Şimdi Ara

Kişisel bulut depolama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hem kişisel bulut depolama hemde harici hard disk olarak kullanabileceğim hard disk tavsiyeniz var mıdır? (var ise yurddışı ürünlerde olabilir)
    8TB - 4TB tek diskli tercihimdir.
    Bütçemde sınır yok fakat max orta fiyatlı modeller olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysrhcb -- 23 Mart 2018; 10:3:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bütçeniz ne kadar ona göre bişeyler önerelim
  • yani western dijital 210 liradan başlıyor 1 terabaytı ama sizin kapasite 4 terabayt varmı bilmiyorum.
  • Yanlız siteyi arayıp ulaşabilirsen bi stok sor derim nanokatalogda bazen olmayabiliyor

Western Digital 4 TB NAS HDD 551 TL

http://www.nanokatalog.com/urun/western-digital-red-4tb-nas-sata-6gb-s-3-5-harddisk?gclid=Cj0KCQjwy9LVBRDOARIsAGqoVnun3wwy6dLieGFzuGTTLK0-LpsOjp1vN8LNzMapMNnfUC2OPDo8zuYaAv7PEALw_wcB

• Karayel90 dahili harddisk değil bana harici hem bulut depolama (internet üzerinden erişim sağlayabileceğim) hemde harici harddisk olarak kullanabileceğim bir ürün lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysrhcb -- 24 Mart 2018; 13:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysrhcb

Karayel90 dahili harddisk değil bana harici hem bulut depolama (internet üzerinden erişim sağlayabileceğim) hemde harici harddisk olarak kullanabileceğim bir ürün lazım

WD My cloud diye bir urun var ona bakin. Bir de Seagate'in benzer bir harddiski var ama emin olamadim. Bunlar kablo ile modeme baglaniyor kendi yazilimlari var cloud icin bir de usb'leri var kullanmak istedigin vakit kullaniyorsun. Seagate' de sanirim personal cloud mu oyle bisey di

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WD my cloud kişisel bulut depolama olarak kullanılabilir bildiğim kadarıyla harici harddisk özelliği yok. Seagate ürünleri ile ilgili pek bilgim yok

• Yokmu başka yardımcı olabilecek?

• merhaba,

Bu konuda son güncel bilgiler nedir?

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.