Şimdi Ara

Kısa Sürede Dişleri Beyazlatmak İçin ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
19.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

SAtıcı kargolarsa inş kullanıcam ses seda yok saat 2 oldu

edit: mesaj atmıştım cevap geldi, akşam 18 de tüm sipraişler aynı anda kargoya verilecekmiş.

kullandıkdan sonra ki duygu ve düşüncelerini bizle paylaşırsan sevinirim. =)
  • sakın çamaşır suyu tarzı şeyler kullanmayın sonra en ucuz takma diş diye konu açarsınız.
  • diş taşınız falan varsa bir diş hekimine gitmek en mantıklısı. acır ağrır falan die korkmayın.basit bi işlemle temizleniyor. sigara kullanmıyorsanız düzenli fırçalıyorsanız ama yine de çok beyaz değilse fazla üstüne gitmeye de gerek yok çünkü kemik renginizle alakalı olarak dişinizin doğal rengi odur.bir diş hekimliği öğrencisi olarak söylüyorum.diş taşını temizletin ama florla beyazlatma yöntemini seçmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

SAtıcı kargolarsa inş kullanıcam ses seda yok saat 2 oldu

edit: mesaj atmıştım cevap geldi, akşam 18 de tüm sipraişler aynı anda kargoya verilecekmiş.

evet ??? Gelmedimi daha ?

• dişlerin nasıl bunun gibi mi

Kısa Sürede Dişleri Beyazlatmak İçin ?

o ne ya içim kalktı resmen gece rüyalarıma girecek

ayrıca diş hekimi öğrencisi ni haklı buluyorum benimde dişler hafif sarı kaç senedir fırçaladığım halde öyle doktora sorduğum zaman aynen bunu söylemişti bana da
  • Öyle bir dünya yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: XDaY_WaLkeRX

Sensodyne diş macunu kullan.. Günde 2-3 kez düzenli kullanırsan 2 haftada gözle görülür şekilde beyazlayacaktır.. Diş taşlarını falanda söküyor.. Şiddetle tavsiyemdir..

Aradağım şey buydu,deneyeceğim.Bende de tartar var,inşallah temizler.
  • Whit light sakın almayın arkadaşlar. Pek çok kişi rahatsız bir arkadaşımın dişleri zarar gördü doktor biraz daha kullansaydı dişleri erken çürüyebilirdi dedi. Bende sigara içiyorum ve aynı dertten müzdaripim diş renginden ziyade ağız kokusu beni rahatsız ediyordu. Eski usul misvakla sigaranın verdiği koku problemini çözdüm fakat beyazlatma olayını halen araştırıyorum.
  • Evet almayın bir işe yaramıyor yaramadığı gibi ışıklı cihazı hemen bozuluyor. Büyük ihitmal ucuzlar yan sanayi ürünleri. Daha pahalı diş beyazlatma ürünleri var ya da bırakın gidin doktora orda yaptırın veridğiniz paraya değsin en azından ya da ucuz yoldan 5 liraya diş beyazlatma pastası alıp fırçalayın daha çok beyazlatıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.