Şimdi Ara

KIŞ LASTİKLERİ ( tüm paylaşımlar buraya) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.916
Cevap
77
Favori
666.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki

KIŞ LASTİKLERİ ( tüm paylaşımlar buraya)

(En Son Oy Tarihi: 11.3.2024)
Giriş
  • Arkadaşlar 2002 model kartal için kış lastiği lazım. Bölge Karadeniz kar yerde 3 ay kalıyor. Tavsiyeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

185/65 r14 ebat lastik bakıyorum. Aslında aklımda Falken vardı fakat uygun fiyatlı bayilerde bulamadım internette de 2019 üretim yok. Petlas 225 tl ye bayilerde takım ücreti dahil mecvut fakat almak istemiyorum.
    Alttaki linkte mevcut 245 tl(50 tl taktırma ücreti olacak ilave) Goodyear 185/65R14 86T Ultra Grip 8 MS Kış Lastiği (Üretim Yılı. 2019) hakkında düşünceleriniz nedir . Bir de lastiğin tam olarak doğru değerlerini bulamadım. Yakıt tüketimi ve ıslak zemin için. Lastikleri Ankara'da kullanacağım.
    https://www.hepsiburada.com/goodyear-185-65r14-86t-ultra-grip-8-ms-kis-lastigi-uretim-yili-2019-p-HBV00000GK7SR?magaza=Hepsiburada

• Orijinal lastik ebatlari 215/55 R16 olan aracıma, tanesi 325 TL olan kışlık 205/55 R16 Goodyear Ultragrip 8 lastik takımı aldım. Üretim 2019. Şehir Bursa. Sökme takma balans dahil toplam 325 x 4 = 1.300 TL, KDV'li faturasıyla...

(internette tanesi 295 TL idi, uğraşmak istemedim)

• Goodyear 185/65R14 86T Ultra Grip 8 MS Kış Lastiği (Üretim Yılı. 2019) Ankara vezni jant lastikten tanesi 245 tl ye aldim takma dahil.
    Gittigidiyor da 251 tl den satiyorlardi. + 75 tl world puan ile ilave sokme takma bedelide eklenince ayni paraya gelmis oldu. Beklemeden ugrasmadan almis oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanur37

Arkadaşlar 2002 model kartal için kış lastiği lazım. Bölge Karadeniz kar yerde 3 ay kalıyor. Tavsiyeler
    Ağır kış lastikleri;

https://www.hepsiburada.com/dunlop-185-70-r14-92t-xl-sp-winter-ice-02-kis-lastigi-uretim-2018-p-HBV000004XKF9?magaza=LastikMerkezi

https://www.hepsiburada.com/lassa-185-70-r-14-88t-iceways-2-kar-17-oto-lastik-p-HBV00000LPRHL?magaza=PRO+LAS

• kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Hocam artlastikten aldınız mı? Yada alan var mı memnun kalan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkinci el nasıldır bir fikrim yok ama ben 11/11'de artlastik n11 mağazadan sıfır lastik alayım dedim, sipariş ettiğim lastik 2018 yazıyordu. Ertesi sabah aradılar "Stoklarımızda hata olmuş, bu lastiği temin edemiyoruz" diye. Dedim ki şu anda n11'i açtım ve stokta görünüyor. "Birazdan kaldıracağız" dedi. Tamam dedim, daha havalar o kadar kötü değil, siz yeni sipariş edin, ben beklerim. Bu sefer de "Bu fiyata getirtemeyiz" dedi. Sonra Genel Müdürleriyle görüştüm, başka bir Conti bayisinden 2017 imalatı buldular, ben de n11 kuponum ziyan olmasın diye kabul ettim. Birkaç gün sonra n11 mağazalarında 2018 lastik satışı yine vardı. Ciddiyetsizliklerini siz tahmin edin yani.

• Merhaba, Nissan Juke aracım için hangi kış lastiklerini önerirsiniz? Aracın üstündeki lastiklerin ebatları 215 55 r17.

• Kasım ayında Hankook Winter i*cept RS2 (W452) modelinden aldım. 205 55 R16 boyutlarında. Lastik oteli sökme takma dahil toplam 1560 tl, 4 taksit.
  • AB lastik etiketi nedir? Hangi değerler ne anlama gelir? Ne kadar kar edebilirim? Fren performansın kaç metre etki eder? Sorulanına cevap bulabileceğiniz bir video hazırladım. Keyifli seyirler.https://www.youtube.com/watch?v=GFEImc2toQs&feature=youtu.be kanala abone olarak destek olduğunuz için teşekkür ederim.

