Şimdi Ara

Kisa sac guclu hissettirir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar.Sacimi simdiye kadar uzatmadan hep kisa kestirdim ama hayatimda hic 3 numaraya veya sifira vurdurtmadim.Su siralar sebepsiz bir sekilde hayata bagliligim azaliyor.Kendimi surekli yorgun ve halsiz hissediyorum.Yapacaklarimi surekli erteliyorum.Sartlanmaktan midir bilmiyorum ama sacimi ne zaman kisa kestirmesem boyle hissediyorum.

3 numara saci denemis birileri varsa acaba depresyona,halsizlige iyi gelir mi?

Sanirim bilimsel olarak proteinlerin bir kismini emiyormus saclar.Sorum ise ruhsal acidan?

tesekkurler.

• Ben sacimi 1.5 ayda bir 2 yaptirip cok rahatliyorum bence dene kafa yapin guzelse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her yaz 3 numaraya vurduruyorum hocam. Yani genelde rahatlatıyor. Saç derdiyle şekille felan ugraşma derdi yok. Yıka geç Nasıl bir kafam varda kısa da gidiyor uzunda
  •  Kisa sac guclu hissettirir mi?

bu adam yorulmuyor
  • Yaz veya kis olmasi sorun olmuyor benim icin,sadece islerimi aksatmaktan bikmis durumdayim,fazla tembellestim.
    3 ve 2 numara arasindaki fark nedir?
  • saç ölü değil mi
    nasıl protein harcıyacak
    yapılırken harcanıyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soruyu sormamin sebebi genel olarak depresif hisseden veya agir hastaliklara yakalanan insanlarin saclarini kazitmalari veya cok kisa kestirmeleriyle alakali.Gercekten bir etkisi oluyor mudur?
  • Yıldız teknikte okuyor uzun saç protein yiyor diyor görün bunu işte.
  • Saç ölüdür. Vücuttan enerji falan emmez.
  • Bende bu aralar çok tembelleştim, işlerimi aksatıyorum. Ve ilk defa saçlarımı bu kadar çok uzattım. Acaba bende kesirsem geçermi saçlarımı. Bu hafta denicem.
  • American history x terk

• Saçları 5 senedir bazen 2 bazen 3 numara kestiriyorum. Bence en iyisi. Çünkü biraz uzayınca saçma sapan şekillere giriyor yani devamlı uğraşmak gerekiyor. Hem yıkaması kurulamasıda sorun olmuyor. Sen ilk defa kestireceğin için başta kafan üşüyebilir ama sonra alışırsın. Yakışıyosa kestir
  • İlk 2 gün garip gelir ama sonra alışırsın iyi hissedersin kendini ... Saldım çayıra mevlam kayıra

• bilimsel bir dayanağı olduğunu düşünmüyorum.psikolojik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.