Şimdi Ara

Kısıtlı Vodafone hattını Türk Telekom'a taşımak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısıtlı bir Vodafone hattım var. Tl yüklemeden Türk Telekom'a geçiş yapabilirmiyim yoksa tl yükleme mi gerekiyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• tl yuklemen gerekıyor
  • geçiş yapabilirsin tabii ki, hattın kısıtlanması ile numara taşımanın bir alakası yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmandrill -- 19 Kasım 2017; 23:2:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • - liralarda bile hat taşınırken neyin tl sini yükleyecek

Sonra bidaha almaya uğraşacak o tl leri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Aktif Kullanım Süresi 1 Ekim 2010 tarihinden sonra en düşük yükleme miktarını yüklemiş ya da en düşük lira transfer almış aboneler için 180 gündür.

Bu süre içinde bakiyeniz olduğu sürece arama yapabilirsiniz. Bakiyeniz bitince arama kısıtlaması yapılır, ancak bakiye durumunuz ne olursa olsun aranabilirsiniz.

Her yükleme veya lira transferi destekleyen tarifelerde yapılan her transfer Aktif Kullanım Süresi'ni baştan başlatır.

Konuşma esnasında kullanıcının lira bakiyesi biterse, konuşma kesilir ve her iki taraf da (arayan ve aranan) anons ile uyarılır.

Bekleme süresi, Aktif Kullanım Süresi'nin bitmesiyle başlayan 90 günlük süredir. Bu süre ile birlikte arama ve kısa mesaj gönderme kısıtlaması başlar.

Bekleme Süresi başladığında, kullanıcının lira bakiyesi varsa bu bakiye dondurulur.

Bekleme Süresi boyunca sadece acil servisler aranabilir.

Bekleme Süresi içinde kullanıcı Cep Lira yüklemesi yaparsa servisi tekrar aktif hale geçer ve Aktif Kullanım Süresi yeniden başlar. Bekleme süresi ile kullanıcının dondurulan lira bakiyesi, yeni yükleme ile çözülür ve yüklenen tutara miktarına eklenir.

Bekleme süresinin sonunda, kullanıcı hattına iptal işlemi uygulanır, kullanıcının kayıtları sistemden silinir.

Gecen sene yedek vodafone hattimi kisitli oldugu icin turkcell e tasiyamadim. Vodafonedan red yaniti aldigim mesaji geldi. Sebeb kisitli olmasiymis. Tl yukledim. Ondan sonra tasiyabildim

• Vodafone saçmalığı herzaman ki

Bi tl yüklemiştim 1 seneden fazla aktif süre uzadı

180 gün hikaye kısıtlamaya girmesi uzun sürer arkadaş taşısın belli olur

• Türk Telekom ve Vodafone musteri temsilcileri kısıtlı hatları aktif olmadan taşıma işleminin gerçekleşmeyeceği söylediler. Ama bugün kısıtlı hattımda operatör değişikliği gerçekleşti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.