Şimdi Ara

Kısa erkeklerin kas yapması komik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birde utanmadan kas yapıyorsunuz hayır zaten boyunuz kısa iyice eniniz boyunuz eşit oluyor , sokakta gerile gerile yürüyorsunuz. Hayır yani komik duruyorsunuz söyleyeyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erkek dedigin 1.78 ve üstü olacak
    Daha kisa olani at çöpe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neresi komik anlamadım mizah anlayışınız ilginç düşük IQ'lu makak maymunlarının arasında bir şey herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Erkek dedigin 1.78 ve üstü olacak
    Daha kisa olani at çöpe
    Amelelik işleri için diyosan evet
  • quote:

Erkek dedigin 1.78 ve üstü olacak
    Daha kisa olani at çöpe
    Niye moralimi bozuyonuz 165 im şimdi intihar mı edeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnoldşırnaktahalayceker

Niye moralimi bozuyonuz 165 im şimdi intihar mı edeyim

Alıntıları Göster
    Buradaki dangalaklari kâle alacaksan zaten sende problem var. Bu durumda intihar edebilirsiniz. :)

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam

• Kesinlikle katılıyorum kisalari küçümsemek değil bu

• One Shot One Kill kullanıcısına yanıt
    Sen bana dangalak mi demek istedin
    Dur seni mahkemeye vereyimde hakaret etmek ne demekmiş anla
    Zaten bu günlerde işim yok benim için ugrasmak zor olmayacak
    Ciddiyim ekran görüntüsü aldim

• Kardeşim boy meselesi insan elinde olan bir şey mi? Milleti bu durumda neden kötü hissettiriyorsunuz yani elinize ne geçiyor anlamıyorum. Sanki ortada ayıplanacak bir suç var. Yemin ederim boyla dalga geçen bir arkadaşım olmasını bırak bu zihniyeti taşıyan kişiyle aynı havayı bile solumak istemem. Berbatsınız ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen bana dangalak mi demek istedin
    Dur seni mahkemeye vereyimde hakaret etmek ne demekmiş anla
    Zaten bu günlerde işim yok benim için ugrasmak zor olmayacak
    Ciddiyim ekran görüntüsü aldim
    Ben lafı ortaya attım. Üstüne kim alındıysa mahkemeye versin o zaman. Yaşın tutuyorsa sende ver mahkemeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 26 Kasım 2018; 20:30:44 >
  • Boyum 1.70 8 yaşından beri spor yaparım kısa ve göbekli olmaktansa fit ve düzgün vucutlu zımba gibi olmak daha iyidir değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: One Shot One Kill

Ben lafı ortaya attım. Üstüne kim alındıysa mahkemeye versin o zaman. Yaşın tutuyorsa sende ver mahkemeye

Buna mahkeme karar verir delikanli
    Bu arada bahse girerim yaşım senden büyüktür gerçi bunu ispatlamak mecburiyetinde degilim ama neyse
    Ilk defa birisini mahkemeye verecegim bu yüzden tecrübe olacak benim için hem prosedur nasıl işliyor öğrenmiş olacağım
    Neyse birader ilerleyen zamanlarda görüşürüz şimdilik bloklandın

• ooo bu şey değil mi hani spor yapmaya bi tarafları yemeyipte spor yapanlara laf atanlar.olay sadece boy olsa develere tapardınız siz.öyle düzenli spor yapmak herkesin harcı değil şahsen bende bir ara yaptım bıraktım çünkü zor geldi rahatı seven bir insanım tekrar yapmak isterim ama dediğim gibi rahatı bırakıp yapmak zor geliyor.yani boyunuzu aşan işlere kalkışmayın.hele hele birilerini zayıf yönünden vurmak karaktersizliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

ooo bu şey değil mi hani spor yapmaya bi tarafları yemeyipte spor yapanlara laf atanlar.olay sadece boy olsa develere tapardınız siz.öyle düzenli spor yapmak herkesin harcı değil şahsen bende bir ara yaptım bıraktım çünkü zor geldi rahatı seven bir insanım tekrar yapmak isterim ama dediğim gibi rahatı bırakıp yapmak zor geliyor.yani boyunuzu aşan işlere kalkışmayın.hele hele birilerini zayıf yönünden vurmak karaktersizliktir.
    Şimdi birileri karaktersiz dediğin için mahkemeye verir. Üstüne alınıyor herşeyi

• Dan blizerian gibi mi oluyoruz?

• Kısa insanların " devede de boy var .d :d " , Nopolyon da kısaydı yaa " demesi = Uzun insanların kendini bir bok sanması.
  • Ne alaka la? Sana ne size ne milletin görünüşünden? İnsanlar nasıl ki sizlerin boş konuşmalarınızı duymazdan geliyorsa siz de beğenmediğiniz şeyleri görmezden gelmek zorundasınız. Ukalalık yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Herşey görecelidir hocam.

Kısa erkeklerin kas yapması komik

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.