Şimdi Ara

Kişisel Bloğum | Doğu Baklacı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doğu Baklacı, yaklaşık 12 yaşından beri kodlarla uğraşan genç bir arkadaşınızım şu sıralar kendimi grafiker ve arayüz geliştirici olarak nitelendiriyorum. Görsel estetik ve tasarımcılık konularının bana hitap ettiğini düşünüyorum. Html , Css, Jquery gibi konularda deneyimliyim. Fakat kendimi Wordpress konusunda da yetiştiriyorum. Hakim olduğum ve öğrenmeye çalıştığım konuları bloğum aracılığı ile paylaşıyorum. Ayrıca Seo konusundaki bilgilerimi şu yazılarımdan bulabilirsiniz. Ek olarak 20 yaşında ekonomi bölümü öğrencisiyim, neyse ki bölümümden kopmadan hayalimdeki işi yapıyorum. Wordpress temaları Türkçeleştirmek, arayüz geliştiriciliği konusunda tanıdığım tanımadığım insanlara destek sağlamak. Amacım kişisel blog sitemi arama motorlarında üst sıralarda görmek ve hobi olarak severek yaptığım işlerimi profesyonel alanım olmasını sağlamak. Makalelerimi ve kendimi geliştirme serüvenimi detaylı incelemek için bloğumun sıkı takipçisi olmanızı isterim. Siteme uğrayıp en azından yazdıklarımı okumak veya bir konuya yorum bırakmak beni çok mutlu eder. Sağlıcakla..
    Grafiker - Arayüz Geliştirici - Wordpress

• blogun çökmüş kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: İşkolik.

blogun çökmüş kardeş
    Donanımhaber engellemiş! :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.