Şimdi Ara

Kısayol oluşturmak ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şöyle bişey yapmak istiyorum...

Fare ile sağ tıkladığımızda "Gönder" şeceneği altına "Kısayollar" adında bir menu daha ekledim... Buraya tıkladığımda kısayolun bu klasör altında oluşmasını istiyorum. Ben yaptığımda sadece kopyalama yapıyor...Bi türlü kısayol oluşturmasının yolunu bulamadım... Bunu nasıl yapabilirim

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler

• Bunun için 1 saat uğraştım. Halbuki çok kolaymış. Zaten böylesine kolay bir şey olabileceğini tahmin etmiştim ama bulana kadar deli etti Okuyunca sende "tabi yaa!" diyeceksin
    Kısayollar adında menü yaratmışsın. Göndereceğin dosyayı her zamanki gibi sağ tıkla. Gönder menüsünden kısayollar klasörünü seçerken ctrl+shift'e basılı tutup yolla.
  • valla oldu hemde çok iyi oldu sağol caadas hocam

Peki bunu tuş kombinasyonu dışında yapmanın yolu yokmu her seferinde böyle tuşlara basmak istemeyip tembellik etmek istersem
    onunda bi çözümü olması lazım bence biraz daha arayacam ben umarım bulurum

• Gönder seçeneği altına yeni dizin nasıl ekleniyor?? Ben de burada takıldım :)
  • C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\SendTo klasörü içine istediğin bir dosyanın kısayolunu koyuyorsun. Böylece sağ tık>gönder menüsüne yeni bir öğe eklenmiş oluyor.
    Ekleme:
    Bu klasör gizlidir. Denetim masası>klasör seçeneklerinden gizli klasörlerin gösterimine izin vermen gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 29 Aralık 2006; 21:44:01 >
  • Bunu tuş kombinasyonu dışında bi şekilde yapmanın yolunu bilen yok mu??? Ben bulamadımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: caadas

C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\SendTo klasörü içine istediğin bir dosyanın kısayolunu koyuyorsun. Böylece sağ tık>gönder menüsüne yeni bir öğe eklenmiş oluyor.
    Ekleme:
    Bu klasör gizlidir. Denetim masası>klasör seçeneklerinden gizli klasörlerin gösterimine izin vermen gerekir.

Çok teşekkür ederim... Gerçekten çok hoşuma gitti..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.