkaç kez alışverişim oldu...Çok değerli bir esnaftır kendisi...Bu vesileyle tekrar teşekkür ediyor,"hoşgeldin" diyorum...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünceleriniz için çok ama çok teşekkür ederim :) Sizlere layık olabildiysem ne mutlu.Görüşmek üzere :)
  • Hocam örnek göstermek gerekirse lütfen aşağıdaki linkten büyük boy 99luk tespihime göz atınız.Zira çok uzun bir ürün ortaya çıkmaktadır.
    https://urun.n11.com/tesbih/dekoratif-99luk-karincali-tespih-12mm-65cmdev-boy-P301509754
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ, SİZLER İÇİN ÇOK ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI ÖZEL DİZAYN ORİJİNAL OLTU TAŞI TESPİH SADECE 29.99TL ÜCRETSİZ KARGO...ÖZEL KUTUSUNDA GÖNDERİLMEKTEDİR...

-------------------------------------------------DH ÖZEL KAMPANYA--------------------------------------------

DH ÖZEL KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI ORİJİNAL OLTU TAŞI TESPİH 29.99TL ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Değerli DH üyelerimiz kampanyammız tüm hızı ile devam etmektedir, hafta içi hergün saat 15.00a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır.Saygılar sunarım.

• 11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11

Arkadaşıma hediye etmek için aldim, gayet güzel ve şık bir ürün. Siparişten 1 gün sonra elime ulaştı. Satıcı da ilgili sağolsun. Tavsiye ederim

• osmanli64 kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kullanılmasını dilerim.Beğenmenize sevindim.Yeniden görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyorum.
  • 209498592984 sipariş verdim 1 adet
  • edit.

en ufak sorunu bile anında çözen böyle satıcıya teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasık biti -- 31 Mart 2019; 12:33:51 >
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Hemen iletişime geçiyoruz hocam.Nadirde olsa sorun yaşanabiliyor.Telafi edilecektir.

Ayrıca ürünün orjinalliği konusunda şüpheniz varsa, yanında gönderilen yedek taş ile veya tespihin herhangi bir taşı üzerinde tüm testleri yapabilirsiniz. Malesef oltu taşını gerçekten taş sanıyorlar. Oltu taşı linyit türevi kömürdür. Bu nedenle taş gibi ağır değildir.Saygılar sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 28 Mart 2019; 15:39:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.