Şimdi Ara

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
22.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhabalar, hoşgeldiniz.

Öncelikle sıkma,ateş ve zar kehribar çeşitlerinin artık heryerde satıldığını belirtmek isterim.Burada seçim yaparken önemli bazı hususlar vardır.Belirttiğiniz cümleyi ürünlerin açıklamalarına eklememin sebebi de bunlardır.

1-Adana civarında artık tonlarla ifade edebileceğim miktarda malzemeler dökülmektedir.Bu üretilen malzemeler cnc tezgahlara verilmekte ve bir atölyeden günde 1000 e kadar tespih yapılabilmektedir.

2-Yapılan cnc ürünlerde seri üretim olduğu için aynı üründen yüzlerce hatta binlerce temin etmek mümkündür.

3-Çıkan ürünlerin işçiliği,malzemenin kalitesi açısından özen gösterilmeyen ürünlerdir.

4-Sıradan ürünlerin iplerine fenol kokusu sürülerek aslında hiçbir özelliği olmamasına rağmen kehribar olarak satılması durumu da son derece yaygınlaşmıştır.

Biz özellikle yaptırdığımız ürünleri tek olarak ve eşsiz olarak (nadiren malzeme çift ürün yapılmasına müsade eden tarzda değilse) yaptırmaktayız.Ürünler tamamen el tornasında hazırlanmaktadır.Malzeme kalitesi ve çekiminin kadifemsi dokuda olması ekstra özellikleridir.Aynı üründen belirttiğim gibi nadiren 2 ürün verecek malzeme olmadığı takdirde sadece birer adet bulunmaktadır.İşçilikleri tarafımca kontrol edilmekte ve tek tek seçilmektedir.Aynı malzemeden 2 adet ürün çıktığında dahi iki ürün ayrı ayrı resimlendirilmekte ve kendi resimleri ile satılmaktadır.Çünkü bu malzemelerin tüm kısımlarında aynı hare ve habbe yapısının ortaya çıkması mümkün değildir.Alıcılarımızı yanıltmamak ve birebir aynı ürünü göndermek adına buna özen göstermekteyiz.

Farkın sebeplerinden biri de stüdyo çekimleridir.Biz kehribarlarımızı stüdyoda çekime alarak listelesek, görünüm direkt olarak fiyatı 2 ye katlayacaktır.Ancak bu sadece alıcıları kandırmaktır.Bu nedenle resim konusunda da birebir ürünü gösteren resimleri kullanıyoruz.

Bazı sitelerde çok yüksek fiyatla satılan ürünler mevcuttur.Zaten bunların çoğu ellerinde olmayan ve satılırsa başka yerlerden alarak gönderen firmalardır.Yani tespih hakkında bilgisi olmayıp, resmini kullanarak listeleyen ve siz satın aldığınızda ürünün gerçek satıcısından alarak size göndermektedirler.Aradaki fark 500tl ye varmaktadır.Yani siz ürünü 300tl ye alabilecekken buradan 600-800tl arası ücretle satın almaktasınız.

Fiyatlarımız bizi kurtaran fiyatlardır.Biz bu işi sadece hobi olarak yapmıyoruz, tabiki kar ediyoruz.Ancak ürünün üretilmesinden, en son kargolanana kadar tüm aşamalarında ürünleri seçiyor,fotoğraflıyor,paketliyor ve gönderiyoruz.İlk elden alıyor ve sizlere sunuyoruz.

Görüşmek üzere, saygılar sunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Hocam merhabalar, hoşgeldiniz.

Öncelikle sıkma,ateş ve zar kehribar çeşitlerinin artık heryerde satıldığını belirtmek isterim.Burada seçim yaparken önemli bazı hususlar vardır.Belirttiğiniz cümleyi ürünlerin açıklamalarına eklememin sebebi de bunlardır.

1-Adana civarında artık tonlarla ifade edebileceğim miktarda malzemeler dökülmektedir.Bu üretilen malzemeler cnc tezgahlara verilmekte ve bir atölyeden günde 1000 e kadar tespih yapılabilmektedir.

2-Yapılan cnc ürünlerde seri üretim olduğu için aynı üründen yüzlerce hatta binlerce temin etmek mümkündür.

3-Çıkan ürünlerin işçiliği,malzemenin kalitesi açısından özen gösterilmeyen ürünlerdir.

4-Sıradan ürünlerin iplerine fenol kokusu sürülerek aslında hiçbir özelliği olmamasına rağmen kehribar olarak satılması durumu da son derece yaygınlaşmıştır.

Biz özellikle yaptırdığımız ürünleri tek olarak ve eşsiz olarak (nadiren malzeme çift ürün yapılmasına müsade eden tarzda değilse) yaptırmaktayız.Ürünler tamamen el tornasında hazırlanmaktadır.Malzeme kalitesi ve çekiminin kadifemsi dokuda olması ekstra özellikleridir.Aynı üründen belirttiğim gibi nadiren 2 ürün verecek malzeme olmadığı takdirde sadece birer adet bulunmaktadır.İşçilikleri tarafımca kontrol edilmekte ve tek tek seçilmektedir.Aynı malzemeden 2 adet ürün çıktığında dahi iki ürün ayrı ayrı resimlendirilmekte ve kendi resimleri ile satılmaktadır.Çünkü bu malzemelerin tüm kısımlarında aynı hare ve habbe yapısının ortaya çıkması mümkün değildir.Alıcılarımızı yanıltmamak ve birebir aynı ürünü göndermek adına buna özen göstermekteyiz.

