Şimdi Ara

Kisitli bütçeme araç tavsiyesi lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 19 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eagle_man (4 mesaj) Cleansing (2 mesaj) Hakkı03 (2 mesaj) KöfteSuyu (1 mesaj) smhyldiz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    278 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese merhaba,
    Bu zamana kadar forumdaşlarin fikirleri bana cok yardimci oldu, bilgisayar, telefon , tatil hepsinde yardiminiz dokundu. Şimdi konu araba... 14-15 bin tl param var. 2 sene başimi agritmayaca, kmsi abarti olmayan bir araç bakiyorum, tofaş düşünmüyorum. Arabadan, motorunun saglamligindan falanda cok anlamam. Ne önerirsiniz? Aramalarimi önereceğiniz modellere gore yapacagim. Simdiden tedekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Merhaba. 93-94 model Mazda 323 sedan öneririm o fiyatlara. Temizini bulursan uzun zaman sıkıntı çıkarmaz.

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Cleansing

Merhaba. 93-94 model Mazda 323 sedan öneririm o fiyatlara. Temizini bulursan uzun zaman sıkıntı çıkarmaz.

Ustam temizi derken neye dikkat etmem gerekli, km leri 200bin civari, fazla gibi geliyor bana ,

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Mazda için kilometrelere takılmayın, ayrıca 200 k km bu araçlar için belki yarı ömür değildir.Temizi derken çok fazla hırpalanmamış kasasının diri olmasını ve motor durumunu kastettim. Sürüşe engel,önemli denilecek kronik sorunları olmayan bir araçtır.Birde klimalısı olursa tadından yenmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cleansing -- 31 Ağustos 2016; 1:20:56 >
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    bende hemen hemen aynı başlıkta konu açmıştım çok öneri oldu tabi protondur fiestanın flairleridir saxodur ama arkadaşın dediği gibi ilk tercihim japon mazda323
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakkı03

bende hemen hemen aynı başlıkta konu açmıştım çok öneri oldu tabi protondur fiestanın flairleridir saxodur ama arkadaşın dediği gibi ilk tercihim japon mazda323

2 yil sonra satip model yukseltecegim, zaten yasli araba 2 yila elde kalma olasiligi mevcut, daha cok piyasasi olan bir arac tercih edilmezmi, konunuzun linkini paylasirmisiniz, ayrica kriter ne olmali yaşimi, kmsimi, temiz kullanilmis, kazasi olmamislarin dişinda

|
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj
    94-95 model 2.0 vectralara bakabilirsin klimalı olursa daha iyi olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ustalar 2004 model palio falan bulunmazmi, bulunsa alinmazmi

|
    |
  • Er
    10 Mesaj
    hocam hala arayışınız devam ediyorsa dediğiniz fiyatlara temiz bir palio bulmak biraz zor.kullandığım için tavsiye edebileceğim 2000-2001 seat ibiza keşke bütçeniz yetse signo paketini alabilseniz ama stella ya bakmanızı tavsiye ederim yakıt olarak tüketim çok azdır.kolay kolay arıza çıkartmaz.ama ben alim satma kaygım olmasın parçası ucuz olsun derseniz europa-accent-siena-palio bunlara yönelmenizde fayda var
    |
    |
  • Yarbay
    2205 Mesaj
    Bende mazda 323 1.5i practica var 169binde mavi düşünürsen mesaj atarsın
    |
    |
  • Yarbay
    2220 Mesaj
    Corsa,flair fiestalar, cliolar olabilir. B sinifi o civarda temiz bulunabilir diye dusunuyorum.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.