Şimdi Ara

Kişiliğinizi büyük oranda belirleyebilecek bir test.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.16personalities.com/tr/%C3%BCcretsiz-ki%C5%9Filik-testi

Edit: Bunlar da benim sonuçlarım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skull Crusher -- 24 Şubat 2016; 17:48:30 >

• Hacı ben eğlenceli biriymişim. Ayrıca sabırsız ve bencil olduğumu söyledi. Ücretsiz olunca böyle dedi. 50 tl atsaydım adamlara centilmen ve zeki olduğumu söylerlerdi büyük ihtimal bir de teşekkür ederlerdi.
  • Muhteşem biri olduğumu ve daha önce yapılan hiçbir testte benim kadar mükemmel birine rastlamadıklarını söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Hacı ben eğlenceli biriymişim. Ayrıca sabırsız ve bencil olduğumu söyledi. Ücretsiz olunca böyle dedi. 50 tl atsaydım adamlara centilmen ve zeki olduğumu söylerlerdi büyük ihtimal bir de teşekkür ederlerdi.

IQ testi değil bu, bedava.
  • bazı sorular saçma olmuş :d
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Beyler kişiliğim çalındı

• Savunmacı çıktı. İçe dönük ama sosyal ilişkileri yinede iyi %13lük dilim benim gibi. Göründüğümden çok fazlasıyım ve gerçekçiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayın kişiliğim bozuldu fix dosyası arıyorum şimdi

• Yapıyorum, editlerim.

Edit: Testi çözdüm, sorular gerçekten belirleyici fakat bulunduğum ortamda dikkatimi toplayamıyorum. Unutmazsam ilerleyen saatlerde sessiz bir ortamda yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 24 Şubat 2016; 18:24:28 >
  • Lojistikçi.

• Teşekkür ederim arkadaşlar. :) Çözdüğünüz için mutlu oldum. (Site benim değil)
  • İçe dönük %96 çıktı var mı benden daha asosyali ?
  • Mimar - INTJ-A

Edit = Başka mimar çıkan var mı la yazılanların hepsi uyuyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 24 Şubat 2016; 20:31:06 >
  • KİŞİLİK TİPİNİZ:
    “MİMAR”
    (INTJ-T)

Yükseklerde yalnız yaşamak, az rastlanır olmak ve kişilik özelliği olarak en stratejik kapasiteyi bulundurmak. Bunların hepsi INTJlerin çok iyi bildiği özelliklerdir. INTJler, toplumun yüzde ikisini oluşturur ve bu kişilik tipinin kadınları yüzde 0,8 bir oranla özelikle az rastlanır cinstendir. Bu nedenle kendilerine benzeyen ve entelektüel birikim ile satrancı andıran manevralarına ayak uyduracak bireyleri bulmak onlar için genelde zorlu bir görevdir. INTJ kişilik özelliği taşıyan insanlar bir yandan hem hayalperest hem de kararlı; öte yandan hem hırslı hem de kendilerine özeldirler. Şaşırtıcı derecede meraklı olmalarına rağmen enerjilerini israf etmezler.

Ünlü INTJler:

Vladimir Putin Paul Krugman Rudy Giuliani Donald Rumsfeld Colin Powell Samantha Power Lance Armstrong Richard Gere Arnold Schwarzenegger Thomas Jefferson John F. Kennedy Woodrow Wilson Augustus Caesar Hannibal
    Kurgusal INTJler:

Breaking Bad dizinden “Walter White” (“Heisenberg”) Yüzüklerin Efendisi serisinden “Gandalf the Grey” Açlık Oyunları serisinden “Katniss Everdeen” Kuzuların Sessizliği serisinden “Hannibal” ve “Clarice Starling” Sherlock Holmes'un düşmanı “Professor Moriarty” House M.D. dizinden “Gregory House”

özel hissettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 24 Şubat 2016; 18:33:59 >

• Tartışmacı (ENTP-A) Dünyanın sadece %3 nü oluşturuyormuşuz
    Bu mesaja eklenen görseller:

• “EĞLENDİRİCİ”
    (ESFP-A)

• Konsül Kişilik çıktı la ilk defa duyuyorum romadan kalma yöneticilere deniyomuş peh

• Maceracı çıktı
    (ISFP-T)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 24 Şubat 2016; 18:51:28 >
  • SAVUNMACI”
    (ISFJ-T)
  • Tartışmacı. Jack sparrow a benziyormuşum doğrudur

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.