Şimdi Ara

KISA DONEM VE YEDEK SUBAY SINAVI HAKKINDA HERSEY (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
63.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Bu sınava katılmazsak ya da katılıp sorulara yanıt vermeden çıksak .. ne gibi bir durumla karşılaşırız ?

??????????

BEN KISA DÖNEM ASKERE GİTMEK İSTİYORUM BU SINAW TAM OLARAK NE İŞE YARIYOO

4 yıllık üniversite mezunlarının girebildiği bir sınavdır ve prosedür gereği yedek subay mı kısa dönem mi yapacağın belli olur. ancak bu sınava girebilmek için 4 yıllı bir üniversiteden mezun olmuş olman gerekir.

4 yıllık işletme mezunuyum kısa dönem yapmak için sınawımın iyi gecmesi mi kötü gecmesi mi gerekiyoo

sınava çok bakmıyorlar. ihtiyaca göre seçiyorlar. eğer açıköğretim mezunuysan %99 kısa dönem yaparsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Bu sınava katılmazsak ya da katılıp sorulara yanıt vermeden çıksak .. ne gibi bir durumla karşılaşırız ?

??????????

BEN KISA DÖNEM ASKERE GİTMEK İSTİYORUM BU SINAW TAM OLARAK NE İŞE YARIYOO

4 yıllık üniversite mezunlarının girebildiği bir sınavdır ve prosedür gereği yedek subay mı kısa dönem mi yapacağın belli olur. ancak bu sınava girebilmek için 4 yıllı bir üniversiteden mezun olmuş olman gerekir.

4 yıllık işletme mezunuyum kısa dönem yapmak için sınawımın iyi gecmesi mi kötü gecmesi mi gerekiyoo

sınava çok bakmıyorlar. ihtiyaca göre seçiyorlar. eğer açıköğretim mezunuysan %99 kısa dönem yaparsın.

açıköğretim değilim bütün soruları yanlış yapsam uzun dönem cıkma ihtimalı var mı

• arkadaşlar bende merak ediyorum. 4 yıllık fakülte mezunuyum. kısa dönem yapmak istiyorum. sınada başarılı olursam ne olur olmazsam ne olur ne yapmam gerekiyor akıl verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTurkey

arkadaşlar bende merak ediyorum. 4 yıllık fakülte mezunuyum. kısa dönem yapmak istiyorum. sınada başarılı olursam ne olur olmazsam ne olur ne yapmam gerekiyor akıl verir misiniz?

onun için belirli bir kıstas yok diye biliyorum ben
    hatta 2 arkadasım aynı anda sınava girdi orda soruyorlarmıs sanırım uzun dönem istiyormusun diye evet diyene kısa dönem hayır diyene uzun dönem cıktı.
  • ben diyelim 11 de gittim direk binaya girip işlemelere başlıyormuyum yoksa bina dışında kapıda bekleme olucakmı yine ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _osiris_ -- 2 Aralık 2012; 19:39:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

quote:

Orijinalden alıntı: TechTurkey

arkadaşlar bende merak ediyorum. 4 yıllık fakülte mezunuyum. kısa dönem yapmak istiyorum. sınada başarılı olursam ne olur olmazsam ne olur ne yapmam gerekiyor akıl verir misiniz?

onun için belirli bir kıstas yok diye biliyorum ben
    hatta 2 arkadasım aynı anda sınava girdi orda soruyorlarmıs sanırım uzun dönem istiyormusun diye evet diyene kısa dönem hayır diyene uzun dönem cıktı.

bunda bi yanlışlık vardır
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.