Şimdi Ara

kısa boylu birisi nasıl giyinmelidir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legolas.

quote:

Orijinalden alıntı: Kün Togdı

Merhaba,

1.70 ortalama bir boydur,

İyi forumlar.

1.85'im kısa hissediyorum şaka mısın.

170 olsam intihar derdim heralde

Şaka olup forumdan tepki çekmeye çalışma kardeşim. Artislik yapacaksan git sözlüklerde yap, orada senin gibi ergenler olur. Forumun seviyesini düşüren tiplere ayar oluyorum ...............

Hayatında iltifat almamış, sürekli bir onaylanma içgüdüsüyle yaşan tipler DH ye fazla!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

quote:

Merhaba,

İyi forumlar.

1.85'im kısa hissediyorum şaka mısın.

170 olsam intihar derdim heralde

Şaka olup forumdan tepki çekmeye çalışma kardeşim. Artislik yapacaksan git sözlüklerde yap, orada senin gibi ergenler olur. Forumun seviyesini düşüren tiplere ayar oluyorum ...............

Hayatında iltifat almamış, sürekli bir onaylanma içgüdüsüyle yaşan tipler DH ye fazla!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• stahp

you're being egoist again

artık uyarıldın sonra ağlama farketmeden egoist oluyorum diye xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısa boyluya ne giyse yakışmaz o yüzden kasma ne bulursan giy işte siyah takıl matemli havan olsun
  • geldi yine 1.90 döner başlı antenler
  • Soru mu bu small giyinmelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

kısa boyluya ne giyse yakışmaz o yüzden kasma ne bulursan giy işte siyah takıl matemli havan olsun

• İşte bu forumda olduğu gibi gerçek hayatta da boy çok ön planda tutuluyor. Buralardaki gibi boyumuzdan dolayı alay konusu olabiliyoruz dışarıda. Ben isterdim ki insanlar bana davranışlarıma, karakterime göre tepki versin. Ama şans işte. Bizim elimizde olan bir şey değil.

Konuya gelirsek ben genelde siyah ağırlıklı giyinirim. Hem giyimde sevdiğim bir renk hemde yakışıyor. Boy 1.72
  • cocuk reyonu lcw

• pantolonların düz dursun. böyle yani. katlı giyersen kısa gösterir, böyle yani. tişörtlerin enine çizgili olmasın. kazak, hoodie, kapüşonlu falan giyeceksen beli lastikli olsun. böyle. montların uzun ve şişkin olmasın. bomber ceket denilen montlardan giy. ayakkabıların sivri uçlu olmasın. yuvarlak burun tercih et. New balance, vans vs. genel olarak kalın şeyler giyme, her ürünün fit olanını kullan. omuzlar kısa boyda çok önemli, biraz omuzun varsa kurtarırsın yoksa cidden garip duruyo vücut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wicked sick -- 13 Ocak 2016; 3:31:11 >

• 170

• İnsanoğlu aç gözlü arkadaşım, benim boyum askerlik yoklamasında ölçüldüğüm zaman 1.87 çıktı fakat hâlâ otobüse, dolmuşa bindiğimde sanki herkese aşağıdan bakıyormuşum herkes benden uzunmuş gibi geliyor. Sanırım birazda psikolojik olabilir, o sebeple elinde olmayan sebeplerle olan kusurları görmezden gelmeye ve kafana takmamsya çalış.

• 1 70 1 80 ortalamadir

• Kısa insanlar olmasaydi sen de doğal olarak uzun olmayacaktin biliyon demi

• quote:

Orijinalden alıntı: DarlyDix0n

1 70 1 80 ortalamadir

Daryl Dixon nicki mi doluydu hocam Darly aldın?

• Ben de 1.70 boyundayım. Hiç öyle ortalama bir boy falan değil. Dışarı çıktığımda herkes benden uzun.
    Soruna gelince, enine desenli kıyafetler giymekten kaçın. Boyuna desenli şeyler tercih etmeye çalış. Bir de pantolon rengini olabildiğince koyu tercih et.

• quote:

Merhaba,

İyi forumlar.

1.70 ler artılamış
  • Aaron Marino. 167 boyu var. Stilist ve stylecon kurucusu. Ve uzun insanların yüzde 90ınından iyi giyiniyor. Şimdi ön yargılarınızı da alın gidin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa boylu insanların hala neden varolduğunu açında okuyun.bu adamlar boy avantajı olmadan başka özellikleriyle öne çıkmış insanlar.
    Dötü yere yakın olandan korkacan diye sözü bile var.

• APOTHEON kullanıcısına yanıt
    Oha mesajı 9 kişi artilamış ben Dh ortalamasını 190 sanıyordum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.