• 308 aracımda Sadece 2 sezon kullandığım yaklaşık (8.000 km ) 225/45r17 sava eskimo HP 2 kışlık lastiklerimi almak isteyen olursa uyguna vereceğim. İsteyenler pm atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThumpS

arkadaşlar merhaba

204 clio 4 araca 205/55/r16 lastik almayı düşünüyorum.

Öncelikle sorum lastik ebatında orjinali 195/55/r16 ya göre %1.7 daha büyük teknik olarak izin verilen sınırlar dahilinde kullanan bir arkadaş da konforunun arttığını söylüyor.

Teknik bileğilere göre yol tutuşu konforunda düşüş yakıt tüketiminde artış olmasını bekliyoruz peki bu ne kadar etki eder özellikle yakıt tüketimi kullanan bilen arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.açıkçası geniş yanaklı lastiğin kışın daha az tercih edilmesi gerektiğini biliyorum fakat geniş lastik de gözüme çok güzel geliyor sizce değer mi buna?

ikinci olarak ise öyle aman aman ücretler verebilecek durumda değilim o yüzden sava eskimo sp3+ bakıyorum çok ağır kış şartları yok kullanacağım bölgede bu lastiği düşünüyorum ve ek olarak bir sezon kullanılmış good year ug8 buldum 400-500 civarında ama yakıt tüketiminin özellikle f kategorisinde olması ve zaten tabanı genişletmemden dolayı artacak yakıt tüketimi beni düşündürüyor sizce çok fark eder mi sizin fikirleriniz nedir bu konuda?
    2 yıl önce sava almayı düşünrülen lastikçinin önerisiyle Nexen Winguard modelini aldım 260 lira civarında adet fiyatına . Gayet memnunum hiç bir sorun çıkarmadı 2 kış kullandım şu an 5-6 mm diş kalınlığı mevcut. Bu ebatlarda lastik fiyatlarının gereksiz yüksek olduğunu düşünürsek bence çok iyi alternatif. Umarım alacak arkadaşlara yardımı dokunur.

• Merhaba. Mevsimi değil ama kur yükselmeden kışlıkları almak istiyorum.

İzmir-Manisa - Uşak bölgesi icin. En az 4 kış kullanacağım.

Lassa competus winter 2, 2017 üretim, 2. El, 5.000 km yol yapmış, fiyat 1100 TL

Nokian snowproof, 2019 üretim, sıfır, maliyeti 2100 TL.

Sizce hangisi tercih edilir ?

• Merhaba,

17" jant için (Toyota corolla hybrid 2020) kaliteli kış lastiği bakıyorum. Önerebileceğiniz modeller var mı?

Dipnot: 225 45 17” 91W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerbahçeli Üye -- 14 Eylül 2020; 19:38:43 >
  • 185/65/15 Lassa 2020 üretimi 4 kışlık lastiği , Lastik Park bayinden 1300 TL'ye 8 taksitle aldım, ödemesini de diğer ay yapacağım. Gönül, Good Year Ultra Grip isterdi ama 2000 TL çok geldi. Kış lastiğini erken almakta fayda var, fiyatlar gün gün değişebiliyor dedi, eleman. Bu sene üretimde azmış, kış gelince fiyatlar illaki artar, aranan lastiği bulmakta da sıkıntı yaşanabilir dedi. Tabii bunlar satış amaçlı sözler olabilir ama ekonomin gidişatında da kestirmek çok zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 14 Eylül 2020; 14:42:15 >
  • merhaba.

iç anadolu'da küçük bir şehirde ikamet ediyorum.

toyota corolla aracım için 205 55 16r ebatlarında kışlık lastik almayı düşünüyorum. aklımda da dunlop ve falken var. acaba önerir misiniz?

nokian almayı düşündüm ilk başta ama bizim buraların iklim ve yol şartlarında çabuk yıpranıyor falan dediler. ne derece doğrudur bu bilmiyorum.

• Cümleten selamlar. Bridgestone Blizzak LM005 kullanan var mı aramızda?

Teslerde çok iyi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 13 Ekim 2020; 7:29:2 >
  • Merhablar, 225 60 r18 yaz lastiklerim var, kış lastiği olarak 255 55 r18 alsam sorun olur mu? Bir bilene danışmak istedim.

• Kış lastiği için fırsat varmı arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.