Şimdi Ara

Kısa Film İçin Kamera Önerisi? | PAL Destekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Açıkçası kameralar hakkında hiç bilgim yok, hangisi iyi hangisi kötü.
    Kameraya 1000 tl lik bir bütçe ayarladım, PAL Destekli, fiyat performans bir kamera öneren arkadaşlar olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinematik kısa videolar ilgimi çektiği için ben de daha bir ay öncesine kadar Sony AX53 kameraya odaklanmışken forumlarda ve web sayfalarında epeyce dolaştıktan sonra bir camcorder değil, gerekirse kaliteli fotoğraflar da elde etmeyi mümkün kılacak olan DSLR'lara yönelmenin daha doğru olacağı kanaatine vardım... Aslında DSLR'dan önce RX100 M5 gibi kompaktlara ve bir de aynasızlara bakarken en son DSLR dünyasında buluverdim kendimi desem daha doğru olur...
    Yukarıda konu sahibine verdiğiniz cevap, aslında benim de doğru bir istikamette olduğumu gösteriyor gibi... Fakat maalesef DSLR modelleri içerisinde dolaşırken de kafam epeyce karışmış vaziyette... Sebebine gelince; bir modelde olan özellik diğerinde yok, ötekinde olan güzel bir özellik berikinde yok... Her modelin illâ bir eksiği var... E ben de herşey tam tekmil olsun diye fotoğraf makinesine bir araba parası yatıracak değilim...
    Henüz fikirlerimin ve tercihlerimin netleşmediği (gerçi 77D ve 80D'yi yakın takibe aldım ama hepsi o) şu sürecin tek iyi tarafı, kursa gitmediğim halde fotoğrafçılıkla ilgili pek çok teorik bilgiyi öğrenmiş olmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raymondturkey -- 4 Kasım 2017; 14:48:53 >

• Merhaba hocam, CANON XA10 önerimdir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.