Şimdi Ara

Kış lastiklerine boşa masraf yapıldı ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
147
Cevap
0
Favori
8.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O sebeple gidip Nokian Weather Proof aldım. Hakikaten az yakıyor, kış lastikleri gibi aşırı ses yapmıyor. Yazın da kullanılabiliyor, performansı aşırı düşürmüyor.

6 ayda bir ön arka yapıp, lastik oteline para vermeye de gerek yok. Tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Michelin Alpine 5 ler ile sitenin yokuşunu zor çıktım İstanbulda. 4-5 defa deneyerek çıktım patinaj çeke çeke. Lastikler de olmasa siz düşünün halini. Okula gidemezdim büyük ihtimalle. İyi ki takmışım.
  • Yaşadığın şehre göre değişir, Ankarada şart, İstanbul İzmir Antalya için çok gerekli değil. Kar kış olsa da Max 2 gün sürer o 2 günde aracı çıkarmıyorsun. 25 yıldır İstanbuldayım kış lastiği olsa dediğim gün sayısı yılda 10 günü geçmez. 10 gün için de kış lastiğine para vermem. Sadece lastik almakla bitmiyor yılda 2 kez sök tak parası ve saklama yeriniz yoksa saklamaya para veriyorsunuz.

• nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt

bir kere bile deseniz kazıklandım hissi olmaz.
  • Arkadaşlar mersinde yaşıyorum ve kış lastiği aldım vitara aracıma. Senede birkaç kez kara gidiyoruz hafta sonları ancak bir yanlış geri dönülmez hatalara yol açabilir. Kar lastiği olmayınca 4x4 alarak kazık yemiş gibi oluyorum. Yaz lastikleriyle Bir kez karda sürmeyi denedim aracı kontrol etmek imkansızdı.o nedenle dağlara çıkabilmek için kış lastiği aldım. Nisan başında yine yazlıkları takacam taki aralığa kadar. Allah ömür veirrse.

• Ocakda çok pis kış olucak, kış lastiği bile bazı yerlerde yetersiz kalıcak, donucaz ulan donucaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.