Farkın sebeplerinden biri de stüdyo çekimleridir.Biz kehribarlarımızı stüdyoda çekime alarak listelesek, görünüm direkt olarak fiyatı 2 ye katlayacaktır.Ancak bu sadece alıcıları kandırmaktır.Bu nedenle resim konusunda da birebir ürünü gösteren resimleri kullanıyoruz.

Bazı sitelerde çok yüksek fiyatla satılan ürünler mevcuttur.Zaten bunların çoğu ellerinde olmayan ve satılırsa başka yerlerden alarak gönderen firmalardır.Yani tespih hakkında bilgisi olmayıp, resmini kullanarak listeleyen ve siz satın aldığınızda ürünün gerçek satıcısından alarak size göndermektedirler.Aradaki fark 500tl ye varmaktadır.Yani siz ürünü 300tl ye alabilecekken buradan 600-800tl arası ücretle satın almaktasınız.

Fiyatlarımız bizi kurtaran fiyatlardır.Biz bu işi sadece hobi olarak yapmıyoruz, tabiki kar ediyoruz.Ancak ürünün üretilmesinden, en son kargolanana kadar tüm aşamalarında ürünleri seçiyor,fotoğraflıyor,paketliyor ve gönderiyoruz.İlk elden alıyor ve sizlere sunuyoruz.

Görüşmek üzere, saygılar sunuyorum.
    Hocam sizden daha önce zaza tesbihi almış

Çok memnun kalmıştım hala mevcutmudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Değerli DH üyelerimiz, satışlarımız artık sadece n11 üzerinden yapılmaktadır.Konumuzun ilk mesajında kişiye özel ürünlerimizin linkleri paylaşılmıştır.Bu linkler ile ürünlerimize ulaşabilir ve diğer çeşitlerimize de ulaşabilirsiniz.

Saygılar sunarım.
  • merhaba 8mm oltu 99 lu var mı?
  • ares_turk kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, aşağıdaki linkten ürüne ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

https://urun.n11.com/tesbih/oltu-tasi-99luk-namaz-tespihi-8mm-P301508971
  • quote:

Orijinalden alıntı: akikara

https://urun.n11.com/tesbih/sistemli-sade-kuka-tesbih-5x10mm-P301509718

Bu tesbih neden yapılmış?
    Kuka bir ağcaın meyvesiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akikara -- 5 Aralık 2018; 15:36:25 >
  • akikara kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, hindistan cevizi gibi bir meyvedir.Bu meyvenin kabuğundan yapılmaktadır.Kullandıkça parlamakta ve kararmaktadır.Ayrıca osmanlı zamanında özellikle hekimler tarafından sıkça kullanılmıştır.Bu kullanımın sebebi antiseptik bir özelliği olması ve kullandıkça eldeki mikrobu ve bakterileri temizlemesidir.Saygılar sunarım.
  • Ağaç tesbihlerinizin n11 bağlantılarını daha önceki başlıklardaki gibi toplu olarak yazarsanız güzel olur. Selamlar.
  • akikara kullanıcısına yanıt
    Gerekli düzenlemeyi en yakın zamanda yapacağım hocam.Kargonuz bugün gönderilmiştir.Saygılar sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Gerekli düzenlemeyi en yakın zamanda yapacağım hocam.Kargonuz bugün gönderilmiştir.Saygılar sunuyorum.
    Hocam ucu imamesi tamamen gümüş olan oltu modeliniz var mı ? Geçen seneden baya almıştık bana uçları gümüş müydü hatırlamıyorum.

• "HALKALI İMAME SADE KUKA TESBİH 5X10mm." tesbih sipariş verdim. Kargo bekliyorum. Selamlar.
  • Hocam merhaba, gümüş püsküllü yok ancak özelden yazarsanız gümüş püsküllü olarak fiyat ve görsel konusunda yardımcı olabilirim.Mevcut oltu tespihlerin püskülleri kaplamadır.Selamlar
  • ismok kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim, ürün kargolanmıştır.Saygılar sunarım.
  • Oltu tespih lazım üyelikler kapanmış eski zikir taneleri nerede acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, malesef Gittigidiyorun öncelik stratejisi, komisyon güncellemeleri, alt kategorileri arka plana atması ve reklam paketi satın almayan üyeliklerin satış fiyatları makul olsa dahi günün fırsatına almaması gibi birçok sorun nedeni ile üyeliğimizi kapatarak tamamen n11 üzerine geçiş sağladık.Aşağıdaki linkten tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarız.

https://www.n11.com/magaza/elit-tespih-diyari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 26 Şubat 2019; 21:13:12 >
  • Isimli oltu tasi tespihlerin usim yazan yeri gumus gorunumlu olup bi sure sonra boyasi atiyor.Bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar baya bir yükselmiş. İkili, beşli ve onlu düz oltu seçenekler kalkmış sanırım.

• ray2 R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, malesef artık setlerimiz bulunmamaktadır.Bunun yerine 24.99tl ye sade oltumuza ulaşabilirsiniz.Aşağıdaki linkten tüm ürünlerimizi görebilirsiniz.Saygılar sunarım.

https://www.n11.com/magaza/elit-tespih-diyari
  • Ben arkadaştan hediyelik 3 tespih aldım. Anlatıldığı gibi gayet şık ve özenli bir şekilde geldi bugün. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.