Şimdi Ara

Kısıtlama rekoru kimde (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • masamın yanında peluş ayım var sinirlenince ona vuruyorum ısırıyorum sinirim gecio zaten cogu kişiyi ignoreluyorum yazdıklarını görmüyorum böylelikle cevap vermek zorundada kalmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: baran7879

quote:

Orijinalden alıntı: Wolfoxlr

West geçince siliniyor beyler bu arada.

westte sohbet kısıtlaması yok bildiğim kadarıyla

Var, kimse yemiyor

Alakası yok,ben 1-2 günlük ban yedijkten sonra yani ban açılınca otomatik 10 maç kısıtlama geliyor.Yani westte banın açıldıktan sonra ne olursa olsun kısıtlama yiyorsun.

Yiyen sayısı az demek istemiştim, özellikle foruma bakarsak ben westte chat banı yedim diye bir konu hatırlamıyorum varsa yoksa tr yoksa oyunda gördüm birkaç tane "chat banım var :(" diyen

Westte işler daha farklı orda kısıtlama banı herhangi bir ban yedikten sonra veriliyor ve genelde 10 maç olduğu için pek laf eden olmuyor.Gerçi 10 maç baya çok ve oyununu aşırı etkiliyor.Pinglerle ss vermek hala tam oturmadığı için ping verince insanlar fark etmiyor.Yani westte baya problem çıkarıyor bu kısıtlama banı şu 10 maçö bile aşırı fazla ve çok büyük bir ceza.Ama türkiyede ss,gank vs. tarzı takım oyunu adına kullanılan mesajlar verilmediği için aksine küfürler ve kavgalar için kullanıldığı için chat maça çok fazla etki etmiyor.

• ilki 92 maçtı sonra 3 kere 32 geldi artık bende matematik bitti siz hesaplayın
  • boşuna küfür edilmez bu hayatta. İlla vardır bi sebebi.
  • konuyu açandan Allah razı olsun. sayesinde block listeme bi çok kişi eklemiş oldum. bu sayede forumda bu tip insanların açtığı konuları ve yazıları görmemeye devam edicem ;) üzgünüm ama konuyu açan sende blocklusun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaire

Rezilliklerini marifetmiş gibi gösterenler!

fırsata dönüştür sende bu durumu? blockla hepsini kurtul bu tiplerin açtıgı konulardan ve yazılarından? uzun vadede çok işe yarıyor foruma girince boşa vakit harcamıyorsun troll konuları okuyarak veya böyle insanların yazılarını konularını okuyarak ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453
    fırsata dönüştür sende bu durumu? blockla hepsini kurtul bu tiplerin açtıgı konulardan ve yazılarından? uzun vadede çok işe yarıyor foruma girince boşa vakit harcamıyorsun troll konuları okuyarak veya böyle insanların yazılarını konularını okuyarak ;)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.